Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Gamze kullanıcısının son içeriği

1. G

Kızılcık Şerbeti Hakkında Fikirleriniz

Eğer alev ve apo olayı kapanırsa alev ins. Başka birini bulur ve doğa ve fatih barismazsa izlemeye devam edeceğim bir dizi olacak
  2. G

Futakuchi-Onna - Japon Şehir Efsanesi

Anime konusu gibi eline sağlık çok güzel yazmissin
  3. G

Okulunuz (Üni) Açıklama Yaptı Mı 2 Ekim Konusunda?

Bizimki hala 4 Eylül umarım son anda ertelemezler
  4. G

Kpop Idolleri Ne Kadar Zayıf

Böyle zayıf olup da enerjik bir şekilde dans etmeleri şaka miiii?
  5. G

Dedikodu Jess'e Ne Oldu?

Hayatın gerçekleri maalesef toz pembe değil. O adamın ailesi de galiba jess i sevmiyordu. Ama jihoon jess in arkasinda ve ona her zaman destek oluyor gibi duruyordu. Sorunun jihoon un ailesinden kaynaklandığını tahmin ediyorum.
  6. G

Dedikodu Twitter'da Türk Bts Fanlarının Bts'in Türkiye'ye Gelmesini İstememesi

Kur farkindan dolayı ünlü idollerin bizden elde edebileceği çok bir kar yok. İmajimiz da kotu ayrıca. Gelecek olan idoller de ünlü olmayanlardan olur büyük ihtimal. BTS ya bp konserini unutalim yani. Bizim hayaller siyah poşete yine
  7. G

Winter'ın Kopyaları Neden Bu Kadar Fazla?

Güzellik standartları tek tip olduğu icin herkesin birbirine benzemesi gayet normal. Eskiden de jennie ile ilgili taklitci iddiaları çok çıkardı. Bir şey trend olunca herkes Kore'de o şeyi yapıyor. Bu kızı winter sandım ilk gorunce tarzını da benzetmiş görünüş olarak da makyajla birine benzetmek...
  8. G

Haber Newjeans Üyesi Hanni'nin Japonya'yı 'Sushi Ülkesi' Olarak Adlandırmasına Japon Netizenler Nasıl Tepki Verdi?

Ya şu en küçük laftan alınıp tartışma çıkaran kişilerin arkadaşı ya da akrabası olmak istemem. Her şeyden de alinmazsin kardeşim ya. Neyse ki çoğunluk benim düşündüğüm gibi düşünmüş. Ama batıda bu mesele daha kotu. Geçen twitterda saçları örgü yapmanin siyahilere ırkçılık olduğunu okudum. Kültür...
  9. G

Soru Tercih Sonuçlarından Memnun Musunuz?

Teşekkür ederim tavsiyeler için. Evet dönem grubunu buldum çok şükür. Ama uniye kayıt için gidip gitmemek konusunda kararsızım aslında ordaki yurtları falan da görmek istiyorum şuan en çok beni geren şey yurt meselesi. Arkadaşlar dersler hallolur bir şekilde. Sen de mi tıp okuyorsun? Eğer...
  10. G

Ben tıp yazmıştım ve sıralaması düşer diye düşündüm ama benim üni yükselmiş. Tıp için çok bir şey değişmedi yani. Diğer bölümlere bakmadım ama yakında çıkar sıralamalar. 6k falan yükselttim sıralamamı. Ama herkesin kendi deneyimi olan bir şey bu. Siralaman tamamen sana bağlı.
  11. G

Tercih sonuçları cumartesi saat 9 da açıklandı. Ben e devletten girdiğim için 2 saat sonra öğrenebildim:/ 15. Tercihim geldi. Aslında sonucumdan memnunum istediğim bölüm geldi ama daha sıralaması iyi bir yer gelmesini bekliyordum. Yakında üniversite açılacak açıkçası yurt durumu da beni...
  12. G

Büyüdükçe Değişen Düşüncelerimiz

Herkese hak ettiği gibi davranılması gerektiğini öğrendim Kendim hakkında beni ozguvensiz hissettiren özelliklerimi kimseyle paylasmamayi öğrendim. Öğrenince en çok sasirdigim şey Mesela birine fedakarlık yaparsiniz onu düşünüp onun iyiliğini istersiniz ama sevilen kişi siz değil de onu...
  13. G

Mızrağın Blackpink'e Çevrilme Hızı

Ya Allah aşkına dinlemiş olsalar da her dinlediğiniz fikri doğru buluyorsunuz diye bir şey mümkün var? Ben çok yaşlandım galiba bu fan kavgalarindan bir şey anlamaz oldum.
  14. G

Johnny Depp - Amber Heard Davası Pt.1

Johnny Depp in önceden hayatında olan kadınlara haksızlık yaptığını düşünmüştüm hep tabi belli bir şey örnek gosteremem aldığım Vibe öyle. O yüzden çok üzülmedim onun adına. Ama artık bu olay çok sıkmaya başladı belgesel çıkması abartı olur. Ve orada kanun nasıl bilmiyorum ama davanın böyle...
  15. G

Öğretmen Travması

Bir de şey var kendimizi tanıtırken babamızın mesleğini sormaları ... Öğretmenler açık bir şekilde babası ogretmen doktor vs olanları daha çok sever. Taa ilkokuldayken dünyanın adaletsiz bir yer olduğunu öğrendik.