Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kaos Kaos Kaos

aşkolar kpop sektöründen bir grubu silsek daha iyi bir yer olur kpop dediğiniz grubu işaretleyinnn

• Kullanılan toplam oy
    21
Konu Sahibi
Öptüğü Piyano
Tepki
-194
Benim kimseye yarandığım falan yok
Bana hiç öyle gelmedi ama olsun burda hayatta kalmak için senin gibiler böyle yapar
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

skzin aldigi oyu gorsen sasar kalirsin wkskwkskkwks
Çekemiyorlar işte şu an en iyi 4. Jen olduğu içinnn tatlımm

bu kaos daha once cikmisti ya beceriksiz
Ben gene çıkarırımm ndnndndndnd

Konu Sahibi
Öptüğü Piyano
Tepki
-194

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,461
Olay ne? 3 kere uyarı almış ama konuşma tarzı komik geldi valla hakkında bir şey bilmiyorum anlatır mısın
Şimdi bu kullanıcı Ive ile takıntılı bir şekilde uğraşmayı ve onları linçlemeyi bırak resmen daha önce yaptığımız tartışmalarda üyelere kötü sözler söylemişti. Üstelik sürekli ama sürekli yaptığı şeyi inkâr etmesi sinirlerimizi bozdu

Konu Sahibi
Öptüğü Piyano
Tepki
-194
Olay ne? 3 kere uyarı almış ama konuşma tarzı komik geldi valla hakkında bir şey bilmiyorum anlatır mısın
İvein samimiyetsiz geldiğiyle ilgili bir gönderi paylaştım sonra burası ive haremi olduğunu öğrendim ve yoluma böyle devam etmem gerektiğini anladım ndndndmdm

Şimdi bu kullanıcı Ive ile takıntılı bir şekilde uğraşmayı ve onları linçlemeyi bırak resmen daha önce yaptığımız tartışmalarda üyelere kötü sözler söylemişti. Üstelik sürekli ama sürekli yaptığı şeyi inkâr etmesi sinirlerimizi bozdu
Yalan kötü söz söylemdim yalancıı ya bu bal

Konu Sahibi
Öptüğü Piyano
Tepki
-194
Bak cano sen stay değilsin o konuda anlaşalimm