Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kaos Kaos Kaos

aşkolar kpop sektöründen bir grubu silsek daha iyi bir yer olur kpop dediğiniz grubu işaretleyinnn

• Kullanılan toplam oy
    21
Konu Sahibi
Öptüğü Piyano
Tepki
-194

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,357
Pianoyu öpen kardesim çabanı anlıyorum ama bu seferki olmamış, hepsini atlayarak okudum-_-

Konu Sahibi
Öptüğü Piyano
Tepki
-194
Şakaya bak... Siz Türkiye'de hakaretleri şaka olarak mı kullanıyorsunuz?
Evet zaten gönderideki şeyde komik ve bi espirisi olduğu için paylaşılıyo zaten herkesin bildiği bir şeydi gönderideki şeyde ama buradaki insanlqrın yaş ortalamasinin küçük olduğunu unutmuşum
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Pianoyu öpen kardesim çabanı anlıyorum ama bu seferki olmamış, hepsini atlayarak okudum-_-
Athanecim seni güldürmek gibi bi amacım yoktu hiç okumasaydında bir şey kaybetmezdim kdkdjfkfkkd

Burdakilerin zoruna gittim, ive sevmemem onları sinir etti ve beni banlamak için bahane ürettiler diyorum ben buna ne kadar kabul ederler bilmem🙃

Son düzenleme:
Konu Sahibi
Öptüğü Piyano
Tepki
-194
Yok, olmadı öptüğü piyano. Eğlendiremedin bu defa forumu.

K-Pop Pout GIF
Ben sizin maymunuz muyum olummm niye eğlendiriyorum sizii allah alllah

ive kimdir bilmem. Emoji hoşuma gitti bastım oyu. 🤣
İyi yapmişsin uranyum dmdnmfmfm

ive kimdir bilmem. Emoji hoşuma gitti bastım oyu. 🤣
Çokta bilinmesi gereken bi grup değilll

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Konu Sahibi
Öptüğü Piyano
Tepki
-194
Stay değilsin diyemem ama bence bazı konularda kendimizi sakinleştirmemiz gerekiyor. Çünkü bende daha önce hakaret boyutunda olmasa da çok tartışıyordum ama artık bıraktım çünkü insanlar yani eleştirirler a desen bile😭 bence de skz bunları hak eden bir grup değil ama biz bunları susturamayız veya fikirlerini değiştiremeyiz çünkü binlerce insan var böyle düşünen. Bize düşen sadece onları daha fazla desteklemek ve onlara iyi yorumlar yapmak kötü yorumları görmemeleri için😭 böyle yapmamızın ne bize ne de skzye yararı var. Hatta onlara daha fazla zarar veriyor burda senin yaptığın gibi bana saçma gelse de fandom yüzünden gruptan soğuyan çok kişi var ve bizim de buna bir son vermemiz gerekiyor bence👍🏻👍🏻💖💖
Burda bir ive hayrani kitlesi var kendilerini yüceltmek için birşeyler yapıyalar bir şey söylenincede hemen saldiri ve burda en sinir olduğum şey skz grup üyeleri hakkında saçma sapan idalları burda söylicek bir şey bulamayınca söylemeleri ve burda stayim ben diyen kimsenin bir şey söylememesi..
tabi ben bir şeyler söylediğim için linç ediliyorumm .d
Ama kimse beni balın stay olduğuna inandiramaz ösmsmdmdm

İyi oyuncu 🍯🐝

Konu Sahibi
Öptüğü Piyano
Tepki
-194
İstediğine inanmaya devam et, bu benim stay olduğum gerçeğini değiştirmiyor
Tamam bozmuyorum seniiii mcmxmdmmf

Yani senin de stay olduğuna inanmamız mı gerekiyor şimdi? Senin sosyal medyada bang chan profiliyle kız gruplarına saydırdığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam. Ive o kadar çok seviyorsun ki stray kidse anti kazandırmak için stay kılığına girmişsin.

K-Pop Idol GIF
Yakalandim ya ufff

ama kiz grupları değil İVE KDKDNDNNDMD

Taylorı da sevmem Taylor sevenlerle anlaşılmaz zaten dndnndndmd

Konu Sahibi
Öptüğü Piyano
Tepki
-194
Ama sen zaten dive değil misin? Kafam karıştı ya skz antisi ve dive gibi davranıyorsun ama dive değilsin demek bak şimdi eğlendiriyorsun işte forumu arada uğra buralara da eğlendir bizii
Happy K-Pop GIF
Demek ki insanları anlamakta zorluk çekiyosun
Bu zamana kadar beni anlayamamişsin demek ki😭
straykidsi çoook seviyorum ve iveı hiiiiç sevmiyorum size benzemek istemem çünkü…
Burda düzgünce konuşup tartışabileceğim insanlar var ve sen onlardan birisi değilsin o yüzden gidip kendine başka eğlence arayabilirsin. Konuşma üslubunu beğenmediğim insanlarla konuşmam daaaa

Konu Sahibi
Öptüğü Piyano
Tepki
-194
Ee ağlayacaksan oyanamayalım amaa en başında kendin demişsin eğlenelim azıcık diye kendine stay diyerek özellikle beni bir kez daha eğlendirdin teşekkürlerrrr ağlama oyna mı diyelim şimdi sanaa korkma korkma yemeyiz seni ive seviyorsun diye tatlış tatlış kızlar kim sevmez kii 😍 ama ben yine de tekrarlayayım arada uğra buralara unutturma kendiniii gülmek için staylerin ve bizim sana ihtiyacımız varrrr
Ben çok güzel oynarım merak etme tatlım ama siz çekemediğiniz için hemen banlatıyorsunuz oyunum yarım kalıyo amaaaa😔
Yoksa ben çok güzel oynarımmm

Ee ağlayacaksan oyanamayalım amaa en başında kendin demişsin eğlenelim azıcık diye kendine stay diyerek özellikle beni bir kez daha eğlendirdin teşekkürlerrrr ağlama oyna mı diyelim şimdi sanaa korkma korkma yemeyiz seni ive seviyorsun diye tatlış tatlış kızlar kim sevmez kii 😍 ama ben yine de tekrarlayayım arada uğra buralara unutturma kendiniii gülmek için staylerin ve bizim sana ihtiyacımız varrrr 😭
K Pop Thumbs Up GIF
Benle baş edemesin sonraaaaağğğ
Okeyy