Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Küçükken Hayal Ettiğiniz Hayat Vs Yaşadığınız Hayat

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Küçükken hepimizin hayal ettiği bir gelecek vardır. Bunların ne kadarını gerçekleştirdiniz?
Mesela ben küçükken İzmirde meyhane açmak istiyordum. Hatta çalacak şarkılara kadar ayarlamıştım xndnd. Şimdi hayatımdan da memnunum ama meyhaneci olmak eğlenceli olabilirdi. Sizin hayaliniz neydi?

aslı

Rookie Idol
Tepki
702
Hala küçüğüm SOZMEOZMKEKZME hayalim yok valla bir ara veteriner olmak istiyordum ama şu an gastronomi okumak istiyorum

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
ben ilkokuldayken büyümemek, aynı yaşta kalmak istiyordum gerçekleştiremedim maalesef😔
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

ben ilkokuldayken büyümemek, aynı yaşta kalmak istiyordum gerçekleştiremedim maalesef😔
pembe küçük arabamla şehrin tozunu atacaktım ben daha Allahım😭😭😭😭

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,901
Bu ben yaa. Küçükken hiç büyümek istemezdim. Keşke dile getirirken detay verseymişim boyum kısa kaldı ama yaş olarak büyümeye devam ettim 😅

Ben küçükken (okula bile gitmezken) o zamanlar televizyonda siyasilerin havalı büyük arabalarını görüp "büyünce bunlara bineceğim" derdim. Sonra köyümde kocaman bir mera var. Oraya da büyük bir ev yapacaktım.
Sonuç: hbiri olmadı. Zaten olacak şeyler de değildi de neyse. 😅 başka da hayalim yoktur. Ben hep küçük kalmak, hiç büyümemek isterdim. Ve bir gün yetişkin olacağıma da hiç inanmazdım. Ben büyüyene kadar kıyamet kopar ya da ben o kadar uzun yaşayamam diye düşünürdüm hep niyeyse.

Ü

Üye silindi 187

O kadar hayal değiştirdim ki 3.sınıfta yazar,4.sınıfta şair olmak hayalimdi aynı zamanda özendiğim kuzenim vardı büyüyünce onun gibi olmak istiyordum zengindi güzeldi popülerdi sitcom hayatı yaşıyordu benim her zaman basit hayallerim oldu ama çoğu da gerçekleşmedi.En son doğru kahve içebilmek için kapsüllü kahve makinası aldım uzun zamandır evde rahatça latte içebilmenin hayalini kuruyordum ama asla dışarıdaki gibi olmuyor.Tadı kötü geliyor.

hanakaru

Trainee
Tepki
28
karadenizli değilim ama karadenizde ne bileyim ordu'da trabzon'da falan böyle yükseklerde yaylaların dağ evlerinde yaşamak gibi bir hayalim vardı yalnızca bir ben bir de motosikletim olacaktı şehre onunla gidip gelecektim bunlar hep 20 yaşımda kesin gözüyle baktığım şeylerdi başaracağıma çok emindim hani😬😬😬 bir ay önce 22 oldum bırak ormanı dağ evini yol kenarında içinden böcek çıkacak diye çimenlerin dahi yakınında yürüyemiyorum ve değil motosiklet en basitinden araba ehliyetim bile yok direksiyondan korktuğum için ve asla yalnız değilim ev içinde iyice kafayı yiyorum✌

• Kalp
Reactions: inx

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,079
Bu başlık beni ağlatmaya yetti teşekkürler...
Hayal ettiğim ve olan şey arasında dağlar kadar fark var

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,107
Ben hep 18-19 yaşlarımı merak ederdim gördüm b0k gibi şimdi tekrar küçük olayım lütfen🥺
Bir de bundan 10 yıl önce öğretmen kendinizi 10yıl sonra nerede görüyorsunuz diye bir ödev vermişti ben de hastanede ama hasta olarak değil doktor olarak demiştim. Şimdi hergün hastanedeyim ama doktor olarak değil hasta olarak😍😍

minnybby💌

Trainee
Tepki
100
Kucukken İngilizceyi çok çok seviyodum ve bu alanda çalışmak istiyodum şu an İng dili ve edebiyatı okuyorum bayıla bayıla da okuyorum bir gün bile keske başka bi şey okusaydım diye düşünmedim. Canım bölümüm😭💓

minnybby💌

Trainee
Tepki
100
Ben de ingilizceyi çok seviyorum ve ingilizce ile alakalı bir bölümde okumak istiyorum ama ailem izin vermiyor illa tıp diyolar 😢😢 geçenlerde alan seçimi yaptık mecburen sayısal seçmek zorunda kaldım
Hayallerini gerçekleştirebilmene sevindim.
Ben de annemler dil seç demesine rağmen önce gidip sayısal seçmiştim sonra eşit ağırlığa geçmiştim. En son aklım başıma geldi de dilden girdim sınava. Olacak olan bi şekilde oluyor gercekten ya buna cok inanıyorum. Senin icin de her şeyin en iyisi olur umarimmm

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
Ben hep 18-19 yaşlarımı merak ederdim gördüm b0k gibi şimdi tekrar küçük olayım lütfen🥺
Bir de bundan 10 yıl önce öğretmen kendinizi 10yıl sonra nerede görüyorsunuz diye bir ödev vermişti ben de hastanede ama hasta olarak değil doktor olarak demiştim. Şimdi hergün hastanedeyim ama doktor olarak değil hasta olarak😍😍
geçmiş olsun