Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Lisa Ve Sevgilisi Olduğu İddia Edilen Milyarder!

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
965
İddaa edilen isim dünyanın en lüks markalarını elinde bulunduran şirketi yöneten bir ailenin oğlu üstelik ailesinin serveti 121 milyar dolar!
Bu kişi dünyanın en zengin ailesinin oğlu olan Frederic Arnoult
Frederic Arnault bir saat markası olan TAG heuer'in CEO'su
Frederic Arnault ve Lisa havaalanında yan yana görüntülenmiş.
Birçok haber ve magazin sitesi onların sevgili olduklarından oldukça emin çünkü bunu ortaya çıkaran kanıtlar var.
1695588996973.png
Lisa Frederic'in ailesinin şirketlerinin reklamlarında sürekli olarak yer almakta,
Aşk söylentileri Frederic ve Lisa'nın pozlarından sonra daha çok yayıldı. Los Angeles hava limanında berber görülmüşler ve bir davette yemek yerken birbirlerine güzel bakışlar atmışlar ve Frederic'in Lisa'nın birçok konserine katıldığı söyleniyor.
1695589422685.png
Blackpink ile bir sürü fotoğraf çektirmiş ve sürekli Lisa'nın etrafındaymış.
Lisa'nın hayranları bu fotoğraftan ve arka kadrajın Lisa'nın yaz tatilini geçirdiği yer olduğunu ve Frederic'in de orada konakladığını keşfettiler.
1695589703755.png

Frederic Coachella sonrası yapılan özel partininde baş konuğuydu.
Frederic ve ailesi Yunanistan ve İtalya'da yaptıkları yaz tatilinden döndüklerinde tatil paylaşımları incelendiğinde aynı tarihlerde aynı yerlerde poz verdikleri farkedilmiş. Bu yüzden Frederic'in aile tatilinde yanında onu da götürdüğü söyleniyor.

1695591468271.png

Lisa ve Frederic'in iş görüşmelerinde tanıştıklarını söyleyenler de var.

İyi okumalar
Siz ne düşünüyorsunuz?
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Kusura bakmayın daha önce paylaşıldımı bilmiyorum çünkü dedikodular bir süredir var.

Son düzenleme:

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
İlişkileri için olan tarot açılımını okuyunca ilişkileri gözümde daha çok oturdu.Enişteyi seviyorum ben 👌 askerlik arkadaşım kendisi, ççok iyi bir adam

Ü

Üye silindi 187

Bu konuda lisa'ya yapılan ithamlardan dolayı çok öfkeliyim.Özellikle de sitede kadına para delisi,gold digger muamelesi yaptılar halbuki birazcık bile BP'i takip eden birisi Frederic'in born pink turu başladığından beri Lisa'nın peşinde koşan kişi olduğunu bilir.Frederic daha güzel kadınlarla bilrikte olamaz mı sanıyorsunuz adama sürekli 'çirkin' diyorsunuz çirkin olan sizin bakış açınız.Kaldı ki her şey dış görünüş değil ya neden insanlar bu kadar sığ? Adam lisa'yı beğeniyor lisa da adamın yanında musmutlu gülümsüyor bir kere bile suratını asık görmedim.Artık kadına da adamla para için birlikteymiş gibi ithamlarda bulunmayı kesmeli insanlar ve ünlülerin aşk hayatı yerine kendi hayatlarıyla ilgilenmeliler.

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Frederic daha güzel kadınlarla bilrikte olamaz mı sanıyorsunuz adama sürekli 'çirkin' diyorsunuz çirkin olan sizin bakış açınız.Kaldı ki her şey dış görünüş değil ya neden insanlar bu kadar sığ? Adam lisa'yı beğeniyor lisa da adamın yanında musmutlu gülümsüyor bir kere bile suratını asık görmedim. insanlar ve ünlülerin aşk hayatı yerine kendi hayatlarıyla ilgilenmeliler.
ayh şurada eğlencesine yorum yapıyoruz en doğru benim yarışına girmişsiniz yine yakıştırmıyorum ikisini kpop forumunda açılan başlığa da istediğimi yazarım burda hayatım sırrını falan konuşacak halimiz yok

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Bu konuda lisa'ya yapılan ithamlardan dolayı çok öfkeliyim.Özellikle de sitede kadına para delisi,gold digger muamelesi yaptılar halbuki birazcık bile BP'i takip eden birisi Frederic'in born pink turu başladığından beri Lisa'nın peşinde koşan kişi olduğunu bilir.Frederic daha güzel kadınlarla bilrikte olamaz mı sanıyorsunuz adama sürekli 'çirkin' diyorsunuz çirkin olan sizin bakış açınız.Kaldı ki her şey dış görünüş değil ya neden insanlar bu kadar sığ? Adam lisa'yı beğeniyor lisa da adamın yanında musmutlu gülümsüyor bir kere bile suratını asık görmedim.Artık kadına da adamla para için birlikteymiş gibi ithamlarda bulunmayı kesmeli insanlar ve ünlülerin aşk hayatı yerine kendi hayatlarıyla ilgilenmeliler.
Adam istese başka birini de bulur haklısın fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla L da çok mutlu her şey dış görünüş değil haklısın ama bu forumda insanlar kafa dağıtmak için konuşuyor ünlülerin aşk hayatını falan burada aşırı ciddi meseleleri konuşmak zorunda değiller sonuçta ha real hayatta o kadar şey varken ünlülerin hayatını konuşan birini görürsen söylersin ama burada demen saçma burada konuşulması gayet normal

romo

Trainee
Tepki
217
Şu yemek masasındaki fotoları film sahnesi gibi