Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Jennie Ve Jungkook Etkileşimine Gelen Iğrenç Yorumlar

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Kısa bir süre önce jennie Chanel'ın düzenlediği bir etkinlikte ev sahibiydi ve bu etkinliğe jungkook ta katılmıştı.twiter'a jennie ve jungkook'un sohbet ettiği bir video düştü ve kıza gelen yorumlar o kadar korkunç ki kızı savunmaktan helak oldum mağara adamları resmen bir sobetten kızın namusuna kadar laf attılar kendimi laikliğin bekçisi gibi hissettim konu Koreli bir erkek olunca bir Araptan daha yobaz oluyorlar jennie,wony ve yuna gibi idolleri sevmeme rağmen bg stanler zorla fanı yaptılar kızlara 20230728_020634.jpg 20230728_020632.jpg 20230728_020630.jpg 20230728_020636.jpg 20230728_022234.jpg

Oblomov

Trainee
Tepki
228
Yani alt tarafı bir selamlaşma etkileşiminden bunları mı hayal ettiler yuh ama bunların çoğu da kız fln bir insan hemcinsi hakkında böyle şeyler nasıl yazıyor yahu aklım bazı hakaretleri görünce anlayamadım bile ne bu nefret.

Konu Sahibi
Eren yeager

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
bunlar kendilerini bir de düzgün armyler sanıyorlar ya ilişki haberlerine hemen inanmayan zeki ve olgun taraf :D?
Kendi fanlarından en çok çile çeken net jungkook tur kendisiyle normal sohbet eden bir kıza bile böyle yorumlar geliyor han sohee ye gelen yorumları görünce cringe krizine girmiştim hayranları yüzünden doğru düzgün bir kızla açık açık ilişki yaşayamıyacak üstelik hayranları tarafından en çok taciz edilen idol yine jungkook grup üyeleriyle +18 shop yapıyorlar.Geçen çocuğun eline bakıp s*xting yapanı gördüm düşünsene elini bile cinselleştirip fetiş malzemesi yapan bir kitle var ve en kötüsü hayranları bu tür olayları savunup idollerinin taciz edilmesini normalleştiriyorlar.Genel olarak tüm erkek idollere yapılıyor ama net en çok bu durumdan muzdarip olan jungkook

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
840
şu hirakaos mu ne zıkkımsa gördüğüm en ruh hastası insan olabilir army filan olduğunuda düşünmüyorum kesinlikle btsten çok bp kızlarıyla ilgileniyor bi ara takip ettiğim twitter hesapları bu manyağa cevap veriyordu sürekli önüme düşüyordu sırf bu yüzden twitterda kpop ile ile ilgili takip ettiğim her hesaptan çıktım(zırt pırt çıkan saçma sapan fanwarların da etkisi var tabi)o kadar iğrenç şeyler yazıyorlarki en kötüsü de yazdıklarının bu kadar beğeni alması yazdıklarının aynısını gerçek hayatta biri onlara söylese oturur ağlarlar 3 iqlular

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,787
Bence bu babylerin idollerin oturup konuşabilen aynı ortamda bulunabilen arkadaş çevresi olabilen insanlar olmalarını kabullenmeleri lazım.....:(. Biasiniza yaklaşan her kızı f.... İlan etmeyin kızlar çünkü hicbirinizin onların özel hayatında neler yaptığından haberi yok. Siz sadece onların ünlü kimliğini tanıyorsunuz ve bir iki gördüğünüz şeyden insanlara karakter biciyorsunuz

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,082
Ben hirakaos'tan ve tayfasından bıktım usandım. Önceden takip ediyordum ama kısa sürdü hemen takipten çıktım. Artık önüme düşmüyorlar .İnsan hiç yazdıklarına bakmaz mı ? O kadar boş bir insanlar ki işi gücü yok başka gruplara laf atıp duruyor. Özellikle kız gruplarına. Böyle yapınca idolünü savunmuş olmuyorsun. İdollerin seni görse sektörü terk eder be . Uyarınca da linç ediyorlar. Sen nasıl bunları savunursun? Sen Army değilsin blablabla.
Twitter'daki hiçbir fan normal değil. Sürekli birbirlerine b*k atıp duruyorlar. Bunlar gibi düşünmeyenleri de fandomdan atıyorlar. Sanki engizisyon mahkemesindeler.

