Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Jennie Ve Ilişkileri

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,856
Biliyorum şuan bana enough diyorsunuz ama hazır konu tazeyken bir kaç düşüncemi paylaşmak istiyorum genel olarak. Öncelikle Taennie ile başlayalım bu ilişki hakkında şüphelerim vardı dürüst olmak gerekirse ilk başta inanmamıştım bile ama o Paris videosundan sonra baya bir emin oldum herkes Taehyung değil shop o dedi ama bildiğiniz Taehyungdu sadece gece/akşam karanlığında gölge ve ışık vurmuştu yüzüne. Armyler (toxic kesim) sırf Jennie diye kabul etmek istemiyorlar gerçek olsun ya da olmasın gibi bir şey söylemiştim kısaca karşımdaki toxic army de beni Jstan ilan etmişti kafa yapısının böyle çıkacağını bilsem yorum bile yapmazdım ama ne bekliyordum ki instangram toksikliği işte Jennie de Taehyung da benim sevdiğim ısındığım idoller değillerdi bu ilişkiden öncede ama sırf Taennie var diye niye birden bire nefret aldılar onu da hiç anlamadım sanki aa sen üzülme diyip birbirlerine düşman kesilecekler. Jennie yaptığı yanlışlar yüzünden ona anti olmasam da sevemediğim içimde engeli olan biri ama sırf en popüler erkek idollerle çıktı diye sevilmemesi nefret edilmesi en saçma şey Jennie tehdit mi etti zorla mı çıktı sanki o erkek idollerle Jennie çıkmak istediyse o erkek idoller de çıkmak istemiş ki sevgili olmuşlar tek taraflı love olsa sevgili olamayacaklarına göre yani kimse erkek idolleri zorlamadı tehdit etmedi onlar da kendileri istedi ki Jennie ile sevgili oldular dediğim gibi zorla değil ya bir de Jennie tarafından terk edilenler diye dramaya bağlamışlar çok komik pff bir tek GD yi terk etmiştir(tahminimce) çünkü GDnin birazcık davranışlarına baksanız takıntılı biri ama bana kalırsa böyle biriyle hiç çıkmamalıydı da neyse kendi hayatı kendi kararları ancak Kai ve Tae de kim kimi terk etti bilmiyoruz belki ortak ayrılalım dediler belki de erkek tarafı terk etti bilip bilmeden suç niye Jennie ye kaldı anlamadım ben yani. Boş yere nefret etmek için nefret etmeyin hiç kimseden, için ısınmaz sebepsizce nefret edersin o ayrı öyleyse de bahane bulmana gerek yok bazı insanları nedensizce de hiç sevmeye bilirsin evet benim düşüncelerim kısaca bu kadardı ve tekrar söylüyorum ilişki 2 kişi tarafından yaşanmasına rağmen nefret alan tek kişinin Jennie olması çok saçma