Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hyunlix Mafya Sevgilim - 2

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Önceki bölüm:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Hyunjin'in evine varmıştık. Gözlerimi evden alamıyordum, adeta şatoydu. Sonra Hyunjin, kolumdan tutarak beni arabadan dışarı çıkarttı. Eve girdik, sonra bana odamı gösterdi. Oda, nerdeyse benim ve eski ailemin evi kadardı.
H: Yarın akşam düğünü yapacağız. O zamana burda kalacaksın. Şimdi benimle gel, kahve içeceğiz.
F: İçmiyorum ben kahve falan!
H: Benim dediğim her şeyi yapmak zorundasın!
Sonra oflaya puflaya aşağı indim. Hyunjin, hizmetçilerden birini çağırdı.
Hiz: Nasıl istersiniz kahveyi?
F: Şekerli.
Hiz: Siz nasıl istersiniz kahveyi efendim?
H: Sade.
F: Offf errrrkekkk yaaaağğğ! Saadeğ dedi yaağğ!
Ben bunu dedikten sonra Hyunjin *** smile attı.
H: Tabii, has errrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrkeğim ben.
Hyunjin bunu dedikten sonra ona karşı daha da çok sevgi beslemeye başladım. Hatta evlenmeye karar verdim. Sonra kahveler geldi. İçtik. Kahve cidden çok iyiydi. Sonra akşam oldu. Odama çıktım. Bir anda Erik Dalı çalmaya başladı odanın içinde. Meğersem telefonum çalıyormuş. Arayan Jisung'tu. Açtım.
J: Felix, iyi misin?
F: Çok iyiyim Jisung.
J: Ne? Nasıl iyi olabilirsin? O Hyunjin denen herif seninle zorla evlenmek istiyor.
F: Yoo, zorla değil. Ben istiyorum.
J: Nasıl istiyorsun? Sen aklını mı kaçırdın.
F: Ben has errrrkeğim, dedi. Ben de aşık oldum.
J: O kadar Minho ile seni kurtarma planları yapmıştık. Hepsi boşa gitti görüyon mu?
F: İyi de siz Minho ile birbirinizden nefret edersiniz.
J: Minho intikam ile yanıp tutuşuyordu. O haliyle de çok çekiciydi biliyor musun? Damarlı kollarıyla ben düşecekken beni tuttu.
F: Düğün yarın akşam. Siz de gelin bari. Pastayı çikolatalı yaptıracağım.
J: İyi geliriz geliriz. Hadi görüşürüz, Minho çağırıyor beni.
F: Görüşürüz.
Telefonu kapattıktan sonra yattım. Hyunjin'in kaslı bedenine sarılarak uyumayı hayal ettim. O kadar iyiydi ki. Sonra uykuya daldım.

Konu Sahibi
Haney 🍯

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463