Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Youtube'da Severek Takip Ettiğiniz Kanallar / İçerik Üreticileri?

NİNE

Trainee
Tepki
87
Evrim Ağacı
Bebar Bilim
Diamond Tema
Denizin ötesindeki sesler
Walter santi
Ayhan Tarakcı
Digdem Ay

bebek peyniri

Trainee
Tepki
6
Youtube'daki favori kanallarınız neler?

Ben genelde kazıklı maria, drama pasta, kutsal motor ve melikşah altuntaş'ı izlemeyi seviyorum.

Sticker GIF by Spotify
Haluk Tatar, Bethy, Portal, Japon Hamza, Ecmel Soylu, Aaron Freeman, Tarih Obası, Ruri Ohama, Melih Kopuz, Kazıklı Maria, Drama Pasta, TheCottageFairy, Tepkikolik CHOS7N aklıma gelenler ortaya karışık her şeyden izliyorum valla akdnakdmal

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Youtube'daki favori kanallarınız neler?

Ben genelde kazıklı maria, drama pasta, kutsal motor ve melikşah altuntaş'ı izlemeyi seviyorum.

Sticker GIF by Spotify
Kazıklı maria cok yobaz biri aslında ben twitterdan takip ediyorum da hem t//rorist savuncusu hem de asiri solcu birinin t//cavuz haberi cikinca nefis demisti
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Haluk Tatar, Bethy, Portal, Japon Hamza, Ecmel Soylu, Aaron Freeman, Tarih Obası, Ruri Ohama, Melih Kopuz, Kazıklı Maria, Drama Pasta, TheCottageFairy, Tepkikolik CHOS7N aklıma gelenler ortaya karışık her şeyden izliyorum valla akdnakdmal
Japon hamzayi gecen kardesim gormus de masallahi varmis zaten 1.90 mı neydi bir de diyet yapiyorum diyor ya cidden fazlasi varmis bayagi

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,079
kazıklı maria,drama pasta ve kutsal motor takip eden biri var allahım ruh eşimi mi buldum yoksa knflfwflqwjf

eda yaman ınfluencer olmadan önce daha komik ve samimiyidi ya.Özellikle ailesinin evinde yaşadığı dönemler zirvesiydi.Kendi ailemi izliyor gibiydim
Ondan önceki dönemleri bilmediğim için kıyaslama yapamıyorum djskf

Konu Sahibi
kaorii

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,453
Kazıklı maria cok yobaz biri aslında ben twitterdan takip ediyorum da hem t//rorist savuncusu hem de asiri solcu birinin t//cavuz haberi cikinca nefis demisti

Japon hamzayi gecen kardesim gormus de masallahi varmis zaten 1.90 mı neydi bir de diyet yapiyorum diyor ya cidden fazlasi varmis bayagi
Sadece youtube'daki içeriklerini takip ettiğim için bu kadarını bilmiyorudum..
Sticker GIF by Spotify

• Alev
Reactions: ask

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Ben Gamersturk, Işıl Işık ve Olumlu Bak izlemeyi çok seviyorum

layley

Trainee
Tepki
446
*Portal (Resimlere, sanata, tablolara olan yorumlarını ve incelemelerini çok seviyorum)
Geri kalanı ya gezgin kanalları ya da kitap yorumları, önerileri yapan kanallar genellikle