Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Snape kullanıcısının son içeriği

1. Snape

Guzel Ama Yeter

Aynısı ya şarkıyı ilk zamanlar sevip dinlerdim şuan karşıma çıkınca nasıl geçeceğimi şaşırıyorum. Ayrıca ben bir şarkıyı çıktıktan sonra üç gün fln düzenli dinlesem çok aman aman bir şarkı olmadığı sürece hemen sıkılıyorum bu kişiler şarkının kayıtları ayrı dans öğrenme süreciydi performansıydı...
  2. Snape

Fındık Toplamak?

Biz de iki hafta sonra fln köye fındık toplamaya gideceğiz aynı şekilde ben de bu yıl mezun oldum ve harçlığımı çıkarmak için gidiyorum. Geçen yıl da gitmiştim ilk defa toplamıştım bu yıl biraz daha deneyimli sayılırım😌. Zorluk olarak her işin bir zorluğu olur sonuçta ama yapılamayacak bir şey...
  3. Snape

Soru İstem Dışı Yaptığınız Hareketler

EVET ama garip bi şekilde zevk veriyor
  4. Snape

Soru İstem Dışı Yaptığınız Hareketler

Bunu bir tek ben yapıyorum sanıyordum
  5. Snape

Itzy ''Kill My Doubt '' Album Spoiler Yayınlandı

Cake şuan için bana sneakers 2 gibi geldi nakarat ve koreo tam tiktok çekmelik. Şarkının tamamını dimlemediğimiz için hala içimde bir umut var ama hayal kırıklığına uğramaktan çok korkuyorum bana göre bu cb itzy'nin 4. Gen kız grupları arasında tutunabilmesi için son şanstı (global kitlesi...
  6. Snape

Nmixx Merkezi Lily Mi Olmalıydı

Genelde gruplarda benzer yüzlere sahip üyeler olduğu zaman hoşuma gitmez bu grupta kimse birbirine benzemiyor ama bir şeyler yerine oturmuyor yinede. Fizik ve boy olarak birbirlerinden çok farklılar o da benim gözüme çok batıyor. Grubun bütününe baktığım zaman mesela ivede Yujin ve Wonyoung çok...
  7. Snape

Dün Twitter'da Yaşanan Büyük Kavga

İşte bu yüzden Twitter kullanmayı 2 yıl önce tamamen bıraktım
  8. Snape

Çocuğunuz Olursa Adını Ne Koyarsınız

Erkek olursanız Toprak kız olursa Ada
  9. Snape

Ders Calismak

Sen bensin 1687000376 Ben de uzun zamandır düşünüyorum ama bir türlü şansım olmadı
  10. Snape

Ders Calismak

Aynı problem bende de var. Gerçekten istekli bir şekilde dersin başına otursam bile bi anda kendimi çok başka şeyler düşünürken ya da başka şeylerle uğraşırken buluyorum sonra kendime kızıp tekrar devam etmeye çalışıyorum. Konu videosu izliyorsam en başına dönüyorum videonun ya da bi soruyu...
  11. Snape

İtzy'in Yere Çakılışı

JYP'nin şu saatten sonra İtzy için yapacağı max. şey güzel bir şarkı vermek olur ama ben yeni comeback lerinde de hit bir şey geleceğini sanmıyorum yine de koreosu güzel olan performans odaklı bir şarkı istiyorum şuan itzy'den
  12. Snape

Kıl Ağda Kaş Acı

Anladım canım teşekkürler<3
  13. Snape

Kıl Ağda Kaş Acı

Ben de epilasyon almayı düşünüyorum hangi markayı önerirsin
  14. Snape

Mutlaka Okumalısın Dediğiniz Kitaplar

Aralarından sadece şeker portakalını okumuştum diğerlerine de mutlaka bakacağım teşekkürlerr 1686904316 Beyaz dişi ben de ilkokul ya da ortaokul da okumuştum ama tekrar okumak istiyorum unuttum çünkü jdjdjdjdnndnd 1686904415 1984 çok fazla kişi önerdi şuan elimde var arkadaşımdan almıştım ilk...
  15. Snape

Mutlaka Okumalısın Dediğiniz Kitaplar

Ortaokul yıllarımda çok kitap okurdum ancak lise yıllarımda neredeyse hiç okumadım. Aslına bakarsanız sürekli başlıyorum dediğim, arkadaşlarımdan ödünç aldığım kitaplar olsa da bir türlü okumaya firsat bulamadım ancak son zamanlarda kitap okumayı ne kadar sevdiğimi farkettim ve artık lisemi de...