Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Lisa'nın İşini Çok Severek Yapması

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Uzun zamandir grubu pek takip edemiyordum da yorum okuyordum yorumlar da grup icinde lisanin overrated oldugunu yaziyorlardi biraz ikna olmustum vokalinin kotu olmasindan dolayi taki şu video onume cikana kadar

İste 6 sene once boombayahta gorup sahne enerjisine tutuldugum lisa ya muthis biri😭

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Lisa çıkış dönemi>>>
O nasıl bir enerji ve sahne hakimiyetiydi ya. Fiziği dansa uygun, yılların birikimi ve yetenek de var. O yüzden dansı çok iyi. Rapi de sesini düzgün yönlendirince fena olmuyor. Çok karizmatik duruyor.
Son konserlerde arada biraz abartılı davranması dengeyi bozuyor onu biraz sevemedim. Fakat sahnede olmayı sevdiği çok belli. Enerjisini veriyor ve tam yapıyor.
Bayiliyorum bu kadina😭 bence lisayi ünlü eden boombayah rapiydi

Ü

Üye silindi 189

oncelikle lisa inanilmaz profosyonel. hastaliktan olse yine hivbir sey olmamis gibi sahneye cikar yine en harika performansi sergiler. gecen dunya turunda sakatlanmisti mesela yillar sonra soylemese bilemeyecektik. bir de lisa icin hayranlarina onem vermiyor diyorlar ama ben weverse de yazacagina live acacagina konserlerde her seyini vermesini tercih ederim. bazi fanlar son paralarini veriyor o konserler icin lisa da bunu dusunup hatika is cikariyor. diger uyelerin kotu sahne perf.leri oldu ama lisada bunu hic gormedik hep en iyisini verdi
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Kendisi tam sahne insanı ya önceki senelerde her şeyine bayılıyordum ama bu sene sesine bir şey oldu partlarını tam söyleyemiyor inş düzelir
aslinda money de pek soylemiyor o da performans odaklinoldugu icin. ama grup sarkilarina bakarsan parylarini hic kacirmiyor ve gayette iyi soyluyor. ozellikle tally, forever young, lovesick girls, dont know what to do bu sarkilarda hem hayvan gibi rap yspiyor hem vokal

Ü

Üye silindi 25

aslinda money de pek soylemiyor o da performans odaklinoldugu icin. ama grup sarkilarina bakarsan parylarini hic kacirmiyor ve gayette iyi soyluyor. ozellikle tally, forever young, lovesick girls, dont know what to do bu sarkilarda hem hayvan gibi rap yspiyor hem vokal
bu arada turun başlarında Lisa acayip hastaydı kızın konuşurken bile sesi çıkmıyordu o aralar söylemedi ve klasik o videolar her yere düştü insanlar başladı Lisa söyleyemiyo falan demeye

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
oncelikle lisa inanilmaz profosyonel. hastaliktan olse yine hivbir sey olmamis gibi sahneye cikar yine en harika performansi sergiler. gecen dunya turunda sakatlanmisti mesela yillar sonra soylemese bilemeyecektik. bir de lisa icin hayranlarina onem vermiyor diyorlar ama ben weverse de yazacagina live acacagina konserlerde her seyini vermesini tercih ederim. bazi fanlar son paralarini veriyor o konserler icin lisa da bunu dusunup hatika is cikariyor. diger uyelerin kotu sahne perf.leri oldu ama lisada bunu hic gormedik hep en iyisini verdi
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bir tane skandalı bile cikmadi. En buyuk mu bilmiyorum ama cok buyuk. Bugun fanlığım depreşti niye lisa fanı oldugumu hatirlatti

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
1 hafta önceki konuymuş ama önüme düşmüşken yazmadan duramadım. Lisa'nın dansını ve performanslarını çok seven biriyim hatta bir ara baya yakından takip ediyordum Lisa'yı. Blackpink'te de favori üyem kendisi bir gün canlı izlemek isterdim

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,847
Gerçekten sahne için doğmuş canlı söyleme konusunda çok başarılı değil ama o olmasa grup gerçekten olmazmış mükemmel bir sahne hakimiyeti var