Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Yine Ve Yine Sm

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
inbound55379885331844319.jpg

24 eylülden 8 ekime kadar inkigayo iptalmis cünkü korede chuseok kutlamları varmıs kyungsoo da 18 eylülde cb yapıyo.. büyük ihtimalle diğer müzik showları da iptal olur ya ben anlamıyorum bu tarihler belliyken neden inatla promo yapamayacağı bir dönemde cb yaptırıyolar saka gibi ilk albümü de bu yüzden güme gitti simdi yine aynısı oluyo valla sinirden sac bas yolucam
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

bıktım bu sirketten ya

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Kexol iyi bir topluluk olsaydı bu grubun haklarını söke söke alırlardı bu tabloda çok emekleri var sağ olsunlar
önceden cok güclü fanbaseimiz vardı ama jongdae evlenince bıraktı her seyi..

Tepki
1,364
Ekli dosyayı görüntüle 10696

24 eylülden 8 ekime kadar inkigayo iptalmis cünkü korede chuseok kutlamları varmıs kyungsoo da 18 eylülde cb yapıyo.. büyük ihtimalle diğer müzik showları da iptal olur ya ben anlamıyorum bu tarihler belliyken neden inatla promo yapamayacağı bir dönemde cb yaptırıyolar saka gibi ilk albümü de bu yüzden güme gitti simdi yine aynısı oluyo valla sinirden sac bas yolucam

bıktım bu sirketten ya
Promodan hiç ümidim yok derken dayanağım bu söylentiydi maalesef. Daha önce birkaç EXOL bu durumu dile getirmişti ama belki yanlıştır diye bir umut vardı içimde. Bu haberle bu umudum da yok oldu. Belki bir iki YouTube kanalına çıkar. Klip arka planı falan alacağımız maksimum promo olur. Tüm bunlara tek söz etmeyen Kyungsoo'ya da bir şey diyemiyorum artık. Bir şeyi değiştiremese bile susmasına gerek yok bence.

romo

Trainee
Tepki
217
önceden cok güclü fanbaseimiz vardı ama jongdae evlenince bıraktı her seyi..
Good old days…fandom nası bu hale geldi asla hayal edemezdim :’DD

Promodan hiç ümidim yok derken dayanağım bu söylentiydi maalesef. Daha önce birkaç EXOL bu durumu dile getirmişti ama belki yanlıştır diye bir umut vardı içimde. Bu haberle bu umudum da yok oldu. Belki bir iki YouTube kanalına çıkar. Klip arka planı falan alacağımız maksimum promo olur. Tüm bunlara tek söz etmeyen Kyungsoo'ya da bir şey diyemiyorum artık. Bir şeyi değiştiremese bile susmasına gerek yok bence.
Sözleşme yenilemeyen üye kim acaba D.O diyen çoktu ama bence o değil

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
ya umarımm youtubedaki programlara falan cıkar ya da kendi iceriğini olusturur yoksa böyle nereye kadar devam edicek.. keske sesini cıkarsa ama hic ümidim yok maalesef

Sözleşme yenilemeyen üye kim acaba D.O diyen çoktu ama bence o değil
chanyeol olduğunu söylüyo bazıları ama net bir sey da yok

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,358
Ekli dosyayı görüntüle 10696

bıktım bu sirketten ya
Yeterrrrr kyungsooyu bir tanecik muzik programinda gormek bu kadar zor olmamali

liloş

Trainee
Tepki
168
Önceki solosu da olimpiyat zart zurta denk geldiği için müzik şovlarına çıkamadı bahanesi oldu şimdi yine aynı hayır ben anlamıyorum kyungsoo'da mı bir şey demiyor bu konuda?

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Önceki solosu da olimpiyat zart zurta denk geldiği için müzik şovlarına çıkamadı bahanesi oldu şimdi yine aynı hayır ben anlamıyorum kyungsoo'da mı bir şey demiyor bu konuda?
ksoo sesini cıkarsa bile her sey yönetim ekibinde bitiyo ve exonun böyle ekibi yok 🙃 smin bilerek sabote ettiğini düsünüyorum acıkcası