Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anonim Kendimi İfşalıyorum: Benim 1 Tane Kızım Var, Henüz Bebek

Konu Sahibi
A

Anonymous (ca09)

Çocuğum kustuğu için hastaneye götürmek zorunda kaldım bu yüzden buraya pek uğrayamadım ama görüyorum ki benim başlığımı sahiplenenler olmuş. Hiçbiriniz benim kim olduğumu bilemediniz üzgünüm ama iyi denemeydi

Konu Sahibi
A

Anonymous (e69a)

Çocuğum kustuğu için hastaneye götürmek zorunda kaldım bu yüzden buraya pek uğrayamadım ama görüyorum ki benim başlığımı sahiplenenler olmuş. Hiçbiriniz benim kim olduğumu bilemediniz üzgünüm ama iyi denemeydi
kızım yeni uyandığı için çok bakamıyorum ama yok öyle yağma o çocuk benim sen kimsin birader

Konu Sahibi
A

Anonymous (2736)

Olayı açıklıyorum bakın başta konuyu açan bendim sonra bu troller bastı dadandılar
Çocuğumun olmasını istedim mi bilmiyorum
Evde televizyon izlerken karım haber verdi önce sevindim sonra üzüldüm bebek doğunca sevdim
Baktım forumda işler iyi değil canlansın diye iki şaka yaptık yine cıvıttınız
Her şeye okeyim de beyaz çikolata sevenler falan gelmiş artık dayanamadım

Konu Sahibi
A

Anonymous (2eb0)

Olayı açıklıyorum bakın başta konuyu açan bendim sonra bu troller bastı dadandılar
Çocuğumun olmasını istedim mi bilmiyorum
Evde televizyon izlerken karım haber verdi önce sevindim sonra üzüldüm bebek doğunca sevdim
Baktım forumda işler iyi değil canlansın diye iki şaka yaptık yine cıvıttınız
Her şeye okeyim de beyaz çikolata sevenler falan gelmiş artık dayanamadım
Sütlü çikolatanın o plastik tadına okey olan insanlar konuşmasın lütfen ayrıca o çocuk benim

Konu Sahibi
A

Anonymous (f858)

hoppalaaaaa 😃😃 beyaz çikolatacılar nereden çıktı ya hu 😃 hala kim olduğumu bulamadınızmı