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,449
Bu kişi neden sabah akşam full time birilerini zorbalıyor gerçekten her ama her gördüğümde bunu yapıyor ablam hiç mi dönüp düşünmüyorsun ben ne yapıyorum diye

Sticker GIF by Spotify

zehra21

Trainee
Tepki
195
Gerçekten berbat 🤢🤢🤢
Bunu yapmalarına anlam veremiyorum ne bekliyorlar oppalarının onlara aşık olmasını mı?

• Alev
Reactions: ask

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
Yazılanları okuyunca ben utandım ya. Nasıl böyle şeyler yazabiliyorlar, nasıl bir aileden nasıl bir çevreden geliyor bu insanlar. Bir yerde acıyorum böyle tiplere idollerle hayal dünyalarında bambaşka bir hayat kurmuşlar ve buna inanıyorlar.

52Hertz

2025'e kadar depresyonda
Trainee
Tepki
993
Bu olay ne zaman oldu benim haberim yok birlikte konuştukları videoyu nerede izleye bilirim

• Alev
Reactions: ask

Hasbully

Trainee
Tepki
154
Bu insanların terapiye gitmeleri ve ilaçlı tedaviye başlamaları konusunda hem fikiriz ancak ben biraz da jk, v ve jimin üçlüsünün bu insanlara karşı çok yumuşak başlı olduğunu düşünüyorum. Bu arada sadece Türk fanları hakkında konuşmuyorum. Siz kaç yaşında insanlarsınız neden bu iki haftada bir yıkanan insanlardan bu kadar korkuyorsunuz? Sapık hayranların evine yemek gönderip han soo heenin instasını terörize ediyor (o yorumların hepsi 3-4 sene öncesinden açılan ship hesaplarına aitti sahte yorum değiller) ama hala çıplak bir şekilde yatakta uzanırken live açıp bu insanların ıslak fantezilerine odun ekliyorsun. Dansta kadınlarla yakınlaştığın için hayranlarından özür diliyorsun! Ne demek bu ya? Kaç yaşında adamsın sen ya! V hakkında konuşmak bile istemiyorum. Hayranlarının çoğunun aşırı saldırgan olduklarının onlar da farkında ama bunu durdurmak için asla bir şey yapmıyorlar ve genel olarak herkese saldırıyorlar. Yaş veya cinsiyet fark etmiyor onlar için. Psikoloji veya sosyoloji okusaydım tezimi bu insanlar üzerinden yapardım
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bu olay ne zaman oldu benim haberim yok birlikte konuştukları videoyu nerede izleye bilirim

Tepki
297
Ya çok komik kendi idolleri prens sanki jennie alalade pavyon kadını. İkiside çok başarılı iki idol nasıl jennie hakkında bu kadar abartılı düşüncelere sahip olabilirsiniz yani tamam kız benim içinde garip bir çar ama jk un ününe mi ihtiyacı var? Parasına mı? Nasıl bir hayal dünyası bu böyle ya?

