Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Güncel Olan Hangi Kore Dizilerini Izliyorsunuz?

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,901
Bir süredir eskisi kadar Kore dizisi izleyemiyorum. İstediğimi bulamıyorum pek. Şuanda bir tek Donghae'nin dizisini izliyorum ama onu da çok arada izliyorum.
Şuanda yayınlanan güncel Kore dizilerinden izledikleriniz var mı? Varsa neler, tavsiye eder misiniz?

Not: Fantastik dizi tavsiyesi verseniz de izlemem muhtemelen onu belirteyim. Çok fantastik olan dizileri sevmiyorum. 😁

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
son yazdığını görmemişim gibi yazıyorum bu yorumu çünkü fantastik bir dizi izliyorum şu an 🫣😂
Tale of the nine tailed izlemeye başladım. İkinci sezonu hâlâ devam ediyor sanırım emin değilim. Açıkçası söylendiği kadar güzel bulmadım 🫣 bazı sahneler beni çok gıcık etti. Hele başrol kız 🤦🤦 can sıkıntısindan devam ediyorum diziye
Ayyy sen=ben bende acaba bende mi sorun var diyordum özellikle ilk çıktığı zaman o kadar abartılıyordu ki dayanamadım izledim 1 ay önce falan 13. Bölümden sonra izleyemedim Lee rang olmasa o bölümlere kadar bile izleyemezdim zaten (7. Bölümden sonra biraz sardı ) bı de ben çiftin arasındaki kimyayı da sevemedim aşkları bı türlü geçmedi bana
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Şu an Dr cha izliyorum yeni final oldu sanırım 13 .bölümü bitirdim son bı kaç bölümdür biraz sıkılıyorum ama devam edip bitirmek istiyorum

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
artık kore dizileri sarmıyor ya son yıllarda çıkanlar arasında ben mouse, taxi driver, my name ve 2521 i çok sevdim
school serisi güzel ilerlerken 2021 ile berbat ettiklerini düşünüyorum bir bölüm bir saat ise hissettirdiği 10 saatti
eski diziler cringe falan ama güzeldi boys over flower, playful kiss, school 2013&2015, the heirs, reply 1997&1994&1988, go starry night
doctor romantic ve oasis izleyen var mı nasıl güzeller mi
Ben Dr romantic 2 izledim 3 ü izlemek istiyorum ama öncesinde 1 i izlemek istiyorum ama üşeniyorum

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Boys over flowers'i sadece bir kez izleyebildim. saçma sapan ayrıliklarin olması beni çok sinir ediyor tekrar izleyemiyorum bhalakssg Playfull kiss'i ise arada açıp izlerim. Özellikle komik sahnelerini. Çok sarıyor valla🫣🫣
The heirs'i de geçen hafta bitirdim . Çok konuşuluyordu ben de bi izleyeyim dedim ama beğenmedim. Burda da başrol kıza çok sinir oldum. Hikaye de sarmadı beni
Ben arkadaşımın tavsiyesi üzerine f4 Thai izlemiştim gereksiz bağırıyorlardı ama onun dışında fena değildi bı de playfull Kiss bı klibini izledim biraz cringe gibi ama sen böyle diyince bilemedim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bana göre en iyi sezon birinci sezon, üçüncü sezon içinse biraz olmamış hissi var. İkinci sezon ve üçüncü sezonun oyuncuları hemen hemen aynı. Bu üç sezon içinde en akıcı olan birinci sezon benim gözümde.
Yks sonrası ilk onu izlicem o zaman

Konu Sahibi
Müstesna

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,901
son yazdığını görmemişim gibi yazıyorum bu yorumu çünkü fantastik bir dizi izliyorum şu an 🫣😂
Tale of the nine tailed izlemeye başladım. İkinci sezonu hâlâ devam ediyor sanırım emin değilim. Açıkçası söylendiği kadar güzel bulmadım 🫣 bazı sahneler beni çok gıcık etti. Hele başrol kız 🤦🤦 can sıkıntısindan devam ediyorum diziye
Ben o dizinin ilk sezonu çok övülünce başlamıştım ama 10 bölüm zor izlemiştim. Atlaya atlaya. Kim bum hatrına katlanayım dedim olmadı sonradan sevdiğim bir oyuncu daha girdi onun hatrına devam edeyim dedim yok. Şimdi yine övülüyor merak ediyorum ama izlemem muhtemelen 😅

Konu Sahibi
Müstesna

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,901
Ben bi ara the good bad mother izliyodum ama kadın karakteri sevemedim bıraktım. Şimdi dr romantic 3 ü izliyom ne ikisi ne üçü birin tadını vermedi.
1.sezondaki başroller 2.sezonda da olsaydı izlerdim. Ama 2.sezondaki başroller o kadar bana itici gelen oyuncular ki. Ne yapsam sevemediğim için 2. Sezonu izlemedim. 3.sezon olacak dendiğinde bir umut belki farklı sevdiğim bir oyuncu başrol dedim (mesela yang se jong olsaydı efsane olurdu bence) ama yine aynıları oldu ve yine izleyesim yok. 4. Sezon olurda başka oyuncular başrol olursa ancak o zaman izlerim muhtemelen. 😁

Tepki
1,364
Ben bi ara the good bad mother izliyodum ama kadın karakteri sevemedim bıraktım. Şimdi dr romantic 3 ü izliyom ne ikisi ne üçü birin tadını vermedi.
The Good Bad Mother'ı ben de yeni bitirdim. Anneyi çok sert bulsam da çoğu zaman empati kurdum ve bir anne olarak yaptıklarının altındaki sebepleri anlayabildim. Yine de gerçekten anne oldukça sertti, bunu inkar edemeyeceğim. Diziyi çok sevdim ve hem anneye hem oğluna bayıldım. Tüm yan karakterleri sevdim, samimi mahalle havasını aldım onlardan. Güzel bir diziydi bence ama tabiki herkese hitap etmeyebilir.