Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Herkesin Sevdigi Sizin Sevmediginiz Sesler

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,897
haechan. grup şarkılarının bazılarında hoşuma gidiyor ama genel olarak bayıldığım bir ses değil. solo olarak zaten hiç dinleyebileceğimi sanmıyorum.
iu. sıkıcı bir sesi var bence. bu yüzden şarkıları güzel olsa da dinleyemiyorum.

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Soyeon çok cızıltıyo gibi çok tiz bir de Jisoo kalın ama sadece kalın hoş bir tınısı yok kulak tirmalayici sorry

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
IU kere IU... Bir sanatçının bir şarkısı bile sevilmez mi ya olmuyor yani çok seviyorum güçlü de bi kız ama nope ses şarkı tarzı benlik değil. Bide rap anlamında çok fazla insan var hangbin ya da hanbin mi diye yazılıyordu mino rapmonster zico... rap konusunu kore de bobby bitirmiş adam çok üst seviyede yani rap yapacaksanız böyle yapın çok güçlü bam bam o havaya giriyorum direk ki ben rap hiç sevmem. özellikle zico ve rm çok abartılıyor. kadın rapperların %90 ı falan sayarım hani isimlerini bilsem.
Kaç aydır yok @hyrnsgülfirstlady farkında mısınız

🍭SuGa 🍭

Trainee
Tepki
104
Sanırım V ve Jisoo gibi sesler. aslında buraya uygun değil saydıklarım. çünkü V nin sesini bazı şarkılarda aşırı beğeniyorum. bence bu tarz seslerde kendilerine uygununu bulmaları gerekiyor. bundan dolayı kötüymüş gibi geliyor. Jisoo'nun da öyle bazı şarkılarda sesi çok güzel bazılarında değil.

delidensizkız

Trainee
Tepki
6
Stray kids çocuklarının sesleri çok seviliyor sesleri vb ama ben sevemedim

Jaesexual

Trainee
Tepki
293
Sırf La vida Loca coveri yüzünden Rosé. Mahvetmiş şarkıyı resmen

feride

Trainee
Tepki
14
rosenin sesi bazen dunyanin en essiz sesi ama bazen de cok ciliz miy miy gibi geliyor. teknigi kotu oldugu icin buyuk ihtimal ama potansiyeli var baya.
onun disinda soeyon yetenekli kiz ama sesini begenmiyorum
evet rose sanki şarkıcı değilmişte öylesine cover yapan biri gibi teknik açıdan çok yetersiz seside güçlü değil yani altyapısı çokta iyi değil bazen sesi hoş duruyor ama genelde hiç beğenmiyorum sesini aşırı overrated bir ses fanlarının abarttığı gibi değil asla