Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Yaşadığınız Şehirde Yapmayı En Sevdiğiniz Şey

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
841
Yaşadığınız şehirde yapmayı en sevdiğiniz aktivite ne? Ya da yaşadığınız şehrin en güzel tarafı ne sizce? Ben İstanbulda yaşıyorum burada yapmayı en enn sevdiğim şey vapura binmek beni o kadar rahatlatıyor ki vapurda seyahat etmek. Onun dışında İstanbulun güzel tarafını bulamadım valla varsa siz yazın.

haneull

Rookie Idol
Tepki
617
Şehrin gece manzarasını çok seviyorum. Tepeden izleyecebileceğiniz seyir terasları kafeler var. Orada sevdiklerimle saatlerce konuşurken şehir manzarasını izlemek aşırı hoşuma gidiyor 💞 gündüzde tam bir balkon kuşuyum hem içeridesin hem dışarıda + tam konfor djdjjd🤣🤣

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,107
Bizim ev caddeye bakıyo tek aktivitem çıkan kavgaları izlemek. Erkekler salaktır tespitini her gün yaşıyorum
bizim lise de böyleydi arka taraf boş arazi erkekler sürekli gelip kavga ederlerdi biz de hep izlerdik hffgfddt ay bir de drift atıyorlardı hggftgfhgf kız lisesi olduğumuz için gösteri niyetine herhalde jhgkjghgvfgv

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Saffet Emre Tonguç bir ara boğaz turu düzenliyordu ve yalıların kime ait olduğu gibi bilgileri de açıklıyordu. Daha yaptığı pek çok tur da var. Hiç katılmadım ama ileride mutlaka bir turuna katılmak istiyorum. Boğaz turuna şu an devam ediyor mu emin değilim ama devam ediyorsa belki ilginizi çekebilir
Aa bakayım bir çok teşekkürler

Konu Sahibi
sunnfloweer

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
841
Bence insan kalitesi olarak Ankara standartların üstünde bir şehir denilebilir,benim gördüklerim öyle en azından,dogru bir tabir mi bilemedim ama sakinliğinden zevk alıyorum.İstanbul gezilmesi güzel de toplu taşımaları falan ne öyle jsjs
ankaraya daha önce birkaç kere gittim kış aylarında gittiğimden midir bilmiyorum ama bana aşırı kasvetli gelen bir şehir ankara

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Mersinde en güzel şey yaz akşamlarında dşarı çıkıp sahilde yürümek bence ya yaylalara gitmeyi de severim güzel şehirdir Mersin bir gün yolunuz düşerse birçok şey yapabilirsiniz💦💦

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Gece istasyonda gezmesi güzel oluyor.Her gün öküz gibi yattığım için arada insan olduğumu hatırlamak adına güzel giyinip kardeşimle dolanıyoruz iki.Hem ferah oluyor hem etraf ışıltılı oluyor.

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
yasadığım sehrin yasadığım bölgesi güvenli olduğu icin aksamları rahat bir sekilde dısarı cıkıp yürüyüs yapabiliyorum ve cok fazla park var o yüzden canım sıkıldığında da oralara gidip kafa dinliyorum

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Ankara’da yapmayı sevdiğim tek şey arkadaşlarımla lezzetli yemekler/tatlılar yapan yerleri gezip gurmecilik yapmak. Djkfkgk Ne zaman yeni bir şey duysam koştur koştur giderim. Jdkfkglg Bknz birkaç favori mekanım ve yemek tavsiyeleri:

1) Korelee - Kore yemekleri ama özellikle ekstra peynirli rabokki favorim.
2) Twister Cake - Prag tatlısı yapıyorlar bi tane -adını unuttum şimdi-, böyle huniye benzer çıtır bi tatlının içine dondurma vs koyuyorlar. Müthiş bir şey.
3) Zaytung - Nedense cheeseburgerleri aşırı hoşuma gidiyor.
4) Hezarfen Teras Bar - Bana göre hem bi tık uygun hem de lezzetli şarapları var - böğürtlenli favorim. Ama How I Met Your Mother isimli kokteylleri de çok iyi. (Alkollü Mekan)
5) Asmaaltı Mantı Çorba - Favori mekanımız, bir ara haftanın 3-4 günü buradaydık. Artık sahibini falan da tanıyoruz. Hem uygun fiyatlı hem de lezzetli bir yer. Lahmacun ve yalancı tavuk göğsü favorilerimden.

Ay bu liste uzar gider.. Ben bi ara detaylı Ankara gurmeliği başlığı açayım size. Kdkfkf