Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anket Yeryüzünden Bir Grubu Silecek Olsanız Hangisi Olurdu

bir grubu yok et

• Kullanılan toplam oy
    82
Konu Sahibi
bbequitedontcry

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Bunlar zaten her gün ive e bir şey olsun, skandal felan patlasın diye dua ediyorlar. Geçen wony in çocuktan korkma videosunda chan nasıl özür dilediyse oda özür dilesin diyolardı bide bi heyecanlanmışlardı wony e özür dilettirme fırsatı elimize geçti diye fkdnb çok fena takmışlar gruba şakaları yok her açıklarını kolluyolar
bu özürün de kan davası haline geldiğini yemin ederim bugün öğrendim DŞKGŞDKGŞDKŞSKFŞSK

aurora

Trainee
Tepki
-415

aurora

Trainee
Tepki
-415

oylesinegeldim

Trainee
Tepki
45
Gerçekten bir tane bile stay yok mu
ben stayim ve skz’in burda cogu zaman hak ettiginden daha agir elestiri aldigini hatta bazen hakarete varan sozler soylendigini dusunuyorum ama bu konuda sen haksizsin 😭?? beni ive fani ilan etmeden once bastan soyleyeyim bu olaylardan alakasiz olarak wonyoung’dan da ive’dan da cok hoslanan bir insan degilim ama durup dururken kizlarin mental sagliklarina falan laf etmissin bir de universite okudugunu soylemissin ama yazdigin seyleri ancak ortaokula giden biri yazar sanirim. oyle bi noktaya geldi ki sanki skz’i savunmaya calisiyormussun gibi degil de bir grup ozellikle draglensin diye fani gibi hesap acip insanlari fandomdan/gruptan sogutan kisilerden biri gibi gorunuyorsun disardan bakinca oyle soyliyim

Only Once🍭

Trainee
Tepki
464
tamam kardeşim her şeyi ive ve fanları yaptı allah ın şizofrenleri bangchanin yayınını izlemiş demişler ki sektörde bizim kızlardan başka saygısız yok bu bizimkilere laf atıyor başlamışlar linçlemeye yazık bangchan özür dilemek zorunda kalmış (2 kez) wonyoung da mağaradan dün çıkmış sütü direkt yutması gerektiğini çileği tek elle yiyeceğini bilmiyor kusuruna bakma yakında özür dileyecek👍
Yorumunu SS aldım valla dhdbjdbdjdjdobsus harikasın sjsndjbdhsndksndjb 👍⭐⭐⭐

• Sevmek
Reactions: inx

aslı

Fanbase Starter
Tepki
696
Sinirlenecek bir olay yok
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hatta yapmadı çünkü olay bu birde hatasızken 2. kez özür diledi ve hâlâ daha ive hayranları tarafından özür dilettik işte gibi cümleler duymak ne diyelim teşekkür mu edelim

Burda ki herkes straykids antısı mı
Ben stayim ama ive da seviyorum

aurora

Trainee
Tepki
-415
ben stayim ve skz’in burda cogu zaman hak ettiginden daha agir elestiri aldigini hatta bazen hakarete varan sozler soylendigini dusunuyorum ama bu konuda sen haksizsin 😭?? beni ive fani ilan etmeden once bastan soyleyeyim bu olaylardan alakasiz olarak wonyoung’dan da ive’dan da cok hoslanan bir insan degilim ama durup dururken kizlarin mental sagliklarina falan laf etmissin bir de universite okudugunu soylemissin ama yazdigin seyleri ancak ortaokula giden biri yazar sanirim. oyle bi noktaya geldi ki sanki skz’i savunmaya calisiyormussun gibi degil de bir grup ozellikle draglensin diye fani gibi hesap acip insanlari fandomdan/gruptan sogutan kisilerden biri gibi gorunuyorsun disardan bakinca oyle soyliyim
Peki staysin o zaman hyunjin zorba dendiğinde ne derdin ya da yukarılarda dendi neden o sözede yorum yapmadın çünkü burda asıl hedef benim ve bir stay olarak şu bang chan’ın eski halinden ne kadar farklı olduğunu biliyosundur mental olarak iyi olmadığını ve bu yüzden chan room ne zamandır açamadığını bu olay seni üzmüyor mu açıkçası beni çok üzüyor bir stay olarak bang chan’ın haksız yere özür dilemesi üzüyor sende staysın bilirsin bang chan orda her şeyi konuşuyor bizi gerçekten sevdiği için arkadaş gibi konuşuyor ve ne kadar iyi bir insan olduğunu stay olmayıp straykids izleyen biriside anlar. Sonrasında mentel sağlıklarına demedim, sağlıklı bir kafa yapısında olmadığını söyledim bu chan olayından tamamiyle farklı, bu benim onları gözlemlerimden dolayı ortaya çıkan bir şeydir, peki sen neden ive’dan ve Wooyoung’tan hoşlanmıyorsun

Ben stayim ama ive da seviyorum
Chan olayında chan’i haksız buluyosan stay değilsin derim çünkü sen o zaman chan’i tanımıyosundur tanısan bunu demesin zaten bizim chan’i bu kadar savunmamızın bir nedenide o

Son düzenleme: