Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

War Is Over

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Pazar günü 13.15e ithafen war is over yazan bir video görmüştüm o günden itibaren bu anı bekliyorum veeee War is Over arkadaşlar 🥳🥳🥳 bugünkü ayt zordu ama zor olması iyi oldu yoksa bu da kolay olsaydı yine bir yığılma yaşanırdı.Sizin sınavınız nasıldı?

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,453
Güzelce dinlenip biraz rahatlarsınız umarım 🌸
Sonuçlarınız da umarım gönlünüzce olur olmasa da canınız sağ olsun hiçbir şey sizden önemli değil bunu unutmayın.

Sticker GIF by Spotify

mirai

Trainee
Tepki
334
Kurtulduk çok şükür ben tyt yapamadım ama ayt (sayısal) kolaydı sanki gerçi mat kısmında yine yapamadım umarım geçen yıldan iyi gelir😭
Pazar günü 13.15e ithafen war is over yazan bir video görmüştüm o günden itibaren bu anı bekliyorum veeee War is Over arkadaşlar 🥳🥳🥳 bugünkü ayt zordu ama zor olması iyi oldu yoksa bu da kolay olsaydı yine bir yığılma yaşanırdı.Sizin sınavınız nasıldı?

Konu Sahibi
Lilyy

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Kurtulduk çok şükür ben tyt yapamadım ama ayt (sayısal) kolaydı sanki gerçi mat kısmında yine yapamadım umarım geçen yıldan iyi gelir😭
Fen kısmını bilmiyorum da matematikde baya zorlandım 😅 umarım gelir reis hakkında hayırlısı
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Umarım güzel sonuçlar alırsın bu yaz tatilini dolu dolu geçirmen dileğiyle
Teşekkürler 💞

mirai

Trainee
Tepki
334
Fen kısmını bilmiyorum da matematikde baya zorlandım 😅 umarım gelir reis hakkında hayırlısı
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkürler 💞
Matta ben de zorlandım ama fen kolaydı neyse ne çıkarsa gidecem