Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kedi

Ü

Üye silindi 128

selamm kedi aldık ve isim önerisine açığım erkek kedi btw

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 128

Ay Kai dedin ya aklıma Jennie'nin köpeği geldi ölmüş geçenlerde kötü hissettim kendimi
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hermes güzel olabilir belki erkek kedi için.
baya güzelmiş aslında

kaorii

Fanbase Starter
Tepki
1,932
Japonca kedi isimleri çok güzel, mesela:
Yuki, Moka, Chibi, Miyo, Daifuku gibi.

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Bence Napoli koy (eski kedimin adı:))

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 128

teşekkür ederimm hepinize hepsi çok hoş

Baya yaratıcı olacak ama Tom olabilir kendi kedimin adi da Jerry ilk doğdunda aşırı fareye benziyordu hala öyle gerçi o yüzden koymuştum
snape seven biri sonunda

Snape

Trainee
Tepki
120
teşekkür ederimm hepinize hepsi çok hoş

snape seven biri sonunda
Aslında ben karakterden çok Alan rickman sevdiğimden bu nickle geziyorum her yerde ama karakteri de severim ya seveni yok nefret edeni çok mağlum

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
3,414
Daha önce iki tane erkek kedim oldu, adlarını Marco ve Lucas koymuştuk kardeşimle.

Star Vs The Forces Of Evil Reaction GIF

Bu çizgifilmi hatırlayan vardır belki, arkadaki şirin çocuğun adı Marco. Ondan çalmıştık adı. KLJSGGF Diğeri de bildiğimiz NCT Lucas. 😅

Bir sonrakinin adını Vante koymayı planlıyordum, biraz Taehyung'dan esinlenerek. Sana da önermiş olayım. 🥺💜

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 128

Daha önce iki tane erkek kedim oldu, adlarını Marco ve Lucas koymuştuk kardeşimle.

Star Vs The Forces Of Evil Reaction GIF

Bu çizgifilmi hatırlayan vardır belki, arkadaki şirin çocuğun adı Marco. Ondan çalmıştık adı. KLJSGGF Diğeri de bildiğimiz NCT Lucas. 😅

Bir sonrakinin adını Vante koymayı planlıyordum, biraz Taehyung'dan esinlenerek. Sana da önermiş olayım. 🥺💜
ayy bu çizgi film çok güzeldi ama yeni sezonu gelmedi sonunu sevmedim birlikteler mi değiller mi anlaşılmıyo