Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

oylesinegeldim kullanıcısının son içeriği

1. oylesinegeldim

Stray Kids 『Social Path (Feat. Lisa)』Yayınlandı

skzin japonca sarkilari her zaman harika oluyo bu da hayal kirikligina ugratmadi cok begendim😭 lisayi zaten severim bu sarkiya da cok yakismis
  2. oylesinegeldim

Dedikodu Riize Seunghan’in Sevgilisiyle Fotograflari Sizdirilmis

olay zaten cok fazla yayildigi ve konusuldugu icin ve burasi cok kalabalik olmadigindan sikinti olmaz diye dusundum adminler yanlis oldugunu dusunurse kaldirabilirler
  3. oylesinegeldim

Dedikodu Riize Seunghan’in Sevgilisiyle Fotograflari Sizdirilmis

Fotograflar sizdirilmis oldugu icin eklesem mi diye emin olamadim ama zaten twitterda 25k alinti yemis sikinti olmaz bence 😵‍💫 cok sasirdim gorunce umarim cok tepki almaz diyecegim de knetizenler bu olayi baya buyutur gibi
  4. oylesinegeldim

Anket En Sevdiğiniz Top3 Enhypen Başlık Şarkısı

given taken en iyisi bence o neden yok 💔
  5. oylesinegeldim

Çıldıracağım

wonyoung ve cilek olayi cok uzun zamandir konusuluyodu zaten son zamanlarda da stayler iyice abartti ben de merak ediyorum ne zaman bitecek gereksiz uzadi cidden
  6. oylesinegeldim

Çıldıracağım

bu yorumlari yapanlarin 4pt4l oldugu konusunda hepimiz hemfikiriz de iki uc gunde bir tamamen ayni tip yorumlari konusmak icin baslik acmaniza gerek var mi cidden 😭
  7. oylesinegeldim

Anket Yeryüzünden Bir Grubu Silecek Olsanız Hangisi Olurdu

forumda cok aktif degilim ama sitede hyunjin konusu hakkinda bircok yorum yazdim burdaki insanlar da az cok biliyodur olaylari, tartismali bir olay oldugu halde direkt zorba etiketi yapistirmalari benim de hosuma gitmiyor ama ne yapmami bekliyosun ki hepsini tek tek karsima alip ikna etmeye mi...
  8. oylesinegeldim

Anket Yeryüzünden Bir Grubu Silecek Olsanız Hangisi Olurdu

ben stayim ve skz’in burda cogu zaman hak ettiginden daha agir elestiri aldigini hatta bazen hakarete varan sozler soylendigini dusunuyorum ama bu konuda sen haksizsin 😭?? beni ive fani ilan etmeden once bastan soyleyeyim bu olaylardan alakasiz olarak wonyoung’dan da ive’dan da cok hoslanan bir...
  9. oylesinegeldim

En Sevdiğiniz 3. Jen Debut Şarkıları Hangileri?

dreamcatcher-chase me
  10. oylesinegeldim

4.Jen Kadın İdolleri Vokal Sıralaması

lily, miyeon, haewon, sullyoon 🥹 ses tonu olarak da liz ve hanni hosuma gidiyor
  11. oylesinegeldim

Ateez San Irkçı(?) Bir Şarkı Söylemiş

belli bir kulturden ya da irktan insanlar bir seyden rahatsizlik duyuyorsa ya da saygisizlik oldugunu soyluyorsa saygisizliktir bu kesimlere ait olmayan insanlarin olaylara burnunu sokup savunmaya calismasi o kadar sacma ki
  12. oylesinegeldim

4Th Gen Bg Vs Kore

stray kids: levanter, spread my wings, i am you, hello stranger, the view, winter falls, time out, blueprint, my universe, waiting for us ateez: mist, turbulence, take me home ciipher: blind, fame onlyoneof: dora maar, sage oneus: to be or not to be, same scent txt: opening sequence, farewell...
  13. oylesinegeldim

En Güzel Kpop Yaz Şarkısı

degisiyo ya ama bu era seungmin bi tik one gecti sanki
  14. oylesinegeldim

En Güzel Kpop Yaz Şarkısı

time out
  15. oylesinegeldim

Herkesin Sevdigi Sizin Sevmediginiz Sesler

winter normal soylerken guzel de yuksek notalarini sevemiyorum