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
Bu insanların terapiye gitmeleri ve ilaçlı tedaviye başlamaları konusunda hem fikiriz ancak ben biraz da jk, v ve jimin üçlüsünün bu insanlara karşı çok yumuşak başlı olduğunu düşünüyorum. Bu arada sadece Türk fanları hakkında konuşmuyorum. Siz kaç yaşında insanlarsınız neden bu iki haftada bir yıkanan insanlardan bu kadar korkuyorsunuz? Sapık hayranların evine yemek gönderip han soo heenin instasını terörize ediyor (o yorumların hepsi 3-4 sene öncesinden açılan ship hesaplarına aitti sahte yorum değiller) ama hala çıplak bir şekilde yatakta uzanırken live açıp bu insanların ıslak fantezilerine odun ekliyorsun. Dansta kadınlarla yakınlaştığın için hayranlarından özür diliyorsun! Ne demek bu ya? Kaç yaşında adamsın sen ya! V hakkında konuşmak bile istemiyorum. Hayranlarının çoğunun aşırı saldırgan olduklarının onlar da farkında ama bunu durdurmak için asla bir şey yapmıyorlar ve genel olarak herkese saldırıyorlar. Yaş veya cinsiyet fark etmiyor onlar için. Psikoloji veya sosyoloji okusaydım tezimi bu insanlar üzerinden yapardım

Fikirlerinin bazılarına katılmıyorum. Bu insanlara karşı çok yumuşak başlı derken bu tarz yazılanları görmüşler de ay olabilir böyle şeyler demişler gibi tepki vermişler anlamı çıkıyor. Çoğu idol kendilerine büyük bir saygısızlık yapılmadan zaten fanlarına karşı sert çıkışmıyor ki. Jimin'in dans konusundaki yorumları evet bence de gerekli değildi ama bu da onun yaklaşım tarzı gelebilecek linçlerden çekiniyor olması benim gözümde ya da senin gözünde doğru olmayabilir ama bana insancıl geliyor.
Jk konusunda da son zamanlarda açtığı yayınları kimsenin fantazilerini süslemek için açtığını düşünmüyorum. Bu konularda armylerin daha geniş fikirleri vardır tabii.
Evet hayranlarını bu konularda uyarsalar güzel olur ama bunu sadece bu 3 idol için söyleyemem. Twitter ya da Ig gibi paltformlarda bu tarz yorumları sadece Bts ya da Blackpink hayranları yapmıyor çünkü. Bir sürü fandom için bu tarz iğrençlikte tweetler gördüm. Şimdi doğruya doğru hiçbir idolün çıkıp fanlarını bu tarz şeyler yüzünden uyaracağını sanmıyorum. Kpop ne o kadar şeffaf bir şey ne de idoller %100 insanların kafasında oluşturduğu kalıpta kanaat önderi insanlar

Son düzenleme:

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
Jennie A dese bu insanlar küfür olarak algılıyor gerçekten. Jennie ye mental olarak zayıf diyorlar ama ben katılmıyorum bu tavırlara iyi dayanıyor bana böyle yorum yapsalar sinir krizi geçirirdim sanırım. 😑
Ünlü olan birinin sosyal medyada takılmaması gerekiyor bence ya da bunun üzerine terapi alması filan. Tamam hayatları çok güzel, her istedikleri oluyor, seviliyorlar bazı şeyleri göz önüne alarak kabul ediyorlar da bu linç kültürünü hiç kimsenin o kadar kolay atlatabileceğini sanmıyorum. Azıcık empati kursak bir dengesizin dediği tek bir cümle bile günümüzü mahvedebilirken ünlülere gelen hakaretleri kaldırmak sağlam psikoloji içeriyor

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838

Bu olay yine niye v jk ve jimine kaldı? Jennie’nin yanında lisaya küfür edildiği video varken hiçbir blink çıkıpta jennie niye fanlarını uyarmıyor diye sormadı. Bp stan kavgaları haber sitelerine bile çıkmışken özellikle bir dönem lisaya yapılan hakaretler taylandda haber olmuşken kimse bp üyeleri niye kavgaları durdurmuyor diye bp üyelerine suç atmadı. Siz sadece işinize gelen olayları bts üyelerine yıkıyorsunuz. Her grubun toksik kesimi diğer grupları böyle yerden yere vuruyor kpop başından beri ama hangi idol çıkıpta fanlarını uyarmış. Jk’nin açtığı yayın army olmayanları hiç alakadar etmezken niye jk yine blinklerden laf yiyor.