Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Herkesin Nefret Ettiği Ama Sizin Sevdiğiniz Her Hangi Bir Şey

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
arven bugün her başlıkta seni karıştırıyorlar, gözümden kaçmadı değil sjsjsfghg

@callmeswarley @PonyWinx09 söyleyin aşık mısınız arven'e :rolleyes:
Ay çok pardon aşklarım evet karıştırmışım
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Yalnız bir şeyler yapmak. Eskiden yalnız yemek yediğimde uyudugumda ya da başka bir şeyle uğraştığımda depresif ve yalnız hissederdim ama şuan inanılmaz keyif alıyorum. Kendime mis gibi soğuk kahvemi alıp dizi izliyorum
Kendinle keyifli vakit geçirmeyi bilirsen bu hayatta çok daha mutlu olursun her zaman ama şu var yalnızlık insana mahsus değildir insanlar sosyal varlıklardır. Hayatını istediğin gibi yaşa tabi ki

Ben böyle sorulara asla cevap veremiyorum yaa.. şimdi gidip "Ben daha ne sevdiğimi bile bilmiyorummmmmmm" diye ağlayarak günlüğüme yazacağım 😂😂
Cat Think GIF
Bu ben değil mi ya böyle şeyler sorulduğunda aklımdan o an uçup gidiyor sanki ahahahaha

Ben de pazartesiyi severim. Hafta sonlarını ise sevmem
Pazartesi ben de severim de hafta sonu sevmemek mi? Bunu ilk defa duyuyorum

Kabak(mücverde) ve mantar(kavrulmuş)
Hungry Fun GIF by Show TV
Kavrulmuş mantar bilmem ama mücveri bende çok seviyorum çok lezzetli

Renkli ve tuhaf giyinmek ayıcıklı kedili kazaklar tül etekler ile gezerim. Siyah çok az giyerim hatta sevmem. İsrail olayları varken araya sokuyum. Yahudiler koyu renkler giyerler. Siyah mavi kırmızı kutsaldır. Yahudi kadınlar genelde siyah giyer. Hatta osmanlıda da çok dikkat edilen bir şey. Din hocamız bizi öyle uyarırdı.Kızlar cıvıl cıvıl giyinin. Renkli giyinin derdi. Renkli giyinin arkadaşlar
Çok tatlış bir tarzın var ben de renkli ve cıvıl cıvıl giyinmeyi seviyorum. Umarım daha soft ve cıvıl cıvıl+ tarzıma uyan kıyafetleri daha çok bulabilirim 🧡

Son düzenleme: