Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Tavsiyeler Ve Son Duzluk

I

Ikiryō

evet sevgili dostlarim bu sene bende sinava giriyorum. o kadar stresliyim ki kendimi taniyamiyorum, kendimden kopmus gibi hissediyorum neden boyleyim onu bile bilmiyorum tek istegim butun gun anneme yapisip kanguru yavrusu gibi yapisik gezmek. su son 1 haftada mutlaka sunu yap dediginiz ne onerileriniz var acaba 🤕 aktarirsaniz cok iyi olurdu .. hepinize huzurlu guzel geceler dilerim 🐑🐑🐑

Ekli dosyalar

• EfqUsetXYAA5AGN.jpg_large.jpg
    EfqUsetXYAA5AGN.jpg_large.jpg
    114.5 KB · Görüntüleme: 3

mirai

Trainee
Tepki
334
Deneme analizi yap ve YouTubedan soru çözüm izle son ana kadar çalış bence yani ben öyle yapicam umarım iyi yaparız

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,453
Mutlaka kalan günler boyunca uykunu güzelce almanı tavsiye ederim bence çok önemli bir şey, dinlenmiş bir zihin ve vücutla sınava girmenin seni pozitif bir şekilde etkileyeceğini düşünüyorum. Bu saatten sonra önemli olan mental bence onu kontrol edebilirsen bugüne kadar ki çalışmalarının max verimini de öyle alırsın. Ve şunu da unutmamanı isterim, aile faktörü ve baskı unsurlarının farkındayım, herkesin yaşantısı farklı ancak bunun hiçbir zaman son olmadığını bilmen önemli bence, üniversiteye gitmek isteyen ve bunun için birazcık da olsa imkanı - şansı olan biri eninde sonunda üniversiteye girer hatta ikincisini üçüncüsünü bile okur. Başarılar 🌸

Konu Sahibi
I

Ikiryō

hepinize cok tesekkeur ederimm 😔😔😔😔💘💘💘😕😕😕

Ekli dosyalar

• images (2).jpeg
    images (2).jpeg
    14.7 KB · Görüntüleme: 2