Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Exo Planet Güncel Haberler

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
dün kyungsoo'nun doğum günü partisi ve baekhyun'un da bringgreen imza etkinliği vardı 🥳 ikisi de cok eğlenceli gecti kyungsoo I Do, Ordinary Day's ve Somebody sarkılarını seslendirdi

sapsallldjskxjskdj

inbound6868770968865921662.jpg
dün acayip yakısıklıydı ta fotoğraflara bakmaya doyamadım 🩷🥹

baek kendi etkinliğinin biletlerini ucuza satısa cıkarması konusunda da fanlar cok uzun süre beklediği icin uygun fiyata ayarladım dedi bu adamı yemeyip da napalım simdi dünyanın en tatlı insanı

ayrıcaa solo konseri hakkında da konustu yakında duyurusu gelir büyük ihtimalle ve yazın solo albümünü cıkarıcak

etkinlik sırasında bir fan da promo icin killing voice, iu's palette ve lee mujin servise cıkmasını söyledi baek de bunu düsünücem dedi 🥹

ayrıca snack party biletleri icin 500k kisi sıradaymıs resmen saka mıdırrr 🔥 chanyeol'un solo fanturu icin de 300k kisi sırada bekliyodu neredeyse exoların gücü inanılmaz gercekten

ayrıca dün jonginin doğum günüydü ve jongin anında weverse'e gelip bir sürü fanla konustu acayip tatlıydı cok özlemisim 😭

bugün de junmyeon instagram'da jonginin doğum gününü kutladı fotoğraflarla 😭 pastayı kendisi hazırlamıs

bugün dubai'de kpop etkinliği icin chanyeol minseok ve jongdae sahne aldı 🥳

chanyeol yeni sarkısını söyledi 🔥 rapper chanyeol sahalara geri mi dönüyor

inbound3416098643213789081.jpg
jdae sahnedeyken chanyeol hemen minsoyla foto paylastı yicemm

jongdae'nin ilk twitter güncellemesi 😭

su an etkinlik bitti ve ücü beraber love me right söyledi 😭😭😭😭😭

chanyeol first snow challenge'a katıldı yine

inbound9033593375579052686.jpg inbound5346781404225152651.jpg
ücü beraber selam vermisler 🥹 exommmm yerim sizi

chanyeol da exo konseri icin üyelerle birlikte buraya tekrar gelicem demis 🥹

masallah jongdaem cok aktif

bu arada bir türk exol chanyeol minseok ve jongdaeyle tanısmıs tweetin altında bahsetmis biraz ordan okuyabilirsiniz yine cok kıskandım 😭😭 üyeler cok utangac ve kibarmıs offf yicem bunları
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

bu aralar jongdae'ye bir seyler oluyo iyice dilf oldu cıktı basımıza bu yakısıklılık nedir bayılıcam simdi suraya

inbound3711621863300383438.jpg inbound3624882029088318198.jpg

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
İyiki doğdunuz ksoo ve jongin 😘
çok güzeldi hele ksoo kağıdı fırlatması jddjjd baekhyun şu korelilere yüz verince sinirim bozuluyor hepsi ile tek tek ilgilendi resmen gıcık herif. Chen resim attı 🤧🥹 Allahım çok aktifiz
masallah diyelim 2 gündür güzel seyler oluyo 1nb100 stilistleri de baya iyi is cıkarıyo minseok ve jongdae icin de cok koruma ayarlamıslar baek gercekten smin yapamadığını kendi sirketinde yapıyo harika birisi

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,354
dün kyungsoo'nun doğum günü partisi ve baekhyun'un da bringgreen imza etkinliği vardı 🥳 ikisi de cok eğlenceli gecti kyungsoo I Do, Ordinary Day's ve Somebody sarkılarını seslendirdi

sapsallldjskxjskdj

Ekli dosyayı görüntüle 22670

baek kendi etkinliğinin biletlerini ucuza satısa cıkarması konusunda da fanlar cok uzun süre beklediği icin uygun fiyata ayarladım dedi bu adamı yemeyip da napalım simdi dünyanın en tatlı insanı

ayrıcaa solo konseri hakkında da konustu yakında duyurusu gelir büyük ihtimalle ve yazın solo albümünü cıkarıcak

etkinlik sırasında bir fan da promo icin killing voice, iu's palette ve lee mujin servise cıkmasını söyledi baek de bunu düsünücem dedi 🥹

ayrıca snack party biletleri icin 500k kisi sıradaymıs resmen saka mıdırrr 🔥 chanyeol'un solo fanturu icin de 300k kisi sırada bekliyodu neredeyse exoların gücü inanılmaz gercekten

ayrıca dün jonginin doğum günüydü ve jongin anında weverse'e gelip bir sürü fanla konustu acayip tatlıydı cok özlemisim 😭

bugün de junmyeon instagram'da jonginin doğum gününü kutladı fotoğraflarla 😭 pastayı kendisi hazırlamıs

Ekli dosyayı görüntüle 22672

Ekli dosyayı görüntüle 22673 Ekli dosyayı görüntüle 22674

bu arada bir türk exol chanyeol minseok ve jongdaeyle tanısmıs tweetin altında bahsetmis biraz ordan okuyabilirsiniz yine cok kıskandım 😭😭 üyeler cok utangac ve kibarmıs offf yicem bunları

bu aralar jongdae'ye bir seyler oluyo iyice dilf oldu cıktı basımıza bu yakısıklılık nedir bayılıcam simdi suraya

Ekli dosyayı görüntüle 22675 Ekli dosyayı görüntüle 22676
Allahim 2024 cok guzel gecsin hepimiz icin

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
minseok xoxo challenge'a katılmıs 😭 exo planet iyilesiyo

