Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Soru Jisoo Neden Lee Jehoon Ile Çıkmıyor?

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Lee Jehoon'un ideal tipi olduğunu söyledi.
O zaman Lee Jehoon ile çık, zaten Ahn Bohyun ile aralarında çok az yaş farkı var.
Lee Jehoon'un görünüşü ve oyunculuğu birinci sınıf. Kişiliği de mükemmel. Ve çok da yakışıklı.
SBS daesang'ini alacağı neredeyse kesin.
Jung Haein ve Lee Jehoon de en yakın arkadaşlar. Neden o Jisoo ile tanıştırılmıyor?
Park Jungmin yeni dizide Jisoo ile oynayacak ve Lee Jehoon onunla da çok iyi arkadaş.
Erkek arkadaş değiştirip Lee Jehoon'la çıksa çok iyi olurdu ㅇㅇㅇㅇㅇㅇ

Şu anda ilişkisi olmayan tek Blackpink üyesi Rosé. Rose-yah lütfen kendi seviyesinde biriyle çık.
Eğer olmayacaksa da sadece bekar kalın ve müziğe odaklanıp 2. bir Taylor Swift olun
Jennie ve Lisa erkek arkadaşlarıyla çok iyi gidiyorlar umarım evlenirler

AVvXsEgwlIojCO5PRvWVpBL0EJQpT9k8OWEyaQ5w8RHMmJxHFCTKk1K6yk0P3pwO2RtTVhU11g8sI4PMYUzyTaVz40Ex990cKY_nXEV0udEFdooa8VoxIy7GJdI7UZIx1Nx_VwbBSz9hoYs-W5Ax0CM96eh4IN_MJpFps76mhhyExC4MUZEYtoUKK1E7KxYa0OE

AVvXsEiRL8DN7jFSucddoFQjvFHRvOlj2s_EyCsyaAVqPsioYGETmLZ3EDfID1jVgPUqngReJcDe9xgjqzMMJf8JtwdwN2KLcV43QWSX5UA4QKArgV8lA8et97kMPTCLq_LwY0yOWQAeFqA8mzez3okodyig-DP9hKCylDkjcrWjyRMRlq6caZ_8N6HsMN9q-v0

gönderi yanıtı:
[+108][-131]

1. [+71, -16]
Lisa sadece bir chaebol ile çıkmıyor, dünyanın en zengin adamlarından biriyle çıkıyor, bu arada Jisoo ㅜㅜㅜㅜㅜ Uyan

2. [+58, -1]
Lee Jaehoon'un da "karar verme hakkı" diye bir şeyi var sizi aptallar

3. [+57, -20]
O zaman sen kendi seviyende biriyle çık. Yoksa bekâr kal ve hayatını müziğe ada

4. [+55, -36]
Jisoo unnie, lütfen Jennie ve Lisa gibi yüksek standartlara sahip iyi bir adamla tanış

5. [+52, -12]
Buna ne kadar çok bakarsam o kadar hayal kırıklığına uğruyorum

AVvXsEjuPUeN7ZqsSSYm2xmtJqTkPDxDllBMQs2IEDjIO0FUcUZIb6-gNUmYtxT69-WyvnrC6b8bfLbWhtETby9CLDRvYBswIOLWr0rbgJPSSPV18DCOv4chLMyLKt1FFtGKioCpDCT_rRh7X5i_JQYS3Kv0bZGRHZafagSGOvbF2rqfeZ6UIqLVHHRI19aZ0Ng=s16000

6. [+47, -9]
Sen ne tür bir insansın?ㅋㅋㅋㅋ Lee Jehoon'un perspektifini neden düşünmüyorsunuz?? İnsanlar birbirlerine uydukları için değil, birbirlerini sevdikleri için çıkarlar. Onların seviyesinde bile olmayan biri neden seviye hakkında konuşsun ki? ㅋㅋㅋ Onun yerine git ve kendi hayatınla ilgilen

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,360
Rosè ninde oyuncu sevgilisi var diye biliyorum.Bir kafe gibi yerde görüntülenmisdiler.Kendinden yaşca büyük.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Rosè ninde oyuncu sevgilisi var diye biliyorum.Bir kafe gibi yerde görüntülenmisdiler.Kendinden yaşca büyük.
Kang dong won

Hasbully

Trainee
Tepki
154
Abi yazık ya xnsjxnsjnxks Çocuğun ebesinin don rengine kadar araştırdıktan sonra gerçekten sorunsuz biri olduğunu düşünüyorum. Sadece biraz çirkin ve fakir edebiyatı yapmayı çok seviyo o kadar. Koreli hamam bocekleri azimli sıçan duvarı delermis hesabı ilişkilerini sabote etmeye devam ederlerse yakında istediklerine ulaşırlar

haneull

Rookie Idol
Tepki
617
Bu yüzden ayrılabilirler gibi geliyor bana. Adamın egosu yerle bir şu an
Bu adamda bana iyi enerji vermeyen bir şeyler var.
Sanki ayrılsa bile alabileceğim tüm etkileşimi ve ünü alayımda öyle ayrılayım der gibi. Hiç bir önyargım yoktu ama jisoonun yeni yeni tanıyoruz dedigi yerde kızın adına konuştuğunu okuduğum andan beri aşırı soğudum🤦‍♀️

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Bunların statü takıntısı beni delirtiyor.
Ay size nee???
Sanki kendileri prenses ve prenslerle çıkıyorlarmış gibi başkasının ilişkisine burunlarını sokuyorlar sizin ne haddinize kimin kiminle çıkacağına karar vermek

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
840
Eğer jisoo ve ahn bohyun ayrilirsa bilin kj medyada ki yorumlar yüzünden ayrilirlar
ikiside kaç yaşında insanlar birbirlerini gerçekten seviyorlarsa bu tür konuşmaları önemsemezler benceve bu konuşmaları kafaya takmayacak olgunluktadırlar herhalde yanii biri 28 diğeri 35 yaşında sonuçta 16 17 yaşında ergenler değillerr
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

ya bu insanlar kurgusal karakter mi aq sizin isteğinizle mi aşık olacak sipariş üzerine
tam olarak bunu istiyorlar bence vpvjrogeğps

Konu Sahibi
BobaTea

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Le je hoon u severim ama geçenlerde kız arkadaşının ünlü olmasını istemediğini söylemişti yani hani artık insanları bir bıraksaniz mi ,evet jisoo ile le je hoon yakışıyor yalan yok hatta zamaninda ben bile yakıştırdim ama şuan jisoo sevdiği kişi ile sevgili, ne biçim bir konu bu korelilerin seviye takıntısı ne ya bunlar egosunu ünlüler üstünden mi tatmin ediyor yaşamadıkları bir hayat neden sizi ilgilendiriyor kız zaten yeterince zengin demek ki fazlasında gözü yok seviye seviye diye tutuyorlar ama belirledikleri seviye de o kişinin parasal anlamda olan seviyesi yani batsın sizin seviyesiniz
Statü çok önemli onlar için ve kesinlikle kendilerini idollerin hayatları üzerinden tatmin ediyorlar.