Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

V Nin Taennie Etiketini Silmesi(!)

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Instagram dan anlamam ama bir başkasının bir etiketi engelemesini sen nasıl anlayabilirsinki.şu an birçok platformda V nin jennie ile olan ship ismi olan taennie yi engelledi söylentisi yüzünde jennie inanılmaz linçleniyor.prim için aynı kombini alıp sırf ilgi için tae ile ilişkisi varmış gibi söylenti yaymaya çalışıyor diyip linçliyorlar nzbdhxbdhdbsbhsbs

Konu Sahibi
Eren yeager

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Yanlış anlamayın ama jennie bihter tae behlül gibi bu ilişkide jfndmdkd biri ikide bir ilişki hakkında ipucu vermeye çalışıyır diğeri de daha korkak ve kariyerini düşünyor gibi (tamamen benim düşüncem no linç plz)
Ya aslında tae de ipucu vermişti hava alanlarında ifsalanan kıyafetleri ve takıları giymişti ama hayranlar bu gerçeği tamamen görmezden geldi

haneull

Rookie Idol
Tepki
617
Tamam tae ile çıkmıyor salın şu kızı artık.
Jennie çok saçma bir şekilde linç yiyor ya hadi şu haftasonu saçmasının dizisi yüzünden olsa bir nebze o da saygı sınırını geçmediği sürece anlarım ama bp üyelerini özellikle jennie yi bu kadar tokat manyağı hallerine getirmesi hiç normal değil. Ruh hastaları

Hanlı

Trainee
Tepki
47
Yanlış anlamayın ama jennie bihter tae behlül gibi bu ilişkide jfndmdkd biri ikide bir ilişki hakkında ipucu vermeye çalışıyır diğeri de daha korkak ve kariyerini düşünyor gibi (tamamen benim düşüncem no linç plz)
Jennie sürekli bir şeyler attığı için ortaya herkes v ilgisiz Jennie tek bu ilişki de gibi hissediyor.
Sitede de biraz bakındım. V bir şey yapmazken kızın bu hareketleri çok ezik bulunmuş hatta Jennie,tae için çırpınıyor imalalari yapılmış.
Ben hiç böyle düşünmüyorum. Bence V ilişki içerisinde Jennie yi bayağı mutlu ediyor ama iş bir şeyler açıklamaya geldiğinde şirket engeliyle karşılaşıyor.
Jennie de bu sektörde olduğu için bu durumu anlayışla karşılıyor. Ve kendi kafasina göre takılmaya devam ediyor.
Mesela V nin kızı yanlışlıkla takip ettikten sonra koştur koştur açıklama yapması sonra kızla sevgili olduğunun çıkması çok eleştirildi. Bence de komikti.
Ama Bence Jennie bunu sorun bile etmedi. Muhtemelen V gönlünü alacak bir harekette bulunmuştur. Ve ya şirketim şöyle yaptı demiştir falan.
Benim uzaktan izlenimim bu yönde

eirene

Rookie Idol
Tepki
371
Bir de bütün Taennie hesaplarını engellemiş diyorlar

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Çok ilginçler valla çok şaşırıyorum artık dkhwkxhejd birbirlerini manipüle edip Taehyung'u linçlemeye başlamışlar. Adam kızın koleksiyonunun takılarını giydi ilişki dedikodusunun ertesi günü, çift kıyafetleri ve takıları hatta aynı kıyafetleri sırayla giymelerini ne çabuk unuttular? Geçen sitede birbirlerini manipüle edip takıntılı GD'yi daha iyi yapmıştılar sljsldjwkd yorumları şok içinde okumuştum. Bu adama geçmiş ilişkilerinde kaç kere takıntılı ruh hastası denildi. Sağlıklı bir kafası yok. Ama napalım işte "Benimsin kızım" lafına düşen insanların olduğu dünyada takıntılı kişilikler daha değerli oluyor.
Kiko’yu yıllarca reddeden gd değil miydi? Kızla ayrıldıktan sonra vipler kızın ağzına sıçmıştı. Ayda 1 defa olan tae’nin yalan yanlış şeylerle, manipüle edilmiş gerçeklerle linçlenme mevsimi gelmiş. Geçen senede hayranlarına değer vermiyor diye linçlenmişti. Bir ara eli cebinde diye linçleniyordu.

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Ya burada bile nasıl jenniyi mağdur ettiniz forumdaki huzur(?) ortamı bozulmasın diye bts hakkında pek konuşmuyordum ama yeter yarın gidip senarist olarak işe başlayın blogtakiler burada harcanıyorsunuz
Kız armylerden catir cutur linc yiyor cunku tabii ki bunu konusacagiz armyler 1 jk solo 2 jennie konusuyor surekli ilgi orspusu diyorlar. E bunun ustune forumdakiler de diyorlar ki tae de birkac açık açık şey yapsın jennie o kadar linc yemesin armylerden. (Ben sevgilisini koluna takıp gezdi pariste daha ne yapabilir diye dusunuyorum ama son olaylar ustune bir seyler atarsa jennieyle ilgili iyi olur
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

BTS üyelerinin yorumları sadece bts üyelerine açık bundan bile kendilerine olay çıkartıyorlar
Bilmedigi icindir ya kotu niyetli oldugunu dusunmuyorum

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Bu adada yağan yağmuru bile bizden armylerden biliyorlar

