Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anket Yeryüzünden Bir Grubu Silecek Olsanız Hangisi Olurdu

bir grubu yok et

• Kullanılan toplam oy
    82

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
Hyunjin zorba diyen nerde o da hyunjinden özür dilicek mi
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

İşte ive fanları var hep üstüme gelinmesi normal

Ama burda gerçekten bir stay olsaydı o da bu konuda konuşurdu
tamam kardeşim her şeyi ive ve fanları yaptı allah ın şizofrenleri bangchanin yayınını izlemiş demişler ki sektörde bizim kızlardan başka saygısız yok bu bizimkilere laf atıyor başlamışlar linçlemeye yazık bangchan özür dilemek zorunda kalmış (2 kez) wonyoung da mağaradan dün çıkmış sütü direkt yutması gerektiğini çileği tek elle yiyeceğini bilmiyor kusuruna bakma yakında özür dileyecek👍

aurora

Trainee
Tepki
-415
Ben ive fanı değilim tek wonyi severim ama burda tamamen objektif düşüncelerimi savunuyorum. Yeri geldiğinde sevdiğim idolleri de eleştiririm ama burda ive in suçlu olduğu hiçbir konu yok saçma sapan şeylerden kızlara nefret toplamaya çalışıyorsunuz tamamen. Aylardır şu kızlara olan zorbalığınız bitmedi ben eskiden wony sevmezdim sizin yüzünüzden kıza sempati beslemeye başladım.
Tamam ilk cümlenden anladım

tamam kardeşim her şeyi ive ve fanları yaptı allahın şizofrenleri bangchanin yayınını izlemiş demişler ki sektörde bizim kızlardan başka saygısız yok bu bizimkilere laf atıyor başlamışlar linçlemeye yazık bangchan özür dilemek zorunda kalmış (2 kez) wonyoung da mağaradan dün çıkmış sütü direkt yutması gerektiğini çileği tel elle yiyeceğini bilmiyor kusura bakma
O kadar yanlış anlıyosunuz ki beni

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
Tamam ilk cümlenden anladım

O kadar yanlış anlıyosunuz ki beni
neyi yanlış anladık tam olarak? döndürüp döndürüp aynı cümleleri kuruyoruz hâlâ anlamamakta ısrar ediyorsun. kimsenin sizin idolünüzün yayınını izlediği yok her şeyi siz yaydınız sonra idolünüze saygısızlık(!) yapılmasını yediremediğiniz için didik didik her fancami aradınız taradınız kızlara nefret kustunuz idolünüz özür dilemek zorunda kalınca da ay yazık ama ona oldu

aurora

Trainee
Tepki
-415
neyi yanlış anladık tam olarak? döndürüp döndürüp aynı cümleleri kuruyoruz hâlâ anlamamakta ısrar ediyorsun. kimsenin sizin idolünüzün yayınını izlediği yok her şeyi siz yaydınız sonra idolünüze saygısızlık(!) yapılmasını yediremediğiniz için didik didik her fancami aradınız taradınız kızlara nefret kustunuz idolünüz özür dilemek zorunda kalınca da ay yazık ama ona oldu
Wooyoung chan olayından öncede nefret alıyordu

Tamam allah askina sen haklisin chan haksizz uere ozur diledi hepsi wy ve fanlarinin sucu tamam lutfen sus
İve hayranı olduğuna o kadar eminim ki

dygu

Trainee
Tepki
200
İve hayranı olduğuna o kadar eminim ki
Yanlis kpop dinlemiyorum kimsenin fani degilim gundemi takip ediyom bi 2 yil kadar once jennie ve rv takip ediyodum fan degildim ve hakli oldugu icin birini savundugumuzda fani olmuyoruz 11 yasinda misin

Gerçekten bir tane bile stay yok mu hepsini böyle kovuyo musunuz
Aynen knk isimiz gucumuz yok stay kovuyoruz forumca gordygumuz an saldiriyoruz uzerinize. Kendimi bas stay kovucu ilan ediyorum

Son düzenleme:

aurora

Trainee
Tepki
-415
Yahu hala tek stay olmak diyosun ne alakası var şuan bu konu ile
Çünkü olay bu sizin amacınız burda stayleri azınlık bırakmak önceden nasıl bir zorbalık yaptınız bilmiyorum ama burda stay yok kalabalık bir fandomuz ama burda yoklar benim için şaşırılacak bir durum

Yanlis kpop dinlemiyorum kimsenin fani degilim gundemi takip ediyom bi 2 yil kadar once jennie ve rv takip ediyodum fan degildim ve hakli oldugu icin birini savundugumuzda fani olmuyoruz 11 yasinda misin
Benim için haklı benim savunduğum seninde fikrin değişmicek birbirimizi yormayalım

aurora

Trainee
Tepki
-415

Aynen knk isimiz gucumuz yok stay kovuyoruz forumca gordygumuz an saldiriyoruz uzerinize. Kendimi bas stay kovucu ilan ediyorum
Ben tam olarak bunu yapıyorsunuz diyorum ya başa stay giremez yazın hiç stay arkadaşın falan var mı

dygu

Trainee
Tepki
200
Çünkü olay bu sizin amacınız burda stayleri azınlık bırakmak önceden nasıl bir zorbalık yaptınız bilmiyorum ama burda stay yok kalabalık bir fandomuz ama burda yoklar benim için şaşırılacak bir durum

Benim için haklı benim savunduğum seninde fikrin değişmicek birbirimizi yormayalım
Askim hakliligin benim icin senin icini olmaz ama ugrasamicam suan cidden hadi iyi gecelwr sana ruyanda chan wy ive falan gor optumm💋💋

aurora

Trainee
Tepki
-415
🤦 Yeminler sana laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan daha zor. Mağdur edebiyatı yapıyorsun resmen. Kalabalık fandomsunuz yani ne demek bu tehdit mi
Ne alaka ne için tehdit ediyim ben sadece burda olmamasına şaşırdım stayin

Askim hakliligin benim icin senin icini olmaz ama ugrasamicam suan cidden hadi iyi gecelwr sana ruyanda chan wy ive falan gor optumm💋💋
Bende öptüm seninde rüyana Chan girsin

aurora

Trainee
Tepki
-415
Aşkım bak sana ne dicem benim gerçek hayatta birsürü stay arkadaşım var o yüzden stay olmasam da seninle empati kurabiliyorum ama burda hatası en büyük olan taraf sizsiniz bunu kabul etsen sorun çözülcek
Chan gibi banada mı özür dileticekiniz chan’ı gerçekten daha iyi anladım

keşke skz ve ive dan bir çift gelse de arkada Hande yener kırmızı dinleyip ağlayan fanları izlesem
Gerçekten sevinirim biliyo musun hyunjin zorba diyenleri merak ederim en çok o zaman

aurora

Trainee
Tepki
-415
Şuan forum da kayıtlı 400 kişi var emin ol o 400 kişin içinde stay vardır ama sen tehdit vari bir şekilde konuşup sanki daha fazla stay baskılamak daha kolay olura getiriyorsun burda ne sana ne de skz ye hakaret edilmedi lütfen eleştiri ne demek sözlükten bak, burda her gruba laf edildi yeri geldi Bp ye bts exo, Gidle hepsine hatta Gidle zirveyi görmüş bir grup burda kimse yatıp kalıp acaba hangi gruba taksam diye düşünmüyo ilk başta sana açıklama yapmak mantıklı geldi ama sen sırf stanladığın bir grup için bir hemcinsinin nefret almasını normal karşılıyorsun
Lütfen dikkatli oku baştan ya da dur