Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Exo Ve I&B100

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
gece sm exoyla ilgili bir bildiri yayınladı

"Merhaba, biz SM Entertainment. EXO'nun gelecekteki faaliyetleri hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz. EXO'nun 8 üyesi de gelecekte EXO olarak faaliyetlerine devam edecek ve yeni müzik ve performansların yanı sıra EXO'nun Nisan ayında planlanan hayran buluşması da dahil olmak üzere çeşitli etkinlikler aracılığıyla hayranlarla buluşmaya devam edecek. Sözleşmelerini yenileyen üyelerin münhasır sözleşmeleri halen geçerlidir ve özel sözleşmesini sona erdiren D.O. (Doh Kyungsoo) da EXO'nun faaliyetlerine katılmayı kabul etti ve devamlı olarak gelecek programları tartışıyor. Chen (Kim Jongdae), Baekhyun (Byun Baekhyun) ve Xiumin (Kim Minseok), bizimle yapılan özel sözleşme kapsamında bireysel faaliyetlere ayrı ayrı devam etme konusunda anlaştılar.

Bahsedildiği gibi EXO, hayranlarıyla iyi müzik ve performanslar ile iletişim kurmayı planlıyor.
Lütfen tüm üyelerin faaliyetlerine bolca ilgi ve destek gösterin.

Daha çok çalışacağız ve EXO'nun ve her üyenin faaliyetlerini ve gelişimini destekleyeceğiz. Teşekkür ederiz"
cr. exomagazintr

cbx'in resmi olarak baekin sirketinde olduğunu da öğrenmis olduk ayrıca nisanda fanmeeting alıyoruz 🥳

bunun ardından ı&b100 de resmi hesabını acıp bildiri yayınladı her üyenin profil fotoğrafları güncellendi ve sosyal medya hesapları acıldı 🥹🥳

bunlar da profil fotoğrafları

daha sonra baska bir bildiri daha yayınladılar sanatcılarını korumak icin resmi islemlere baslayacaklarını söylediler

simdiden cok güzel seyler oluyo arkadaslarr bayılıcam 😭😭

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Grup cok daha yukselecekken sm kendi elleriyle bunun onunu kapatti hatirliyorum da 2014 - 2015 civari kpop bu kadar bilinmiyoken arkadaslarimda exo stickerları vardi bts gibi daha da buyumelerini isterdim açıkçası iki grubu da seviyorum çünkü umarim bundan sonrasi iyi olur onlar için sm onlerine engel falan koymasinda dile kolay bir zamanlar sektor yg ve sm nin elindeydi ikisi de 3. Jendeki en buyuk gruplarinin uyelerini teker teker kaybediyolar