Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Exo Üyesi Chen Zorbalığa Uğrayan Bir Öğrenciye Yardım Etti

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,847
4 kisi öğrenciye hakaretler edip saldırırken maskeli, inbound9154212129620405357.jpg tamamen siyah giyinmis bir adam gelmis. Adam, saldırıda bulunan 4 kisiye yaptıklarının doğru olmadığını söylemis. Zorbalardan biri adama olaya karısmamasını ve gitmesini söylemis.
Adam da polisi arar gibi yapmıs ve saldırıda bulunan 4 kisi hemen kacmıs.
Adam öğrencinin telefonunu alıp annesini ve öğretmenini arayıp neler olduğunu acıklamıs öğrencinin annesi gelene kadar beklemis ve maskesini cıkarmamıs.Maskesini cıkardığında öğrenci kendisine yardım eden adamın Chen olduğunu fark etmis. Öğrenci, annesine Chen'in kendisiyle güzelce ilgilendiğini söylemis ve kendisini kurtardığı icin Chen'e tesekkür etmis.Öğrenci bu olayı paylasmak istemediğini ama kendisini kurtaran Chen'e düzgün bir sekilde tesekkür etmek icin paylasım yaptığını söylemis.
tr ceviri - @exomagazintr

olayın üzerinden 4 gün gecti herhangi bir post gelir diye düsünmüstüm ama knetolar jongdaeye yaptıkları zorbalıklar icin utanctan bir sey diyemediler galiba lol jongdaenin bu kadar kibar ve düsünceli bir insan olması yine cok etkiledi beni gercekten melek gibi adam

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
King Chen, işte baba ruhlu ya...
Çocukları çok şanslı, keşke bir tane daha yapsalar...

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
chenichenchen helal olsun
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

hahahajhhjadhsdusdhudhq bir tane daha yapsalar kısmında koptum :))))))))))))))))))))))))))))))))))
Yazarken şey düşündüm ya yengeye de yazık olum az ara versinler ksnakanakamLmalama