Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Önemli Güncel Reaksiyonların Puan Değerleri

Netizen

Üst Yönetici
Tepki
2

Güncel Reaksiyonlar ve Puan Değerleri​

BeğenPositive (+1)
UnLikeNegative (-1)
KalpPositive (+1)
SevmekPositive (+1)
AlevPositive (+1)
HahaPositive (+1)
CoolPositive (+1)
SmirkPositive (+1)
İnanılmazPositive (+1)
Hmm..Neutral
Ben ŞokNeutral
SabırNeutral
ÜzgünNeutral
AğladımNeutral
KızgınNeutral
KeserimNeutral
İğrençNegative (-1)

Ü

Üye silindi 192

Bir de 🤢😈 falan da gelebilir hehehe
Kusma gelmeli cidden, mesela katilleri anlattıkları şeyler yazılıyor (hatta ben de yazdım ama insanlar resmen tepki veremedi 😔) ona verecek tepki yok ya da problemli idollerin olayları yazılıyor neye basacağımı şaşırıyorum ✍🏼✍🏼
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

"🥲🤔😔🤭👏🏼" bunlar da gelse keşke çok güzeller 🙇🏼‍♀️

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,568
Kusma gelmeli cidden, mesela katilleri anlattıkları şeyler yazılıyor (hatta ben de yazdım ama insanlar resmen tepki veremedi 😔) ona verecek tepki yok ya da problemli idollerin olayları yazılıyor neye basacağımı şaşırıyorum ✍🏼✍🏼

Peki ya🥺🥺🥺

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627

🤔 Şu emojiyi ben mafya oyununda çok kullanıyorum ya birini şüpheli bulduğumda falan. Gelse iyi olur.

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173
Daha iyi değil mi işte? Eğer art arda yorum yapınca sistem birleştiriyor. Okumak isteyenler daha rahat okuyor. Diğer türlü ekranda gereksiz yer kaplıyor.
Sanırım blok blok görüntüyü sevdiğim için değişik geliyor bana. Neyse...

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173
Bence tepki sayısına rozet ya da ödül verebiliriz. Böylece durduk yere eksi atmanın önüne geçilebilir. İşin ucunda ödül varsa insanlar daha çok motive olur.
Bence bu insanları gerçek fikirlerini söylemekten uzak tutar, karışıklık çıkarır...

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Aynen güzel fikir bugün benimde aklıma geldi. Her 10 bin tepki puanına bir rozet olabilir.
It girl ya da influencer rozeti olabilir.
Bence bu insanları gerçek fikirlerini söylemekten uzak tutar, karışıklık çıkarır...
Bence her katılmadığımız düşünceye eksi basmak gerekli değil. Benim burada amaçladığım şey 5-6 kullanıcının bir araya gelip aynı kullanıcılara eksi basması. Eğer tepkinin sonunda bir ödül olursa daha dikkatli kullanılacağını düşünüyorum. Sitede olduğu gibi her mesaja eksi yemeyelim. Ha eğer ters teperse ve hoşnut olmazsanız değiştirebiliriz. Demokraside çare tükenmez. Zaten herkesin kararıyla olacak bir şey.