Benzer Yazılar

Kim Wooseok X1’ın dağılma haberinden sonra mektup yazdı

Kim Wooseok X1'ın dağılma haberinden sonra mektup yazdı

HABER: Kim Woo Seok X1’ın dağılması hakkında el yazısı mektubunu paylaştı “Lütfen eleştiri yerine kibar birkaç kelime söyleyin”

KAYNAK: Naver

”Merhaba, ben Kim Woo Seok.

Biz aynı fikirleri paylaştık ve aynı hayalleri gördük.

X1 boyunca, çok şey öğrendim ve çok insan tarafından sevilmek gibi değerli bir deneyim kazandım. Her zaman sadece düş olarak baktığım her şey sonunda gerçekleştiğinde, siz benim yanımdaydınız. Tekrar teşekkür ederim.

X1 üyeleriyle beraber çalışmak bir onurdu ve beraber geçirdiğimiz zamanlara hayatımın kalanı boyunca hep değer vereceğim. Sizden istediğim X1 üyelerine; yanlarında ağladığım, güldüğüm ve günlerimi geçirdiğim kişilere, eleştiri yerine kibar birkaç kelime söylemeniz.

Aynı zamanda bizim yararımız için çok çalışmış olan Swing Entertainment çalışanlarına da teşekkürlerimi yollamak istiyorum.

Bence bunu daha önce de söyledim. Her ne kadar artık adınız ONE IT olmasa da [X1’in hayran kulübünün ismi], sizi hiçbir zaman unutmayacağım.

Çok fazla sevgi aldım. Çok fazla şey öğrendim. Size karşılığında çok şey verebileceğimi düşündüm, veremediğim için özür dilerim.

Umarım insanlar beni destekler ve ben de herkesi en yakın zamanda yeni bir hayal ile karşılayabilirim.”

1. [+655, -9] Nerede geri dönüş yaparsan yap, ben seni mutlulukla karşılayacağım! Çok teşekkürler, Woo Seok-ah! Seni seviyorum.

2. [+467, -5] Bu içten, olgun ve sakin mektubun için sana teşekkür ederim. Sıkı çalıştığın için teşekkürler. Seni daha iyi bir şekilde karşımızda görmeyi iple çekiyorum. Kim Woo Seok, seni gerçekten destekliyorum.

3. [+438, -5] Umarım her şey çok güzel ilerler. Seni destekliyorum.

4. [+361, -35] Woo Seok-ah, seni seviyorum. Seni ve ilerleyişini her zaman destekliyorum. Uzun bir süre beraber olalım.

5. [+291, -4] Woo Seok-ah, seni seviyorum. Nerede olursan ol, ne yaparsan yap, ben seninle beraber olacağım.

6. [+80, -1] Woo Seok-ah, hayallerini tekrar gerçeğe dönüştürmende sana destek olacağım. Hızlıca buluşalım, tüm X1 üyelerini destekleyeceğim.

 

Kaynak: Knetizen

4 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Sel

Grubun dağılmasına çok fazla sevinen türk var ondan burası bomboş ben programı 7/24 izledim hatta cumaları hiç vir şey anlamasamda canlı yayını izleyip sonra altyazılı tekrar izliyordum ne zorluklar çektiklerini gördüğümden kalbimi acıtmadı diyemem ama gruba wanna one da veya ioida olduğu gibi ısınamadım program starship stajerleri için tanıtım şovu gibiydi hak eden isimlerin çok erken elenmesi de hevesimi kırdı dağılmaları onlar adına iyi oldu givi çünkü 5 yıl hileli hak yiyen grup denilecekti grup dağılınca da tekrar 0dan başkalamak daha zor olacaktı bence izoneında promosyonlara devam etmesi yanlış neyse onlarla da pek ilgilenmiyorum han chowon ve lee gaeun aklıma… Read more »

hyu

Seungyeon bu sektörden ve bizden o güzel sesini mahrum etmemeli 🙁

Esra

Sevgili Top Media Wooshini üyelerden ve fanlardan (Up10tion) uzak tutmaya çalıştın da ne oldu bak geri döndü işte. Aptal şirket çocukların geri döneceği bir grup bile bırakmadın doğru düzgün. Umarım bundan sonra Wooshin için iyisi olur. Bu çocuk çok çekti şu kpop camiasından bir kez daha şirket yüzünden başarısız olmaz inş.

Minseo

Biz hala one it’ız merak etme nuradayız sizin için ve sizi hala destekliyoruz

Yeni Yazılar