Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Herkesin Nefret Ettiği Ama Sizin Sevdiğiniz Kpop Şarkıları

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,628
Purple Kiss- memeM: Kimse bu şarkıyı beğenmedi bence çoğu kişiye 'gürültülü' geldi ama ben seviyorum. Bu grubun vokallerini beğeniyorum.

Hyuna&Dawn- Ping Pong: Hyuna'nın P Nation'a geçtiğinden beri beğendiğim çok az şarkısı var bu onlardan biri. Çok eğlenceli bir şarkı bence. TIKI TAKA TA PLAY THAT PING PONG!

Billlie- Ring x Ring: Gingamingayo'dan çok daha güzel bence. Jpop havası veriyor, değişik.

Konu Sahibi
BobaTea

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,628
Red velvet zimzalabim ve queendom. Queendom güzel şarkı sarıyor. Zimzalabim ise garip bir şekilde hypelıyo beni.
Zimzalabim tam birini kurban ederken arkada çalacak şarkı biraz geriyor insanı
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

twice set me free, alcohol free
bts butter, permission to dance, dynamite
itzy mafia in the morning, loco
Ptd hiç dinleyemiyorum ya autotune beni çok rahatsız ediyor en kötü şarkıları bence

Konu Sahibi
BobaTea

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,628
nmixx-O.O
itzy-cheshire
aespa-girls albümü direkt
bir de beğenildi mi bilmiyorum ama çok adı geçmedi hold on tight-aespa aşşırı dinliyorum her gün 20 defa falan
Hold on tight aşırı iyi telaffuzları da çok güzel kulağımı hiç tırmalamıyor. Normalde Kpop gruplarının ingilizce şarkılarını çok beğenmem.

Ping Pong sevilmiyor mu😭 çıktığı zamanlar kardeşimle oturur her in public videosunu izlerdik çok zevkliydii
Genel olarak Hyuna'nın P Nation'daki şarkılarını beğenmiyordu kimse bunu da beğenmeyenleri görmüştüm.

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,108
BTS BUTTER
Butter GIF by BTS 방탄소년단

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Purple Kiss- memeM: Kimse bu şarkıyı beğenmedi bence çoğu kişiye 'gürültülü' geldi ama ben seviyorum. Bu grubun vokallerini beğeniyorum.

Hyuna&Dawn- Ping Pong: Hyuna'nın P Nation'a geçtiğinden beri beğendiğim çok az şarkısı var bu onlardan biri. Çok eğlenceli bir şarkı bence. TIKI TAKA TA PLAY THAT PING PONG!

Billlie- Ring x Ring: Gingamingayo'dan çok daha güzel bence. Jpop havası veriyor, değişik.
Dynamite'a bayiliyorum o sene full dynamite dinledim

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,878
Nct 127 sticker. Herkes lemonade'i daha çok sevmişti ama bence sticker daha iyi. En sevdiğim nct 127 şarkılarındandır hatta.
Red velvet zimzalabim.

Ü

Üye silindi 181

Enhypen Pass The mic
sevmeyen kişi baya çok var ama ben hâlâ 3.5(?) yaşındaki küçük kuzenimle beraber açıp dinliyorum bhalaosjsjsh Türkçe konuşmadan önce Pass the mic diye bağırıyordu bu kız 💃
Chicago alt yapısını kpopa en iyi b şekilde uyarlayabilirlerdi aşırı iyi

Nct 127 sticker. Herkes lemonade'i daha çok sevmişti ama bence sticker daha iyi. En sevdiğim nct 127 şarkılarındandır hatta.
Red velvet zimzalabim.
Aynn