Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Blackpink Lisa'nın Yeni Köpeği

Konu Sahibi
lisamiro🦋

lisamiro🦋

Trainee
Tepki
277
Bu kadar evcil hayvana bakmak çok zordur ya hele köpek bakımı ayrı bir zor , ben sadeve iki tane kuşla başa çıkamıyorum kdkdmmslskdks
Benimde 3 kusum var💕kskwjwj
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bu kadar evcil hayvana bakmak çok zordur ya hele köpek bakımı ayrı bir zor , ben sadeve iki tane kuşla başa çıkamıyorum kdkdmmslskdks
Benimde 3 kusum var💕💕
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Kopegin adi Lemon 🍋 sanirim

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
korede bütün hayvanlar cins sanırım ben cins olmayan köpekler kediler görmedim hiç sonra erkenden ölünce kedisi-köpeği öldü o yüzden böyle draması kasıyorlar bir de, hepsi hasta çoğunun nefes alma sıkıntısı var eklem ağrıları var bunları bilerek almaları daha da kötü hiçbiri hayvan sever falan değil belki psikolojik yalnızlığını dindirmek için ya da sevimli bulup alıyorlar çoğunun eğitimlerini falan zaten eğitmenler veriyor bakım evlerine falan bırakıyorlar sonra kendilerine sadece sevme kısmı kalıyor bilmiyorum bu konuda hassas olduğum için olabilir ama bana çok yanlış geliyor sadece sevmek ve arada gezdirmek için kedi köpek olmak bunu lisa bazında söylemiyorum ama onun için de geçerli
Haklısın ben bundan yıllar önce koreye gitmiştim ama sokakta bir kaç tane cins köpek dışında bizim buradakine benzer sokak köpekleri yoktu şimdi nasıldır bilemiyorum

Oblomov

Trainee
Tepki
228
Bakıcısı olsa bile hepsine gereken sevgiyi ilgiyi verebilecek mi? Kendisi onların sahibi sonuçta bu kadar hayvana yazık değil mi yiaa

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Ya kızım sen dünya starısın ya niye kedileriyle yaşlanmayı planlayan teyze gibi takılıyorsun? HAJDKFKL