Tepki
1,362

sapsallldjskxjskdj

Ekli dosyayı görüntüle 22670

Ekli dosyayı görüntüle 22672

Ekli dosyayı görüntüle 22673 Ekli dosyayı görüntüle 22674

Ekli dosyayı görüntüle 22675 Ekli dosyayı görüntüle 22676
Canım @erigom um yine harikasın. Forumdan uzaklaştığım şu günlerde yine beni buraya getirdin. Emeğine sağlık, forumdaki EXOL'ler adına teşekkür ederim 🥰🥰😘
Bu hafta EXO'ya doyduğumuz bir hafta oldu. Kyungsoom ve Jonginim EXO ve EXOL ile nice mutlu yıllarınız olsun inşallah. İyi ki doğdunuz 🥰🥰😘
Canım liderim yine abiliğini yapıp kardeşini yalnız bırakmadın. EXOL senden razı bilesin. EXO hala birlikteyse en büyük etken sensin 🥰🥰😘
Baekhyun'un fanlarına karşı ne kadar düşünceli olduğunu bir kere daha gördük. Umarım şirketi çok başarılı olur ve büyür. Solo albüm ve konserini dört gözle bekliyorum 🥰🥰😘
CCX üçlüsü çok güzelsiniz (Chanyeol bu sefer CBX'nin C'si olamadın ama B'nin yerini alsın en azından 😂) 🥰🥰
Xiumin gerçek bir peri. Sahte maknaemiz her zaman sahnede parlıyor 🥰🥰😘
Chanyeol'un solo etkinlikleri güzel gidiyor. Keşke bir de solo albüm alsak ondan 🥰 🥰😘
Chen ise benim meleğim. Kesinlikle şarkıcı olmak için doğmuş. Kadife sesli dinozor. Her geçen gün biraz daha yakışıklı oluyor sanki. Twitter'a fotoğraf yüklemesi de yavaş yavaş sosyal medyaya göz kırptığının habercisi belki de. Chen'den bir rock albümü de alsak çok güzel olur 🥰🥰😘

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Canım @erigom um yine harikasın. Forumdan uzaklaştığım şu günlerde yine beni buraya getirdin. Emeğine sağlık, forumdaki EXOL'ler adına teşekkür ederim 🥰🥰😘
Bu hafta EXO'ya doyduğumuz bir hafta oldu. Kyungsoom ve Jonginim EXO ve EXOL ile nice mutlu yıllarınız olsun inşallah. İyi ki doğdunuz 🥰🥰😘
Canım liderim yine abiliğini yapıp kardeşini yalnız bırakmadın. EXOL senden razı bilesin. EXO hala birlikteyse en büyük etken sensin 🥰🥰😘
Baekhyun'un fanlarına karşı ne kadar düşünceli olduğunu bir kere daha gördük. Umarım şirketi çok başarılı olur ve büyür. Solo albüm ve konserini dört gözle bekliyorum 🥰🥰😘
CCX üçlüsü çok güzelsiniz (Chanyeol bu sefer CBX'nin C'si olamadın ama B'nin yerini alsın en azından 😂) 🥰🥰
Xiumin gerçek bir peri. Sahte maknaemiz her zaman sahnede parlıyor 🥰🥰😘
Chanyeol'un solo etkinlikleri güzel gidiyor. Keşke bir de solo albüm alsak ondan 🥰 🥰😘
Chen ise benim meleğim. Kesinlikle şarkıcı olmak için doğmuş. Kadife sesli dinozor. Her geçen gün biraz daha yakışıklı oluyor sanki. Twitter'a fotoğraf yüklemesi de yavaş yavaş sosyal medyaya göz kırptığının habercisi belki de. Chen'den bir rock albümü de alsak çok güzel olur 🥰🥰😘
yaaa ahjummammm ben tesekkür ederimmm cok tatlısınn 🥹🩷 burda aktiflik düsünce hemen olaya el atayım dedim maalesef coğumuz exosal yokluktayız birazcık toparlanalım 🔥

Tepki
122
Ayy D.O nun doğum günü partisi çok güzeldi 😂hele kağıdı direk atması😅sexy cute mi diye sorunca sexy olduğunu söylemesi 😁ama hâlâ tatlış bir penguen.
BAEK albümünü zaten bekliyorduk umarım güzel bir promo dönemi geçiririz
YEOL,CHEN,XİUMİN üçlüsü çok güzeldi CHEN sahnedeyken bütün EXO L in hep bir ağızdan Chen diye bağırması🥹
Her şey çok güzeldi umarım hep böyle güzel zamanlar geçiririz çünkü artık geçirmemiz gerekiyor
@erigom sana da çok teşekkür ederim haber bültenimiz gibi bizi EXO suz buralarda bırakmadığın için 😍

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Ayy D.O nun doğum günü partisi çok güzeldi 😂hele kağıdı direk atması😅sexy cute mi diye sorunca sexy olduğunu söylemesi 😁ama hâlâ tatlış bir penguen.
BAEK albümünü zaten bekliyorduk umarım güzel bir promo dönemi geçiririz
YEOL,CHEN,XİUMİN üçlüsü çok güzeldi CHEN sahnedeyken bütün EXO L in hep bir ağızdan Chen diye bağırması🥹
Her şey çok güzeldi umarım hep böyle güzel zamanlar geçiririz çünkü artık geçirmemiz gerekiyor
@erigom sana da çok teşekkür ederim haber bültenimiz gibi bizi EXO suz buralarda bırakmadığın için 😍
ayy rica ederim bebiss ne demek her zaman exo postları paylasmak icin burdayım fıskxjskdjx 2024 simdiden güzel basladı umarım hep böyle devam eder 🩷