Sıktı mağdur edebiyatınız
Ne mağdur edebiyatıymış? Jennienin ictigi su icin bile linc yedigi yalan mı? Bu taennie olaylarinda da jennie kendini shipletmeye calisiyor diyenler armyler iliskiyi kabul edenler blinkler

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Tabii sen bilmiyorsun ama GD oppam o zamanlar VIPler Kiko'yu linçleyince İbrahim Tatlıses'in Yıldız Tilbe'yi kurtardığı gibi tüm eleştirlerin önüne geçip "Benim kadınıma kimse laf atamaz" falan dedi. Kaynak da Show TV haber ajansı. Taehyung hiçbir şey yapmıyor ama ejderham çok şey yapardı.
Pezevenklerin elinden kurtardı kiko’yu. Hatta Jennie ile ayrılınca özel hesabından Jennie’yi takipten çıkan tae idi dimi. Hatta başka kadınlarla ve Jennie ile ship videoları beğenen de tae idi. Tae’yi gömmek için gd övücülüğü bile yapıyorlar ya bazen şok oluyorum. Kiko bu adamdan kurtulduğu için kına yakmadığı kaldı bir. Hele bir solo geri dönüş yapsın o zaman görün siz gerçek gd kimmiş?

Konu Sahibi
Eren yeager

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Cidden 😭😭😭 başlarda yapması gerektiği şeyleri yaptı zaten. Onlardan sonra kabullenmeyen varsa instasına jennie ile foto atsın yine kabullenmez. Fandomun normal kesimi kabullendi(twitterda benim takipleştiğim hesaplar ve yakın arkadaşlarım başta olmak üzere) kabullenmeyen kısım oppacı ve shipper tayfa. Onlar çocuklar kendi ağızlarıyla şuraya gittim dediğinde bile hayır shipi gizlemek için söylüyorsunuz diyip çocukları yalancı konumuna sokan kişiliksizler. Şu an oaylaşım yapmak istemiyorsa istemiyordur. Başkaları jennieyi linçliyor diye bazılarıda taeyi linçlemeye çalışıyor. Aşırı komik ve saçma bir döngü bu. İki tarafında şu olay yüzünden yaşamadığı şey duymadığı hakaret kalmadı şaka gibi.
Evet bu söylenti çıkaran hesapların hepsinde taekook forever yazıyor zjbsbzbxbdbzhx

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Jennie çok linç yedi vs denilip neden taenin üzerine gidiliyor behlül demediğiniz kaldı çocuğa onu da dediniz

Yanlışın var tae aslında behlül hatta jennieden nefret ediyor
Behlül demem aslında ironiydi neden bu kadar yanlış anladınız anlamadım. Konu aldatmak falan da feğildi asla daha çekingen davrandığı için bu benzetmeyi yaptım ama her şeyde bir nefret dili arıyorsunuz

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Behlül demem aslında ironiydi neden bu kadar yanlış anladınız anlamadım. Konu aldatmak falan da feğildi asla daha çekingen davrandığı için bu benzetmeyi yaptım ama her şeyde bir nefret dili arıyorsunuz
Çünkü iki gündür sırf bu yüzden sitedekiler tae’yi demediğini bırakmadı. Kadın düşmanı bile diyen oldu. Lisa haberinin altında yazdıkları şeyleri okuyabilirsin.

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Çünkü iki gündür sırf bu yüzden sitedekiler tae’yi demediğini bırakmadı. Kadın düşmanı bile diyen oldu. Lisa haberinin altında yazdıkları şeyleri okuyabilirsin.
Ben zaten bts seven ve destekleyen biriyim konserlerine bile gittim. Forumda kimsenin birinin idolüne hakaret edeceğini sanmıyorum en azından ben karşılaşmadım. Lütfen bu tepkinizi kadın düşmanı diyenlere gösterin o zaman🙂

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Fandomca yıldık cidden bugün V ıg storysinde kartlarla J K 7 yapmış jungkook'un solosuna destek için fan sayfaları da haliyle paylaşıyor çocukların hikayelerine ne attıklarını taekook moment yazanı gördüm aynen ablam moment bak
Onlardan en çok linci jimin yiyor. Daha jimini korumayı başaramadı fandom. Bir askere gitseler de temizlense ortalık. Başka gruplara kaysalar çokta iyi olacak ciddili

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,107
+ olarak blinkler kabullendi denilmiş ama ben twitterda sürekli taeye hakaret eden, kabul etmeyen kişiler görüyorum? Demek ki neymiş böyle yapan bir kesim her iki tarafta varmış. Ama o kişileri takmıyorum bile çünkü takıntılı ruh hastaları olduğunu ve kale bile alınmayacak kişiler olduklarını biliyorum.
Cidden sadece armylerin yaptığı şeyleri görüyor herkes 🤷
IMG_20230714_204530.jpg

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Hayır ben nefret dili aramıyorum behlül yazdığın için öyle anladım sadece sence de normal değil mi
Behlül bir benzetmeydi sadece daha geirde durmasından dolayı aslında esprileri bu kadsr ciddiye almanıza şaşırdım gülün geçin bende bts seven biriyim zaten nefret yorumu yapmaya çalışmam ki zaten 25 yaşındayım artık öyle kavgalara girecekde bir halim yok sksnsn. Bir boomer esprisi olarak algıksyın lütfen. Tabi sizi gücendirecek alındıracak bir cümle kullandıysam özür dilerim düşüncesizlik etnişim olabilirim