Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

K-Pop'ta Skandal Olan Şeyleri Umursama Seviyeme Göre Puanlıyorum

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
canım bir şeyler puanlamak istedi ben de skandalları puanlayayım dedim(genius, art creator) umursama seviyemi 10 üzerinden değerlendircem.
1-fuhuş, taciz vs. vs.
açılışı en sert olanla yapmak istedim umursama seviyem: 10/10
bunu yapanların insan içine bile çıkamaması gerek dümdüz suç zaten bunlar konuşmaya gerek bile yok
2-uyuşturucu
çoğu kişiye göre yine sert olan ama benim pek de takmadığım bi skandal 3/10 yani kullandığını öğrendiğim kişiyle ilgili olumsuz izlenimim oluşur ama o kadar soğumam
eğer kişi bunun ticaretini yapmıyor ve kendi içiyorsa pek de taktığım bi durum değil açıkçası. uyuşturucuya özendirmekten dava yemek istemediğim için burda kesiyorum
3-evlilik, çocuk yapma, sevgililik, flört
0/10
images.jpeg
4-intihal
hırsızlık bu da ve çok rezil bi durum 8/10 umursuyorum yapandan buzz gibi soğurum
5-zorbalık
NASIL UNUTURUM KENDİ SKANDALIM ÜSTELİK. 10/10
insanları ölüme kadar sürükleyebilecek bir durum tartışmalı durumlar değil de gerçekten ortada bir zorbalık varsa affedilmemesi gerektiğini düşünüyorum

Son düzenleme:
Konu Sahibi
bbequitedontcry

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
İntihal skandallarının konuşulması gerekli.Ozellikle fifty fifty olayında o kadar sinirlendim ki.Biri emeğini çalıyor ama linç alıyorsun Kpop fanları tarafından.
evet ben de buna çıldırıyorum fanlar o kadar kafayı yemiş ki eserleri çalınan sanatçıları zorbalayıp üstüne kendi idollerini mağdur gibi gösteriyorlar. ne yazık ki lisa'nın bir lilifilmi baya baya başka bir dansçıdan çalıntıydı fanlar kadını linç etmişlerdi onun suçuymuş gibi

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
evet ben de buna çıldırıyorum fanlar o kadar kafayı yemiş ki eserleri çalınan sanatçıları zorbalayıp üstüne kendi idollerini mağdur gibi gösteriyorlar. ne yazık ki lisa'nın bir lilifilmi baya baya başka bir dansçıdan çalıntıydı fanlar kadını linç etmişlerdi onun suçuymuş gibi
Hangi dansta vardı bu olay

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
+Sigara kullanmak: Bir şarkıcının en önemle bakmasi gereken şeyi sesi bana göre. Aşırı sigara seslerine acayip zarar veriyor. Zamanla stüdyo kaydı ile konserdeki sesleri arasındaki fark baya açılıyor. Kaan tangoze değilseniz bu olay pek de sizin lehinize olmaz 7/10

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
canım bir şeyler puanlamak istedi ben de skandalları puanlayayım dedim(genius, art creator) umursama seviyemi 10 üzerinden değerlendircem.
1-fuhuş, taciz vs. vs.
açılışı en sert olanla yapmak istedim umursama seviyem: 10/10
bunu yapanların insan içine bile çıkamaması gerek dümdüz suç zaten bunlar konuşmaya gerek bile yok
2-uyuşturucu
çoğu kişiye göre yine sert olan ama benim pek de takmadığım bi skandal 3/10 yani kullandığını öğrendiğim kişiyle ilgili olumsuz izlenimim oluşur ama o kadar soğumam
eğer kişi bunun ticaretini yapmıyor ve kendi içiyorsa pek de taktığım bi durum değil açıkçası. uyuşturucuya özendirmekten dava yemek istemediğim için burda kesiyorum
3-evlilik, çocuk yapma, sevgililik, flört
0/10
Ekli dosyayı görüntüle 7082
4-intihal
hırsızlık bu da ve çok rezil bi durum 8/10 umursuyorum yapandan buzz gibi soğurum
5-zorbalık
NASIL UNUTURUM KENDİ SKANDALIM ÜSTELİK. 10/10
insanları ölüme kadar sürükleyebilecek bir durum tartışmalı durumlar değil de gerçekten ortada bir zorbalık varsa affedilmemesi gerektiğini düşünüyorum
3 için 2/10 veriyorum dedikodu olur konusuruz severiz

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
ama calinti olduguna dair de bir kanit yok ki fifty'nin sarkisi 10 yil once cikan jim james - exploding sarkisindan sample alinmis, yani ya evrencan da ordan sample almis ya da eger fifty'nin sarkisina calinti diyeceksek evrencan'in sarkisina da calinti dememiz gerekecek
Eevt o da var.Evrencan in şarkısıda şüpheliydi.Herkes birbirinden birşey araklamis kzkzkksxkxk

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
ama calinti olduguna dair de bir kanit yok ki fifty'nin sarkisi 10 yil once cikan jim james - exploding sarkisindan sample alinmis, yani ya evrencan da ordan sample almis ya da eger fifty'nin sarkisina calinti diyeceksek evrencan'in sarkisina da calinti dememiz gerekecek
Ama söyleme şekline kadar birebir kopyaladiklari yerler vardı, bu sadece müziği kullanmak değil baya Korece cover tadında olmuştu

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
bununla ilgili muzikle ugrasan insanlardan o turde zaten boyle benzerlikler oldugunu okumustum su an pek hatirlamiyorum. yine de karisik bir durum
Orasını bilemeyeceğim ya ben de evrencan'ın olayın çok üstüne gitmediğini dusunuyorum o yüzden çok büyük bir olay çıkmadı muhtemelen. Küçük bir şirketten gelmediklerini de haberlerden görmüş olduk ben olsam böyle karışık bir durumda zorlanırdım davayla falan cabsnnsmsm

Konu Sahibi
bbequitedontcry

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Bazı ünlülerin aegyo yapmayı reddetmesi hakkında ne düşünüyorsunuz, Koreli netizenler bunu skandal olarak görüyor ya 🤔
çok takdir ediyorum lütfen reddetmeye devam etsinler kaç yaşında insanlar. korelilerin de idolleri soytarı gibi görmeyi bırakması gerekiyor. gidiyo kocaman adama aptal saptal taçlar falan takmaya zorluyo mesela onu da yapmayınca hop yine skandal. biraz yaşınızın insanı olun ey kore halkı