Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Vazgeçmem Dediğiniz Alışkanlıklar?

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173
Kulaklığımı yanımdan ayıramamak,
Cam bardaktan su içmek,
Vee en önemlisi yemek ayırma...
Kaç tane olduğu fatketmez aklınıza geleni yazın 💚

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173
Yatağa girince önce sağıma dönüp dua etmek ve günün analizini yapmak sonra soluma dönüp uyumak. Bu sırayı karıştırdığım müddetçe mümkünatı yok gözüme uyku girmez şlskfşaslfkds
Ben düşünecek vakit bulamadan uyuyakalıyorum.
Ama çok düşünme ya bence jsnoanaoakaoamalama

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,107
Kardeşlerim ve kuzenlerime sataşmam hep dalga geçiyorum şakalar yapıyorum sinir oluyorlar nsnsnmsd ciddi olmadığımı bildikleri için (yada alıştıkları için djkdkdk) alınmıyorlar ama hep "gıcık yaa" diyorlar dnkdkdl

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173
Kardeşlerim ve kuzenlerime sataşmam hep dalga geçiyorum şakalar yapıyorum sinir oluyorlar nsnsnmsd ciddi olmadığımı bildikleri için (yada alıştıkları için djkdkdk) alınmıyorlar ama hep "gıcık yaa" diyorlar dnkdkdl
Kardeşlere bulaşmak için varız jskakamalakapamala sinir olmalarını görmek çok güzel bir duygu...

Ü

Üye silindi 25

koku ve nem bağımlısıyım.. her sabah ve yatmadan önce tümm vücudumu nemlendirir ve hoşuma giden body mistlerden parfümlerden sıkarım günü evde geçirecek bile olsam KFGLWLSŞSŞDL her dakika beni krem sürerken görebilirsiniz kuruluktan nefret ediyorum..

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173
Hahshs konuşurken diyaloğu abartmamak gerekiyormuş yoksa saat 12 iken 3 oluyormuş birinin öyle tecrübeleri varmışta 😅😅
Ooooooo kötü olmuş ya 😅
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

koku ve nem bağımlısıyım.. her sabah ve yatmadan önce tümm vücudumu nemlendirir ve hoşuma giden body mistlerden parfümlerden sıkarım günü evde geçirecek bile olsam KFGLWLSŞSŞDL her dakika beni krem sürerken görebilirsiniz kuruluktan nefret ediyorum..
Bu kesinlikle ben, hatta elime veya koluma yoğun krem sürüyorsam asla elimi suya sokmam jeksnsksmssosnslama

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,900
Geceleri geç yatmak. (Asla erken yatamıyorum. Erken yatmışsam da erken uykuya dalamıyorum.)
Hergün en az 1 kere kahve içmek. Mesela bugün gündüz içemedim şimdi içiyorum.

hanakaru

Trainee
Tepki
28
5 takıntım olabilir takıntı olduğu için de alışkanlığa dönüştü çünkü

bir şey yapacaksam saatini ya da gününü tam 5'e bölünen zamana ayarlamaya çalışırım yoksa asla rahat edemiyorum ya da mesela kitap okurken falan da okumayı bıraktığım ya bölüm sayısının ya da sayfanın 5'e bölünmesi gerekiyor böyle saçma bir şey ama vazgeçemiyorum..

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,196
Kutsal kalem alışkanlığı. Nasıl anlatsam bilemiyorum ama bi kalem benim için yeterince kutsal hissettirmiyorsa imkanı yok onunla sınava girmem, günlük yazmam

G

<.<gattara<.<

Gece tuvallete gittiğimde koşarak yatağıma kaçarım kaç yaşıma geldim hala aynıyım :DDD