Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Exo Vocal Line'dan En Çok Kimi Beğeniyorsunuz ?

digustingshaat

Trainee
Tepki
303
indir (2).jpg fanmeet day2.jpg exo clock fanmeeting.jpg

Sırayla Baekhyun,D.O ve Chen
Benim ultimate kpop biasım Baekhyun ama biasım olduğu için onu seçiyorum değil asla bence üçünün de birbirinden güzel ve ayrı havaları sesleri var ben opera bölümünde öğrenciyim ve yaklaşık 12 senedir müzik eğitimi alıyorum profesyonel olarak da çok beğeniyorum hepsini chen her seferinde beni hayrete düşürecek performans sergiliyor yüksek notaları vokal becerileri aşırı üst seviyede d.o içimi eritiyor resmen aşırı rnb soul sesi var zaten çok yakışıyor baekhyunun da hem yüksek notalara kolay çıkabilmesi kendine has ses rengi ve yine d.o'da olduğu gibi rnb tınılarını duyabiliyorum ben şahsen baekhyun'u beğeniyorum chen ve d.o'nun karışımı gibi geliyor bana .

bazı videolar koyuyorum incelemek isteyen olursa diyeee

hiçbirfandomamensupdeğilim

İçerik Üreticisi
İçerik Üreticisi
Tepki
10,690
Hepsi gerçekten çok iyi. Profesyonel olmayan birisi olsam da ses denilince Chen favorim. Onun yarattığı vaov etkisini verebilen az kişi var. Baek ve D.O’nun sesi daha çok huzur veriyor bana. D.O’nun son albümünü kaç kere dinledim bilmiyorum…

Konu Sahibi
digustingshaat

digustingshaat

Trainee
Tepki
303
Hepsi gerçekten çok iyi. Profesyonel olmayan birisi olsam da ses denilince Chen favorim. Onun yarattığı vaov etkisini verebilen az kişi var. Baek ve D.O’nun sesi daha çok huzur veriyor bana. D.O’nun son albümünü kaç kere dinledim bilmiyorum…
kesinlikle konu exo vocal line olunca bence kimi seçtiğimiz aslında çok önemli değil hani kim olursa olsun içim rahat ölene kadar falan dinlerim sdhgfhsegrywegfwgfhwe

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
2,383
Exo'nun ana vokallerinin hepsinin sesini seviyorum ama ne söylese dinleyeceğim kişi d.o.. sonra baekhyun olabilir. Cheni seviyorum ama her şarkıda ve tek başına dinlemekten keyif aldığım bir ses değil. Daha çok grup içinde chenin sesini duymayı seviyorum.
Ben d.o. gibi hafif kirli mi denir öyle sesleri seviyorum. Bir de rb tarz şarkı söylemesi de hoşuma gidiyor. Bu yüzden en sevdiğim exo vokali d.o.

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,981
Baekhyun ya… Tamam diğerlerinin de sesi gerçekten harika ama Baekhyun’un bence seviyesi çok başka.

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Ekli dosyayı görüntüle 257 Ekli dosyayı görüntüle 258 Ekli dosyayı görüntüle 259

Sırayla Baekhyun,D.O ve Chen
Benim ultimate kpop biasım Baekhyun ama biasım olduğu için onu seçiyorum değil asla bence üçünün de birbirinden güzel ve ayrı havaları sesleri var ben opera bölümünde öğrenciyim ve yaklaşık 12 senedir müzik eğitimi alıyorum profesyonel olarak da çok beğeniyorum hepsini chen her seferinde beni hayrete düşürecek performans sergiliyor yüksek notaları vokal becerileri aşırı üst seviyede d.o içimi eritiyor resmen aşırı rnb soul sesi var zaten çok yakışıyor baekhyunun da hem yüksek notalara kolay çıkabilmesi kendine has ses rengi ve yine d.o'da olduğu gibi rnb tınılarını duyabiliyorum ben şahsen baekhyun'u beğeniyorum chen ve d.o'nun karışımı gibi geliyor bana .

bazı videolar koyuyorum incelemek isteyen olursa diyeee

Bu çok zor cevap verebileceğim bir soru ya...
Üçü de gerçekten başarılı.
Şarkıyı şahsen Baekhyun ile yaşayıp,
D. O ile hissedip,
Chen ile tatmin oluyorum iajapanalajaoakoamala
(keşke klavyede "büyük eşittir" işareti olsaydı iajaoajaoakaoakpaoa)
Baekhyun-D.O-Chen dedim gitti...

Konu Sahibi
digustingshaat

digustingshaat

Trainee
Tepki
303
hahahahahsghghsgda politik cevaplaaaar
Bu çok zor cevap verebileceğim bir soru ya...
Üçü de gerçekten başarılı.
Şarkıyı şahsen Baekhyun ile yaşayıp,
D. O ile hissedip,
Chen ile tatmin oluyorum iajapanalajaoakoamala
(keşke klavyede "büyük eşittir" işareti olsaydı iajaoajaoakaoakpaoa)
Baekhyun-D.O-Chen dedim gitti...
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Yoo Young Jin ile düeti aşırı iyi yaaaa
tell me what is love evet baya iyi özellikle canlı olan

Baekhyun ya… Tamam diğerlerinin de sesi gerçekten harika ama Baekhyun’un bence seviyesi çok başka.
sen bi gözüme güzel göründün ha ;)

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
hahahahahsghghsgda politik cevaplaaaar

tell me what is love evet baya iyi özellikle canlı olan

sen bi gözüme güzel göründün ha ;)
Oha oha yavaş gelin aoakoanaoaakoakapakaowka