Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Favori Aburcuburun Ne?

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,865
sevmedigim icin linc edildigim ürünler:
pringles....... zorlama abi zorlama
bira......... bir kere cipsle beraber yeme gibi bi yanlış yaptım öggggkgk burgerle beraber de deneyeyim dedim o da ögggk tek basina icmeye calistigimda da berbatti(arkadas ortami yüzünden) bira bu dünyadaki en overrated sey
Pringles bence gayet güzel Türkiyeden kalkmasaydı keşke ama sevmeyene bir şey demem Bira lays klasik ile çok güzel gidiyor ve bira dediğin bildiğin buzz gibi olmalı aşırı derecede soğuk olmalı bana kalırsa ancak tadı öyle güzel oluyor. Ben bira severim ama bira diye de çıldırmam. Her şey damak zevki insanı bu yüzden (gerçek anlamda) linçlemek çok saçma

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,865
Yoğun çikolatalı tatlılar (tercihen portakal ve frambuaz gibi) ve acılı tuzlular. Bu ikisi olan bir şeyler karşıma gelirse hiç affetmem 😂😂

☹☹☹☹ su içince kilo alan ben
Portakal çikolata ile çok yakışıyor bu arada illa bitter olmasına gerek yok kakaolu pudingle de yakışıyor böyle bir şey vardı eskiden de bulamıyorum şimdi adını da unuttum

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,865
dost'un orman meyveli yoğurdu benim favorim
cips yemeyi pek sevmesem de pringlesın soğanlısına bayılıyordum ama sanırım satıştan kalktı demişsiniz )):
haribonun marşmelovunu da seviyorum hafif eritip sıcak çikolatanın yanında yemek çok güzel oluyo 🥺
Mashmellow nasıl eritiyorsun bebiş ben de denemek istiyorum da. Bu arada canım meyveli yoğurt çekti 😭 yarın ilk iş gidip kendime meyveli yoğurt alacağım

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,865
mikrodalgaya atıyorum birkaç dakika. denersen sakın çok tutma mikrodalgada çünkü hem yanıyo ve çok şişiyo marşmelov diye bir şey kalmıyo hem de tadı çok kötü oluyo.
of şimdi benim de meyveli yoğurt çekti canım 😭
Denerim bu dediğini belki, belki diyorum çünkü ben unutup giderim 😪 kendimi biliyorum

haneull

Rookie Idol
Tepki
608

İlayda

Trainee
Tepki
43
Abur cubur sayılmaz ama atıştırmalık sayılabilir ya da fast food çünkü sağlıklı bir yiyecek değil ve bana kalırsa tavuklusu daha güzel zevk meselesi tabi
Evet haklısın sağlıklı değil ama tadı aşırı iyi. Zaten yediğimiz abur cuburların hangi biri sağlıklı ki. Tabii herkesin damak tadı farklı gayet normal.

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Meyveli yoğurt demek, daha önce yemediyden şeftalili yoğurt öneririm tadı çok güzel oluyor gerçekten 😋
Bayılıyorum şeftalili olanına bir de orman meyveli olanı da çok güzel. Şeftalili olan her şey güzel gerçi, çok güzel bi meyve 🤩