Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hyunlix Mafya Sevgilim - 4 (Sezon Finali)

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Önceki bölümler:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kendime geldiğimde erkeğimin kollarındaydım. Of çok yakışıklıydı.
F: N-neler oldu?
H: Çok bir şey olmadı. Sadece yine her zamanki düşmanlarımdan biri bana saldırıya geçti, mağaza bombalandı, mağaza çalışanlarının hepsi öldü, benim de kalbime kurşun geldi ama ben bu hikayede ana karakter olduğum için ölmedim. Sonra da düşmanımı öldürdüm. Her gün olan şeyler. Sen de bayıldın ama neyse ki düğünden önce uyandın.
Onu dinlerken hayran hayran ona bakıyordum. Çok havalıydı. Çok heyecanlıydım onunla evlenmek için.
F: Düğüne ne kadar kaldı?
H: Üç saat kaldı.
F: Ay hadi hazırlanalım o zaman.
Tam hazırlanmayı bitirmiştik ki alt katta bir gürültü koptu. Hemen koşup kontrol ettik. Jisung ve Minho kapıyı kırıp içeri girmişlerdi.
F: Jisung ne oluyor böyle kapıyı kırmışsınız?
J: Damat ile damadı düğüne götürmek istedik.
M: Kapı için üzgünüz. Kırmaya çalıştık ama kırılmayınca barutla kırdık. Neyse hadi atlayın arabaya.
Önümüzde koskoca bir pembe limuzin duruyordu. Barbie'den fırlamış gibi.
F: Aşko kuşko limuzinle mi gideceğiz?
J: Barbie senin en sevdiğin film olduğu için Hyunjin ile anlaştım ve düğününüzün olduğu yeri Barbie temalı yapmaya karar verdik.
Sonra limuzine bindik ve düğün yerine gittik. Çok güzel organize olmuştu her şey. Sonra misafirler geldi. Her şey çok güzeldi. Sonra Barbie Girl şarkısı çalmaya başladı. Dans ettik kaslı mafya erko Hyunjin'imle. Sonra Fatma teyzenin kızıyla kocası da geldi. Minho onları gördü ve yüzü sinirli bir hâl aldı.
M: Kuzenim Yeji! Senin ne işin var burada?
Y: Ne var canım evlenmeye geldik Chan'ım ile.
H: Ne? Chan mı? Felix, Chan'ın ne işi var burada?
F: E Yeji'nin sevgilisi işte. Ne var aranızda Yeji ve Chan ile?
M: Yeji benim ******** kuzenim. Sırf Chan'a kaçmak için dolandırdı bizi. Ondan nefret ediyorum.
H: Chan da benim en büyük düşmanım.
C: Hey, Hwang! Demek burdaymışsın.
H: Git işine Bang, seninle uğraşamam şuan.
Sonra Chan'ın arkasından bir ordu geldi. Ben de içimden "Eyvah, şimdi işler karışacak." diye düşündüm. Tam o sırada Chan, Hyunjin'e silahla ateş etti.
F: HYUNJİN!

Not: Minho ile Yeji'yi üvey kuzen olarak düşünebilirsiniz.

aslı

Rookie Idol
Tepki
700
İMDATTTTTT OFFFF İÇİME YAZMA İSTEĞİ DOĞDU NE YAZSAM ELSKWLSKWKSKEKSMWMSNWKLSMWMS