Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Nefret Ediyorum/ Sevmiyorum Çünkü...

mirai

Trainee
Tepki
334
Nefret ettiğim yok ama hoşlanmadığım çok vardır sektörde milyon tane kişi olduğu için ama ben buna Bangchan(bana lisedeki herkesle arkadaş olan/olmak isteyen kişileri hatırlatıyor) ve Dahyun demek istiyorum
Gidle üyelerini miyeon hariç çok hırslı buluyorum ve pek benim seveceğim karakter özelliği olmasada kızları seviyorum sektörde farklılık yaratıyorlar ama tabi miyeon'un yeri farklı

Konu Sahibi
L Best Dedective
Tepki
75
Nefret ettiğim yok ama hoşlanmadığım çok vardır sektörde milyon tane kişi olduğu için ama ben buna Bangchan(bana lisedeki herkesle arkadaş olan/olmak isteyen kişileri hatırlatıyor) ve Dahyun demek istiyorum
Gidle üyelerini miyeon hariç çok hırslı buluyorum ve pek benim seveceğim karakter özelliği olmasada kızları seviyorum sektörde farklılık yaratıyorlar ama tabi miyeon'un yeri farklı
Dahyun ben seviyorum çok kibar biri gibi geliyor bana. Havaalanında çalışana selam verdiği bir video vardı onu orada çok tatlı bulmuştum.

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Tam sevmiyorum deneyeceğim ama asla hayranı olmayacağım grup EXO. 2016-2017 gibi BTS sayesinde Kpop ile tanışmıştım ve o zamanlar bu kadar ünlü değillerdi. Exo fanlarının sırf popülerleşiyorlar diye demedikleri kalmamıştı tamamen soğudum bu nedenden dolayı gruptan. Güzel şarkıları var arada dinliyorum en fazla bu kadar.

eyusei

Trainee
Tepki
22
Gen 2 stan olarak BB ve Suju çok seviyodum ama çıkan skandallardan sonra ikisini de, savunanlarını da günahım kadar sevmiyorum... Ayrıca Çin propagandası yapan idolleri de sevmiyorum başı da Jackson çekiyor :D Bir de Kepler'a birrrrrrrrr türlü ısınamadım çok çocuksu ve cringe geliyor şarkıları bana...

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Gen 2 stan olarak BB ve Suju çok seviyodum ama çıkan skandallardan sonra ikisini de, savunanlarını da günahım kadar sevmiyorum... Ayrıca Çin propagandası yapan idolleri de sevmiyorum başı da Jackson çekiyor :D Bir de Kepler'a birrrrrrrrr türlü ısınamadım çok çocuksu ve cringe geliyor şarkıları bana...
Kepler genelde dinlemem ama son albümlerinde iki şarkıyı beğendim. LVLY ve Back to the City. Back to the city biraz synthpop tarzı böyle retro havası var.

Ü

Üye silindi 128

Kimseden nefret etmiyorum çünkü bence nefret gereksiz ağırlık, yük insanın ruhu için de kalbi için de. Ama hoşlanmadıklarım var. BB'i sevmiyorum ve sebepleri zaten yeterince açık.
Lisa'dan anlam veremediğim negatif bir enerji alıyorum. Rol yapıyormuş gibi geliyor bana. Diğer BP üyelerine karşı böyle hiçbir düşüncem yok mesela ama Lisa'ya gelince işler değişiyor.
Suzy'i abartıldığı kadar yetenekli ve güzel bulmuyorum.
Suga, Jimin sevmiyorum.
TWICE Chaeyoung bana asla güven vermiyor. Deli gibi TWICE dinlerim çıkışlarından beri, çok severim oysa ama o kıza bir türlü alışamadım. Özgün fikirlere sahip olmak ayrı, ben farklıyım diye çabalamak ayrı şeyler ve ben onun biraz özgün değil de özgün olma çabası içinde olduğu düşüncesindeyim.
Lay Zhang, Jackson Wang bana asla hitap etmeyen sanatçılar.
aa suga neden (ilk defa onu sevmeyen birini gördüm)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

bp diyorum ki zaten blogda da demiştim.eskiden aşırı derecede severdim hala eski şarkılarını ezbere bilirim ama inanılmaz soğudum çünkü çalışmadan her şeye sahipler,genç yaşta her şeye kavuştular ve bunun inanılmaz adaletsiz olduğunu düşünüyorum burda sinirim tanrıya neyse mesela şarkı sözü yazmıyorlar koreografi hazırlamıyorlar estetikleri vs hepsi şirket tarafından en iyilerine yaptırıldı 2 yılda bir cb yapıyolar o da 6-7 şarkıyla onun dışında hep boşlar o mada şovundan bu moda şovuna o partiden bu partiye konserlerinde bile yarım yamalak dans ediyorlar çoğu zaman pb yapıyorlar ama fanları asla eksilmiyo her şeyde savunuyorlar grubu yüksek işlevli influencer gibiler arada canları isteyince şarkı söylüyorlar kesinlikle bulundukları konumu hak etmiyorlar zaten teddy ve şirket olmasa buralara gelemezlerdi bu tembellikle

