Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anket Yeryüzünden Bir Grubu Silecek Olsanız Hangisi Olurdu

bir grubu yok et

• Kullanılan toplam oy
    82

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
Çünkü olay bu sizin amacınız burda stayleri azınlık bırakmak önceden nasıl bir zorbalık yaptınız bilmiyorum ama burda stay yok kalabalık bir fandomuz ama burda yoklar benim için şaşırılacak bir durum
hyunjine yapılanı yapıyorsun şu an
ne demek zorbalık yapmak bize yazık değil mi😭

Konu Sahibi
bbequitedontcry

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
hyunjine yapılanı yapıyorsun şu an
ne demek zorbalık yapmak bize yazık değil mi😭
buraya gelip insanlara ''sağlıklı kafada değiller'' dediğinde sana gelecek karşılıkları düşünmen gerekiyordu. forumun klasik olayıdır saçma sapan konuşup sonra cevabını alınca karşı tarafı zorbalıkla suçlamak SDŞGKLSŞKSŞSKLDGŞDSŞ forum101 hoş geldin

aurora

Trainee
Tepki
-415
silecek bi şey olmaz zaten birilerini niye silelim başlık makara. skz sevmeme sebebim genel olarak bangchan'in tavırları, üyelerin deliler gibi queerbaiting yapması, tam olarak ne olduğu bilinmwse de hyunjin olayı vs.vs., aşırı seksi sert adam konsepleri..bir sürü sebep yani
sağlıklı bir insan nasıl oluyor hayranlarıyla daddy babygirl ilişkisi kuran bi adamın kafası sağlıklı mıdır
Ve hyunjin zorba diyen biri ama silmiş sanırım

aurora

Trainee
Tepki
-415
Chan de nefret almasın Ive da. Ama artık fanların bir noktada durması lazım.Sanki Ive sil*h zoruyla Chan’e özür diletti. Chan’in özür dilemesi kendi fanlarının olayı büyütüp nefret kusmasından kaynaklı. Yoksa eğilme konusu hakkında konuşan ilk kişi Chan değil.
Tamam toksik stayde etkili olmuş olabilir ama ive hayranlarında etkili tamam mı

aurora

Trainee
Tepki
-415
Yapan Ive hayranları da vardır. Ama Ive fanları ile skz fanları bir tutulabilir mi? Ben normalde desem siz demez misiniz bizim fandom çok daha büyük diye?
oran orantı kuralım kabaca. 1 toksik dive varsa 20 toksik skz fanı vardır. haliyle çığ gibi bit etki oluşuyor. demek istediğim bu
Bence ive hayranları küçümsenmemeli sayıları fazla gizli olanlar da var bu gün anladım
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

sst her gun stayleri zorbalayip forumdan kaciriyoruz caktirma
Biliyorummmm

Konu Sahibi
bbequitedontcry

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Bence ive hayranları küçümsenmemeli sayıları fazla gizli olanlar da var bu gün anladım
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Biliyorummmm
abla sen sabah herkesi engene yapıcam dedin geldin burda bizi sinir hastası ettin senin yapabileceğin max aktivite idollerine özür dilettirmek