Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kdrama Öneri Isteği 🥺

eyusei

Trainee
Tepki
29
Kdramalardaki oyunculuklar aşşşşşırı yapmacık geldiği için fazla kdrama izlemedim maalesef.
Part-Time İdol, The Miracle, So Not Worth It izledim. Love Alarm'ın da sadece ilk sezonunu izledim.
(Atmosfer olarak Love Alarm çok güzeldi ama oyunculuklardan ve Kim Jojo'ya sinir olduğum için daha fazla izleyemedim maalesef :c )
Bu tarzlara benzeyen bir yapım biliyorsanız veya 2010 yılı sonrası çıkan romcom tarzı kdrama biliyorsanız yazabilir misinizz.. 💖

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Yaniiii dediğin romcom'u bilmiyorum ama ben arada EXO'nun kadroda yer aldığı "EXO NEXT DOOR'u izliyorum.. Özellikle sınav haftasında ders çalışmamak için açıyordum. Maksimum 4 saatte bitiyor... Ya aslında böyle sorularda direkt aklıma gelmiyor ya iwmaoakapmaoamaoa

Konu Sahibi
eyusei

eyusei

Trainee
Tepki
29
Yaniiii dediğin romcom'u bilmiyorum ama ben arada EXO'nun kadroda yer aldığı "EXO NEXT DOOR'u izliyorum.. Özellikle sınav haftasında ders çalışmamak için açıyordum. Maksimum 4 saatte bitiyor... Ya aslında böyle sorularda direkt aklıma gelmiyor ya iwmaoakapmaoamaoa
Ben onu EXO'yu anlatan bir otobiyografik drama sanıp hiç izlememiştim alsdkfjlkdsşsa bi araştırayım🥺

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,982
Kdramalardaki oyunculuklar aşşşşşırı yapmacık geldiği için fazla kdrama izlemedim maalesef.
Part-Time İdol, The Miracle, So Not Worth It izledim. Love Alarm'ın da sadece ilk sezonunu izledim.
(Atmosfer olarak Love Alarm çok güzeldi ama oyunculuklardan ve Kim Jojo'ya sinir olduğum için daha fazla izleyemedim maalesef :c )
Bu tarzlara benzeyen bir yapım biliyorsanız veya 2010 yılı sonrası çıkan romcom tarzı kdrama biliyorsanız yazabilir misinizz.. 💖
Bahsettiklerine dair benzer bir şey önerebilir miyim bilmiyorum ama Itaewon Class izlemelisin bence. Lee Jong Suk'un başrolünde olduğu dizi W, Doctor Stranger, Hymn of Death. Weightlifting Fairy Kim Bok Joo, Are You Human Too, Cheese in Trap arada bir sahnelerini açıp izlediğim diziler. Başrolü skandala falan karıştı ama Its okay to not be okay de çok güzel diziydi.

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Ben onu EXO'yu anlatan bir otobiyografik drama sanıp hiç izlememiştim alsdkfjlkdsşsa bi araştırayım🥺
Yok ya majkqaklajqoakana cidden çok eğlenceli bir mini dizi, özellikle Sehun'un olduğu kısımlar çok iyi janakanakanlaa izlersen falan yorumunu beklerim😅

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
2,389
Romcom istiyorsan. Oyunculuk da olsun diyorsan. Secretery kim, secret garden, she was pretty. Hem romantik hem komedi hem fantastik goblin. Şuan aklıma gelenler bunlar.

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
Romcom istiyorsan. Oyunculuk da olsun diyorsan. Secretery kim, secret garden, she was pretty. Hem romantik hem komedi hem fantastik goblin. Şuan aklıma gelenler bunlar.
Goblinin sonunun iyi olduğunu söyleyin lütfen 🥹 mutlu son ise izlemeye başlayacağım

digustingshaat

Trainee
Tepki
303
Goblin
I'm Sorry i love you
find me in your memory
vincenzo
glory ( izlemeyen kalmıştır belki)
my name
link eat love
aklıma bunlar geldi

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Goblin
I'm Sorry i love you
find me in your memory
vincenzo
glory ( izlemeyen kalmıştır belki)
my name
link eat love
aklıma bunlar geldi
Bunların hiçbirini izlemedim ben 😅
Goblin'e çeyreğin çeyreği hakimim onun sebebi de Stay With Me...
Söyle vurdulu kırdılı var mı bu yazdıklarında?

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,745
While You Were Sleeping
School 2015
Age Of Youth
The Legend Of The Blue Sea
Pinocchio

digustingshaat

Trainee
Tepki
303
Bunların hiçbirini izlemedim ben 😅
Goblin'e çeyreğin çeyreği hakimim onun sebebi de Stay With Me...
Söyle vurdulu kırdılı var mı bu yazdıklarında?
my name ve vincenzo baya vurdulu kırdılı diğerlerinde de var ama aşırı değil goblinde sen kendine vurursun öyle bir dizi dsjhfjdshfuwehfuweyhfufw