Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Exo Xiumin "Heo's Restaurant" Dizisinde Basrol Oynayacak

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
INB100 haberleri doğruladı 🥳

Dizi, Jeon Seonyeong'un aynı adlı webtoonundan uyarlanacak!

"Heo's Restaurant", 400 yıl öncesinden günümüze zaman yolculuğu yapan ve kazara bir restoran açan, Joseon Hanedanlığı'ndan belalı bir adam olan Heo Gyun'un hakkında fantastik bir romantik komedi dizisi olacak.
Xiumin, ustaca yazma becerisine ve olağanüstü estetik anlayışına sahip, tanınmış bir dahi olan Heo Gyun rolünü canlandıracak.
Karakteri, neler yapabileceğini çok iyi bilen, her şeye merakı olan biri olarak çocuksu ve sürekli sorgulayan bir yapıya sahip.
Dizi, Heo Gyun'un kendisini eleştirenler tarafından sürgüne gönderilmesi, 7 arkadaşının vatana ihanetle suçlandığını duyunca sürgünden kaçması, ölmek üzereyken karşısına suikastçılar çıkması ve kendisini bir anda 400 yıl sonrasında Yuldo ülkesinde bulmasıyla başlayacak. Dizinin bu yıl içerisinde çeşitli video yayınlanma platformlarında yayınlanması planlanıyor!"
cr.exomagazintr

inbound7521695232385154094.jpg

Dizinin kadrosunda WJSN üyesi Exy var o beni daha da meraklandırdı diğer oyuncular ise Lee Saeon ve Lee Soomin.

Buraya webtoondan da birkac görsel bırakıyorum
inbound7992430858876154487.jpg inbound1099337374118096230.jpg inbound8920718374408607406.jpg inbound6915375407467141992.jpg inbound5027483523382285857.jpg

Webtoonda basrolun sacları uzun yani dizide de uzun saclı minso görebiliriz 🥹 zaten uzun zamandır saclarını uzun kullanıyodu belki de bunun icindir 🥹

inbound4498287621630174712.jpg

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Çok yakışır role şöyle bi hayal ettim de🌺🔥
dimiii ben de karakterle cok uyumlu buldum bir de romcom olunca extra heyecanlandım ckslcjskdkd
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Sabah bu haberi görünce aşırı mutlu oldum xiumin asla kötü yapım seçmiyor. Bu seneki aktiflik çok güzel Yarabbim sen yüzümüze güldün sonunda 🤧
insss cok cok güzel bi yıl olur bizim icin 😭

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Olucak bu yeni şirket bize çok iyi geliyor. Üyeler hiç olmadıkları kadar aktif ve paylaşım yapıyo. Sehun burda olmadığı halde rekor kırıyor
bu sefer pek aktif değiller gibi ya sadece baek baya bisiler yaptı gerisi hala kendi isiyle uğrasıyo ama bu sessizliğin ardında bisiler gelicek inanıyorum

Sadece yüzüyle bile sanat eseriyken, bir de dizi çekecek demek...😍
yüzüne bakmaktan konusmalarına odaklanamam diye korkmuyo değilim dkskxjskdjz

Tepki
1,362
INB100 haberleri doğruladı 🥳

Dizi, Jeon Seonyeong'un aynı adlı webtoonundan uyarlanacak!

"Heo's Restaurant", 400 yıl öncesinden günümüze zaman yolculuğu yapan ve kazara bir restoran açan, Joseon Hanedanlığı'ndan belalı bir adam olan Heo Gyun'un hakkında fantastik bir romantik komedi dizisi olacak.
Xiumin, ustaca yazma becerisine ve olağanüstü estetik anlayışına sahip, tanınmış bir dahi olan Heo Gyun rolünü canlandıracak.
Karakteri, neler yapabileceğini çok iyi bilen, her şeye merakı olan biri olarak çocuksu ve sürekli sorgulayan bir yapıya sahip.
Dizi, Heo Gyun'un kendisini eleştirenler tarafından sürgüne gönderilmesi, 7 arkadaşının vatana ihanetle suçlandığını duyunca sürgünden kaçması, ölmek üzereyken karşısına suikastçılar çıkması ve kendisini bir anda 400 yıl sonrasında Yuldo ülkesinde bulmasıyla başlayacak. Dizinin bu yıl içerisinde çeşitli video yayınlanma platformlarında yayınlanması planlanıyor!"
cr.exomagazintr

Ekli dosyayı görüntüle 23937

Dizinin kadrosunda WJSN üyesi Exy var o beni daha da meraklandırdı diğer oyuncular ise Lee Saeon ve Lee Soomin.

Buraya webtoondan da birkac görsel bırakıyorum
Ekli dosyayı görüntüle 23940 Ekli dosyayı görüntüle 23941 Ekli dosyayı görüntüle 23942 Ekli dosyayı görüntüle 23943 Ekli dosyayı görüntüle 23944

Webtoonda basrolun sacları uzun yani dizide de uzun saclı minso görebiliriz 🥹 zaten uzun zamandır saclarını uzun kullanıyodu belki de bunun icindir 🥹

Ekli dosyayı görüntüle 23945
EXO oğullar yine güzel dizi projeleriyle karşımızda. Xiumin, Suho ve Kyungsoo yeni dizi projelerinde çok başarılı olurlar inşallah 🥰🥰. Diğer üyelerden de umarım dizi, film projeleri gelir.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Eğer affettirmek istiyorsa o bal sesinden mükemmel İspanyolca ve İngilizce şarkı istiyorum.
tabi efendim

EXO oğullar yine güzel dizi projeleriyle karşımızda. Xiumin, Suho ve Kyungsoo yeni dizi projelerinde çok başarılı olurlar inşallah 🥰🥰. Diğer üyelerden de umarım dizi, film projeleri gelir.
chanyeol en son dizi cekicekti ona noldu bilmiyorum ama ben baekhyun'dan da bi dizi gelmesini istiyorum ya 🥹 bir de jongdae ost söylicekmis ost king tekrar sahalara geri dönüyor 🥳🔥