Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kaos Kaos Kaos

aşkolar kpop sektöründen bir grubu silsek daha iyi bir yer olur kpop dediğiniz grubu işaretleyinnn

• Kullanılan toplam oy
    21

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Yalan kötü söz söylemdim yalancıı ya bu bal
@gnabnahc'e dönek diyen
Bana da daha sonrasında silinen Kerimcan Durmaz'ın "Burada bir b0k kokusu mu var?" videosunu atan sen değildin yani, tamam
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bak cano sen stay değilsin o konuda anlaşalimm
GUXAGXUAGDUADTUADGUAGDUDUTADTUDADTUAGUDAFUDAGDUDWFGUW
sesli güldüm
Niyeymiş o?

Konu Sahibi
Öptüğü Piyano
Tepki
-194
Vee yalancılık yapma sadece

Bunla ilgili çok komik olduğunu söyledim ndndndndmmx

@gnabnahc'e dönek diyen
Bana da daha sonrasında silinen Kerimcan Durmaz'ın "Burada bir b0k kokusu mu var?" videosunu atan sen değildin yani, tamam

GUXAGXUAGDUADTUADGUAGDUDUTADTUDADTUAGUDAFUDAGDUDWFGUW
sesli güldüm
Niyeymiş o?
Sen şakadan anlamiyosun canım

Golden Voice

VIP Visual Queen
Tepki
796
İvei sevmiyorum diye kdkdmdmmd
Foruma yaklaşık 2 ay önce falan katıldım yani tartışmalara denk gelmedim. Burada ekran başında tanımadığımız kişileri tabii sevmek zorunda değiliz ama durduk yere nefrette kusmayalım. Sevmiyorsak bizi alakadar etmediği sürece görmemezlikten gelirsek emin ol kafamız daha rahat olur. Aksi takdirde bu biraz hayatsızlık oluyor. Zaten 3 uyarı almışsın bence sevmediğin kişiler hakkında durduk yere konuşmak yerine sevdiğin kişilere odaklan. Bu arada cidden seni samimi buldum hâlâ da öyle hissediyorum umarım dediklerimi dinlersin💞

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Ve stay değilsin kabul et balll
Tamam piyano abla. Sen benim en kötü olduğum zamanda Stray Kids'e sığındığımı, en sevdiğim kpop grubunun Stray Kids olduğunu, Stray Kids linçlendiğinde ne kadar üzüldüğümü hatta burada anonim olarak "Stray Kids Neden Sevilmiyor?" başlığını açtığımı, iki tane Stray Kids dergisi aldığımı, şu anda da üstünde Stray Kids yazılı bir kıyafet giydiğimi bilmeden stayliğimi sorgula

Konu Sahibi
Öptüğü Piyano
Tepki
-194
Foruma yaklaşık 2 ay önce falan katıldım yani tartışmalara denk gelmedim. Burada ekran başında tanımadığımız kişileri tabii sevmek zorunda değiliz ama durduk yere nefrette kusmayalım. Sevmiyorsak bizi alakadar etmediği sürece görmemezlikten gelirsek emin ol kafamız daha rahat olur. Aksi takdirde bu biraz hayatsızlık oluyor. Zaten 3 uyarı almışsın bence sevmediğin kişiler hakkında durduk yere konuşmak yerine sevdiğin kişilere odaklan. Bu arada cidden seni samimi buldum hâlâ da öyle hissediyorum umarım dediklerimi dinlersin💞
Canım sen gerçekten tatlısın aslında nefret kusmak gibi bir durum yoktu ortada başta ama chan hakkında söylenen ve sonrasında grup üyelerine karşi söylemlerden sonra tavrımı böyle yapmaya karar verdim çünkü burdakiler bundan anlıyo ama sağoll ❤️❤️❤️

Tahmin bile edemeyeceğin bir düzey bu 😘
Anladım zatennn hiç tahmin edilemicek birşey değil dmmdndnd

yemin ederim aynisi bana yapilmisti 7 sene önce aslkcnasknckanclbalkscnlabcljd resmen exol olmaktan atilmistim ayniii bu sekil PASPCNKLASNCOAOPCNAOSCOANSOCHOAS
MDMDMDMMDMD

Komik değildi

Golden Voice

VIP Visual Queen
Tepki
796
chan hakkında söylenen ve sonrasında grup üyelerine karşi söylemlerden sonra tavrımı böyle yapmaya karar verdim
Chan ile olan olaylarını da biliyorum o konuda çok haklısınız aslında ama burada bence yine laf edilmesi gereken idoller değil, fanlar. Tavrını daha nazik bir şekilde gösterirsen 3 uyarıdan sonra banlanmazsın bunu bir tık senin içinde diyorum.

Konu Sahibi
Öptüğü Piyano
Tepki
-194
Chan ile olan olaylarını da biliyorum o konuda çok haklısınız aslında ama burada bence yine laf edilmesi gereken idoller değil, fanlar. Tavrını daha nazik bir şekilde gösterirsen 3 uyarıdan sonra banlanmazsın bunu bir tık senin içinde diyorum.
Biliyorum benim için de dediğini ama budaki insanlar anlamyo chan olayında halsiz olduğunu duşunuyo sonra birşey değince “hyunjin tacizci zaten chan daddy falan dedittiriyodu”diyorlar kendine komik ama ciddi söyleyince insanda biraz sinirleniyo ve bende o yüzden onların dilinden cevap vermeye çalişiyorum ama sağol iyi kalbinle bunları söylediğini anlyorum 🥰

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,773