Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Jennie Ve Gd'nin Çift Yüzüğü (?)

stormysukuna

Trainee
Tepki
-78
jennie GD'den ayrıldıktan kısa süre sonra tae ile çıkmaya başlamadı mı sanmıyorum ikisinin barışacağını

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
840
Düşünsenize gerçekten GD ve Jen barışmış, Tae ile ayrılmışlar. 3 sn düşününce arkada dönen kaosu görmediğiniz için kafanızı duvara vurmaya başlıyorsunuz. Neyse ben de sanmıyorum ama bir ihtimal gerçek olsa 100 yılın kaosu çıkardı
birbirlerini ima eden sen beni 2 günde unuttun gibi storyler filan atsalar instada bide xşvjodgmşdşw

52Hertz

2025'e kadar depresyonda
Trainee
Tepki
993
Düşünsenize gerçekten GD ve Jen barışmış, Tae ile ayrılmışlar. 3 sn düşününce arkada dönen kaosu görmediğiniz için kafanızı duvara vurmaya başlıyorsunuz. Neyse ben de sanmıyorum ama bir ihtimal gerçek olsa 100 yılın kaosu çıkardı
Öyle bir şey olsa army bayram yapar blink zaten ilişkiye sahip çıkmıyordu diye iyi oldu der geçen biri şey diyordu GD taehyungtan daha iyi miş 😂 herkes mutlu olur

Omokamcakiya

Trainee
Tepki
0
İkisi de chanel elçisi, aynı yüzüklerr sahip olmaları çok da mantıksız sayılmaz :/

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Bu olay v korkak ve paragöz laflarıyla biter sitede

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Gdjen shipleyen kaldıysa eğer o taennie ilişkisini hazmedemeyendir.Ortada bir çift varken diğer çifti öne sürmenin mantığı yok.Bu ilişkideki kişilerin içinde olduğu her ship daha fazla dayatılmamalı.Örn; haesoo shiplerdim, jisoonun sevgilisi çıktı durdum
Son bir şey eğer çift eşyası söz konusu ise burada kapı gibi foundrae coupleımız var 🔥
Screenshot_20230831-170620_Instagram.jpg Screenshot_20230831-170922_Instagram.jpg Screenshot_20230831-170939_Instagram.jpg Screenshot_20230831-170700_Instagram.jpg
1)V reis albüm çekimi için atılan fotoğraflarda da takiyordu kolyeyi
2)Winny kıyafetleri de var ama asıl olay foundrae bileklikleri
3)Korelilerin bayıldığı uyumlu giyim
4)Yine V reis fotolar ifşalandıktan 2 gün sonra ÇAT diye manitasının reklamını yaptığı küpeleri giydi
(Ah ah taennie diyince ben işte~ çok mutlu oluyorum şunları atarken)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Yüzüğün yoksa gelemezsin çarşambalarıda pembe giymek zorundasın kdndnddnmdmd
Tamam 🥺 SGGDGDDDHDH

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Gdjen shipleyen kaldıysa eğer o taennie ilişkisini hazmedemeyendir.Ortada bir çift varken diğer çifti öne sürmenin mantığı yok.Bu ilişkideki kişilerin içinde olduğu her ship daha fazla dayatılmamalı.Örn; haesoo shiplerdim, jisoonun sevgilisi çıktı durdum
Son bir şey eğer çift eşyası söz konusu ise burada kapı gibi foundrae coupleımız var 🔥
Ekli dosyayı görüntüle 9987 Ekli dosyayı görüntüle 9988 Ekli dosyayı görüntüle 9989 Ekli dosyayı görüntüle 9990
1)V reis albüm çekimi için atılan fotoğraflarda da takiyordu kolyeyi
2)Winny kıyafetleri de var ama asıl olay foundrae bileklikleri
3)Korelilerin bayıldığı uyumlu giyim
4)Yine V reis fotolar ifşalandıktan 2 gün sonra ÇAT diye manitasının reklamını yaptığı küpeleri giydi
(Ah ah taennie diyince ben işte~ çok mutlu oluyorum şunları atarken)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Tamam 🥺 SGGDGDDDHDH
V şu yazdıklarına rağmen ilişkiyi yalanladı kanka bilmiyor musun sen. Korkak çünkü o küpeyi kolyeyi de rastgele takmış hatta o selfieyi bile evinde yüz yer olmasına rağmen öylesine attı

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
V şu yazdıklarına rağmen ilişkiyi yalanladı kanka bilmiyor musun sen. Korkak çünkü o küpeyi kolyeyi de rastgele takmış hatta o selfieyi bile evinde yüz yer olmasına rağmen öylesine attı
Bir an ciddisin sandım korktum 😭😭😭 Taehyung ilişkiyi desteklemiyor diye ağlayanlar rezilin önde gideni yeminle