Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Büyük Bir Merhaba Için Küçük Bir Elveda🙂

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Merhaba ben nayna. Aylardır beni kabul ettiğiniz ya da öyleymiş gibi davrandığınız için sağolun. Deprem olayında söyleyeceğimi söyledim ben sizi uyarmak dikkatli olun demek için yazdım ama art niyetli olanlarınız hemen kötüye kullandı. Benim anksiyete ve beraberinde getirdiği bir kaç sağlıksal problemim olduğu için elimden geldiğince sakin kalmaya çalıştım. Cevaplar arası çelişkiden bahsetmişsiniz malesef dehb ye sahil olduğum için yazı yazarken aklım özellikle böyle bir durumda oldukça karışıyor. Ben fotoğrafta attım isterseniz yine atarım sorun yok. Bundan önce banlandığında savunduğum insanlar bana hakaretler etti ama önemli değil. Ben artık Türkiyede yaşayan bir kadın olarak kendimi açıklamaktan çok yoruldum bu da son açıklamam. Burada da kalbimi kırmazsanız çok sevinirim antidepresan kullanıyorumda. Bu kadardı sağolun. (Bu da teyzelerinin attığı st yüzleri ben karaladım) elbeda Screenshot_20230907_222113_Instagram.jpg

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
nayna önceki anlattığın şeylerin kimseye zararı olmadığı için yalan olsa da önemli değildi. belki hayal dünyanda yaşamak iyi geliyordu. ancak son açtığın başlıkla bazı noktaları aştığını düşünüyorum. psikolojik bir savaşın içinde olduğun zaten belli umarım iyi olursun. kendine iyi bak

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Merhaba ben nayna. Aylardır beni kabul ettiğiniz ya da öyleymiş gibi davrandığınız için sağolun. Deprem olayında söyleyeceğimi söyledim ben sizi uyarmak dikkatli olun demek için yazdım ama art niyetli olanlarınız hemen kötüye kullandı. Benim anksiyete ve beraberinde getirdiği bir kaç sağlıksal problemim olduğu için elimden geldiğince sakin kalmaya çalıştım. Cevaplar arası çelişkiden bahsetmişsiniz malesef dehb ye sahil olduğum için yazı yazarken aklım özellikle böyle bir durumda oldukça karışıyor. Ben fotoğrafta attım isterseniz yine atarım sorun yok. Bundan önce banlandığında savunduğum insanlar bana hakaretler etti ama önemli değil. Ben artık Türkiyede yaşayan bir kadın olarak kendimi açıklamaktan çok yoruldum bu da son açıklamam. Burada da kalbimi kırmazsanız çok sevinirim antidepresan kullanıyorumda. Bu kadardı sağolun. (Bu da teyzelerinin attığı st yüzleri ben karaladım) elbeda Ekli dosyayı görüntüle 10967
art niyetli olanlarınız hemen kötüye kullandı.

Bundan önce banlandığında savunduğum insanlar bana hakaretler etti ama önemli değil

Ben artık Türkiyede yaşayan bir kadın olarak kendimi açıklamaktan çok yoruldum

Konudan bagimsiz bunlar duygusal manipülasyon. Insanları böyle ikna edebilecegini zannetmiyorum

Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
art niyetli olanlarınız hemen kötüye kullandı.

Bundan önce banlandığında savunduğum insanlar bana hakaretler etti ama önemli değil

Ben artık Türkiyede yaşayan bir kadın olarak kendimi açıklamaktan çok yoruldum

Konudan bagimsiz bunlar duygusal manipülasyon. Insanları böyle ikna edebilecegini zannetmiyorum
Ben kimseyi ikna etmeye çalışmıyorum neden size kendimi size ispat edeyim. Neden bu kadar önemlisiniz?Baba benim kim olduğumu biliyor

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
hem yakın olduğun kişilerin ölümle burun buruna gelmesini hafife alır gibi bir tavırla açtığın başlık yüzünden hem de deprem konusu hassas olduğundan insanlar tetiklendi yoksa kimsenin sana düşmancıl hisler beslediğini düşünmüyorum. olan şey de deprem değil de çeken akıntı olabilir bu yüzden arkadaşlar araştırdığında deprem haberi görmemiştir, 3. elden bilgi aldığını söylemişsin zaten muhtemelen yanlış anlattı sana ileten kişi. umarım bu kişiler çabucak iyileşir, sana da hayatında başarılar diliyorum bahsettiğin psikolojik sorunlardan kurtulursun umarım kendine iyi bak

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,901
Seni anlıyorum. Açıkçası burada kimin ne söylediği, nasıl hayatlar yaşadığı ile ilgilenmeyen biriyim. Bu zamana kadar yaptığın yorumlarda yaşadığını söylediğin şeyler bana da gerçek dışı gelse de ben inanmayı tercih ediyorum. Burası sosyal medya sonuçta. Hiçbirimiz birbirimizin adını, gerçek kimliğini bilmiyoruz. Bu yüzden söylenilen şeylere bu kadar takınılması bana saçma geliyor. Depremle ilgili anlattığın olay da fazla irdelendi bence. Ben anlattıklarına inanmayı tercih ediyorum.
Olayla ilgili duyduğunu anlattın belki de boğulan kişiler akıntıya kapıldılar ama daha önce böyle bir şey yaşamadıklarından deprem sandılar. Ve sana da öyle anlattılar. Ben böyle anladım açıkçası. Hani buradan duyar kasmak mantıksız bence.
Yerinde olsam herkese tek tek kendimi açıklamaya çalışmam. Çünkü sen şuan kendi hayatını video çekip atsan buradaki insanlar ona da inanmayacaklar. Herkes inanmak istediğine inanır. Burada kimliğimizle ve yaşantımızla bulunmuyoruz. Bence herkes burada yazılan her şeyi fazla ciddiye alıyor. Gerek yok bu kadar ciddiyete.
Bu arada geçmiş olsun.

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
841
Mesele hayatın değildi mesele yakınlarının başına böyle kötü bir olay gelmişken bunu buraya uygun olmayan bir dille yazman. Bu insanları sinirlendirdi bence.Ve dediğin şeylerin birbirini tutmaması en başında olaya tam hakim olmadığını söyleseydin bu kadar tepki almazdın. Ki çok aşırı bir tepki aldığını da düşünmüyorum. Kendine iyi bak ne olursa olsun.

52Hertz

2025'e kadar depresyonda
Trainee
Tepki
993
Ben sosyal medya da ki anlatılanlara deprem zamanı Airplane olayından sonra bıraktım valla olayı tam bilmemekle birlikte ne sosyal medyada gördünüz bir şeye inanın nede her şeyi her yerde anlatın derim sen yalan söylüyorsun demiyorum sadece artık kimseye güvenmiyorum insanlar önce yalan söylüyor sonra o söylediğine kendide inanıyor

• Alev
Reactions: ask
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...