Moderatörün son düzenlenenleri:

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
Arkadaşlar nefret ettiğiniz ya da sevmediğiniz bir kpop grubu var mı? Saygı çerçevesinde niçin sevmediğimizle beraber yazalım. Ve lütfen bir grubu sevmediği için linçlemeyelim sonuçta herkes her grubu sevmek zorunda değil.
Ben de İtzy ve NCT'nin şarkılarını sevmiyorum. Birkaç kere dinleyeyim diyorum belki severim diye yok olmuyor. Hiç sevemiyorum. Bir de Stray Kids var onların bazı şarkılarını seviyorum ama gruba bir türlü ısınamıyorum. Aralarından bi Seungmin(umarım adını doğru yazmışımdır) dikkatimi çekiyor.

Dixon

Trainee
Tepki
249
Arkadaşlar nefret ettiğiniz ya da sevmediğiniz bir kpop grubu var mı? Saygı çerçevesinde niçin sevmediğimizle beraber yazalım. Ve lütfen bir grubu sevmediği için linçlemeyelim sonuçta herkes her grubu sevmek zorunda değil.
Eskiden Lisaya karşı büyük bir hayranlığım vardı (2019-21) fakat bebek gibi davranmasi/sesler çıkarması bir süre sonra sürekli kameraya oynuyormuş gibi gelmesi beni o kadar itti ki ayrıca fanları da ister istemez soğumama neden oldu
Bu arada sadece Lisa değil böyle sürekli aegyo yapan tüm idolleri itici buluyorum

Karinanin olgun tavrını çok seviyorum debut yaptıklarında kaba ve egolu olduğu ön yargısına kapıldım fakat takip ettikçe tam tersi olduğunu gördüm ayrıca çok samimi buluyorum kendisini

Stray kidsin hem müziğinin hemde üyelerinin balon olduğunu düşünüyorum

Ü

Üye silindi 128

Eskiden Lisaya karşı büyük bir hayranlığım vardı (2019-21) fakat bebek gibi davranmasi/sesler çıkarması bir süre sonra sürekli kameraya oynuyormuş gibi gelmesi beni o kadar itti ki ayrıca fanları da ister istemez soğumama neden oldu
Bu arada sadece Lisa değil böyle sürekli aegyo yapan tüm idolleri itici buluyorum

Karinanin olgun tavrını çok seviyorum debut yaptıklarında kaba ve egolu olduğu ön yargısına kapıldım fakat takip ettikçe tam tersi olduğunu gördüm ayrıca çok samimi buluyorum kendisini

Stray kidsin hem müziğinin hemde üyelerinin balon olduğunu düşünüyorum
lisa konusuna ben de katılıyorum ben ilk çıktıklarında seviyordum tabi neyse,şu pembe saçlı haliyle katıldığı radyo programı vardı ya üstünde kedili bi korse gibi bişe vardı aşşırı cringedi orda,inanılmaz yavaş konuluyordu x2ye alınca normal oluyordu bi de fısıldıyo gibiydi sonra yaptığı hareketler falan inanılmaz kötüydü

Ü

Üye silindi 25

jungkook dışı bts üyeleri--> samimi bulmuyorum. mütevazı, kusursuz imajları yapmacık geliyo. problematik davranışları var
irene--> kaba ve kendini beğenmiş olduğunu düşünüyorum
txt, enhypen, treasure hariç 4th gen erkek grupları-->her şeyleri çok aşırı. vahşi seksi imajları, abartılı dansları ve mimikleri cringe buluyorum
şimdilik aklıma bunlar geldi ara ara herkese gıcık olduğum oluyo sşldkfglşdfkgeşrilkgfdşs

eirene

Rookie Idol
Tepki
371
Bigbang
Kazuha ve Yunjin(Ls) ikisini o partide gördükten sonra çok farklı geliyorlar
Shindong(SuJu)
Chaeyoung(Tw) ot8 oldum swastk olayından sonra videolarda görünce yüzünü tarih kitabıyla kapatasım geliyor, onun olduğu fotoğrafları panoya kaydetmekten kaçınıyorum
Jackson Wang Sincan pamuğu kullanmayı redden markalarla sözleşmeyi bitirmesinden sonra
Bir de Sincan pamuğunun kullanılmasını destekleyen diğer idolleri sevmiyorum
Bir de galiba Bts diyebilirim