Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sizce K-Pop Sektörünün Unpopular Opinion'ları Nedir?

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
3,413
Bilmeyenler için küçük bir aydınlatma: "Unpopular Opinion" herkesin hemfikir olduğu bir konuda sizin veya sadece küçük bir kesimin hemfikir olmadığı bir düşünceye deniyor. Örneğin, "bence Aşk-ı Memnu'da Behlül haklıydı, çünkü küçükken ailesini kaybetmişti, travmatik bir geçmişi vardı bla bla..." gibi bir cümle unpopular opinion oluyor.

O zaman gelelim benim unpopular opinionlarımdan birine: Bence RV Irene çok güzel bir kadın ve ilk bakışta vokal havası veriyor, bu yüzden rapper olduğunu duyduğumda şaşırmıştım. Ama sorun şu ki, rap yeteneği de sektördeki rakiplerinden çok çok daha iyi olmadığı için idol olarak sönük kalıyor. Oyuncu olarak çok daha parlak bir meslek hayatı olabilirdi diye düşünüyorum.

NOT: Reveluv arkadaşlarımın kalbini kırdıysam özür dilerim. Kesinlikle antilik veya zorbalık niyetim yok. Sadece düşüncelerim... 🥺
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

AA imzamdaki Lisa'yı görünce aklıma bir tane daha geldi. Bence Lisa'nın solosu tam onun tarzına uygundu ve bu açıdan bakınca güzel bir solo albümdü. Ancak herkesin tarzına uymadığı için çoğu kişinin sevmemesini de anlayabiliyorum. Yine de, sırf sevilsin diye kendi tarzının dışında, popüler kültüre uygun bir solo hazırlasalardı da yine çoğunluğun sevmeyeceğini düşünüyorum. Büyük ihtimalle Koreli netizenler, amerikan özentisi gibi lakaplarla linç çalışmasına girerlerdi. :c

minnybby💌

Trainee
Tepki
175
Jisoo Blackpinke uymuyor bence. Diğerlerinin az çok benzer havaları var ve yetenekleri de tatmin edici. Jisoo için fanlari surekli çok çalışıyor veya ses rengi eşsiz diyerek savunuyor ama olmuyo bi türlü. Sahnede hep iyi yapayim derken daha da kasiliyor ve keyfini cikaramiyor gibi. Sesi zaten büyük şanssızlık cidden. Çok güzel ve zarif bi kadın keşke direkt oyuncu olarak başlasaydı zaten diğer kızların yanında da daha ağır ve oturaklı duruyor oyunculuk onun için daha iyi gibi.

revelimderevelim

Lead Dancer
Tepki
8,902
Jisoo Blackpinke uymuyor bence. Diğerlerinin az çok benzer havaları var ve yetenekleri de tatmin edici. Jisoo için fanlari surekli çok çalışıyor veya ses rengi eşsiz diyerek savunuyor ama olmuyo bi türlü. Sahnede hep iyi yapayim derken daha da kasiliyor ve keyfini cikaramiyor gibi. Sesi zaten büyük şanssızlık cidden. Çok güzel ve zarif bi kadın keşke direkt oyuncu olarak başlasaydı zaten diğer kızların yanında da daha ağır ve oturaklı duruyor oyunculuk onun için daha iyi gibi.
Eğer beni dövmicekseniz jisoonun sesini rahatsız edici bulduğumu söylemek istiyorum.

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
3,413
Birinizin isim vermeyip diğerinin pat diye vermesi çok komik oldu. FJKGLGFŞLG Teşekkür ediyorum. 💜
Ve bence diğerlerini bilmem ama Jimin'den biraz biseksüel havası alıyorum. Ama bence JK ve V baya baya heterolar ya. Zaten V'nin yetiştirilme şeklini düşünecek olursak "Onlar da insan, haklarını savunurum ama ben yapmam," diyenlerden olabilir gibi geliyor. LDSJGLGKKL

revelimderevelim

Lead Dancer
Tepki
8,902
Birinizin isim vermeyip diğerinin pat diye vermesi çok komik oldu. FJKGLGFŞLG Teşekkür ediyorum. 💜
Ve bence diğerlerini bilmem ama Jimin'den biraz biseksüel havası alıyorum. Ama bence JK ve V baya baya heterolar ya. Zaten V'nin yetiştirilme şeklini düşünecek olursak "Onlar da insan, haklarını savunurum ama ben yapmam," diyenlerden olabilir gibi geliyor. LDSJGLGKKL
O grubun fandomu beni çok geriyo tşk

Ü

Üye silindi 128

hepsi değil aslında jk jimin ve v çok yapıyo bence özellikle jk