Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

HYS kullanıcısının son içeriği

1. HYS

Çoğu Kişinin Beğenmediği Ama Sizin Beğendiniz Sesler?

jisoonun sesi bana güzel geliyor ben daha çok öyle tiz(?) sesleri seviyorum jin de yine öyle + lianın sesi çok rahatlatıcı geliyor
  2. HYS

Soru En Yetenekli 4.Jen Maknaeleri ??

aespa-ning2 stayc-j nmixx-kyujin ive-leeseo txt-huening kai en yeteneklileri mi tartışılır ama yetenekli kişiler
  3. HYS

Haber Melon Müzik Ödülleri

ı am ve kitsch bu sene en başarılı 5 şarkı arasına girer o yüzden normal yılın albümünü almaları
  4. HYS

Anonim En Yeteneksiz/Yetersiz 4.Jen İdolleri

leeseoya katılmıyorum yaşında rağmen sahne hakimiyetinde dansta ve vokalde iyi
  5. HYS

İve’in Samimiyetsizliği

neyse zaten çok da yakından takip etmiyormuşsun grubu
  6. HYS

İve’in Samimiyetsizliği

hadi grubu samimiyetsiz bulabilirsin -ki çok normal her grubu sevmek zorunda değilsin- ama üyeler ve üyelerin hayranlarla ilişkisine laf atacağın son grup bile değil ive
  7. HYS

Riize Seunghan

fklsdjfkljsdk gerçekten her hafta farklı şeyler çıkıyor
  8. HYS

Riize Seunghan

Kimse açmayınca ben böyle bir konu açayım dedim Belki de kpopta yaşanan en garip en eğlenceli ve aslında en korkunç olay Çocuğun sürekli ifşaları yayılıyor ve bu ifşaları yayan kişi 4.jen idolleri hakkında da bazı şeyler yayınlayacağını söyledi Siz bu olaylar hakkında ne düşünüyorsunuz merak...
  9. HYS

Winter, Soyeon Ve Liz'in Nobody Şarkısı Çıktı.

lizin sesi çok güzel ve aynı zamanda da komik birisi keşke starship birazcık ilgilense kızlarla neyse şarkıya gelirsek 3ü de çok güzeldi özellikle winter çok güzel olmuş soyeonun rap kısımları da güzeldi ben beğendim
  10. HYS

New Jeans'in Ilerlemesi

promo işlerine ador bakıyor hybe değil o yüzden fark olması normal (bts üyelerine promo verilmemesini normalleştirmiyorum)
  11. HYS

Tyt Çalışmaya Ne Zaman Başlanmalı?

şu anda 10.sınıfım ve bu tatilde üçgenlere 0dan başlayacağım ve problem çözeceğim ama bir yandan da gelecek hakkında plan yapmak istiyorum şimdiden şahsen 10-11 arasındaki yaz tatilinde tytyi konu olarak bitirip daha sonra 11.sınıf başlayınca da 11+tytyi beraber götürmek istiyorum en kötü öğle...
  12. HYS

İsimsiz K-Pop Idollerini Eleştir 2

ive dı aşk
  13. HYS

4.jen kız grubu
  14. HYS

değil ama bence exo da girer bu yazdığım şeye 1697303364
  15. HYS

aşırı yeteneksiz bi grup ve çoğu kişi 4.jenin liderlerinden biri olarak görüyor ama diğerleri kadar başarılı değiller sahnede tekvando yapıyor gibi dans ediyor ve mimikleri aşırı abartılı çok kötü duruyor şarkılarından dolayı değil de üyelerin kendilerini gay gibi göstermesinden ve bazı...