Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Jennie Ve Jungkook Etkileşimine Gelen Iğrenç Yorumlar

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Bu insanların terapiye gitmeleri ve ilaçlı tedaviye başlamaları konusunda hem fikiriz ancak ben biraz da jk, v ve jimin üçlüsünün bu insanlara karşı çok yumuşak başlı olduğunu düşünüyorum. Bu arada sadece Türk fanları hakkında konuşmuyorum. Siz kaç yaşında insanlarsınız neden bu iki haftada bir yıkanan insanlardan bu kadar korkuyorsunuz? Sapık hayranların evine yemek gönderip han soo heenin instasını terörize ediyor (o yorumların hepsi 3-4 sene öncesinden açılan ship hesaplarına aitti sahte yorum değiller) ama hala çıplak bir şekilde yatakta uzanırken live açıp bu insanların ıslak fantezilerine odun ekliyorsun. Dansta kadınlarla yakınlaştığın için hayranlarından özür diliyorsun! Ne demek bu ya? Kaç yaşında adamsın sen ya! V hakkında konuşmak bile istemiyorum. Hayranlarının çoğunun aşırı saldırgan olduklarının onlar da farkında ama bunu durdurmak için asla bir şey yapmıyorlar ve genel olarak herkese saldırıyorlar. Yaş veya cinsiyet fark etmiyor onlar için. Psikoloji veya sosyoloji okusaydım tezimi bu insanlar üzerinden yapardım
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Durdurmak için ne yapabilirlerki? İdoller Hayranlar sayesinde para kazanıyorlar sonuçta. Korktukları için değil bu konuların açılmamasının daha iyi bir yol olduğunu bildikleri için konuşmuyorlardır eminimki. Ne yapsınlar terapi parasını mı ödensinler. Sırf cinsel fanteziler içerisinde kullanılıyor diye yayın açmayı bırakmasını istemek çok saçma. Bu şekilde davranmayan binlerce hayran var. Kaç yaşında adam kendini nasıl koruması gerektiğini hayranlara yakınlığını nasıl ayarlaması gerektiğini biliyordur bence

Son düzenleme:
Konu Sahibi
Eren yeager

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
@Eren yeager geldiğinden beri bu tarz başlıklar açıyorsun ve seviyorum bize bunları göstermeni ama bana fazla tek taraflı geliyorsun bir olay varsa tam anlat ya da hiç anlatma
Anlamadım zaten alttaki başka bir yorumda bu topluluğun army ler tarafından bile dışlandığını belirtim ve yazıda da kavga çıkmasın diye bilerek army ler demedim bg Stan ya da erkek idol hayranları dedim

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
@Eren yeager geldiğinden beri bu tarz başlıklar açıyorsun ve seviyorum bize bunları göstermeni ama bana fazla tek taraflı geliyorsun bir olay varsa tam anlat ya da hiç anlatma
Geçen ki olayda da böyle bir şey çıktı "v hiç linçlenmiyor mu ki sanki?" adlı.
Karşı tarafı anlatma zorunluluğu yok.Başka biri de diğer tarafı anlatır çünkü o konuyu yazmak istemiştir.Erkek idoller çok linçlenmiyor algisindan bıktığın için bunu yazmış olabilirsin ama bende bu şekilde verilen cevapları sevmiyorum.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Karşılıklı konuştukları güzel bir etkileşim.Daha sonrasında after party oluyor oradan da rm-jk fotosu geliyor.Bu video sadece gözleri bazı şeylere kör olan insanlar için.

Son düzenleme:

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Kendi fanlarından en çok çile çeken net jungkook tur kendisiyle normal sohbet eden bir kıza bile böyle yorumlar geliyor han sohee ye gelen yorumları görünce cringe krizine girmiştim hayranları yüzünden doğru düzgün bir kızla açık açık ilişki yaşayamıyacak üstelik hayranları tarafından en çok taciz edilen idol yine jungkook grup üyeleriyle +18 shop yapıyorlar.Geçen çocuğun eline bakıp s*xting yapanı gördüm düşünsene elini bile cinselleştirip fetiş malzemesi yapan bir kitle var ve en kötüsü hayranları bu tür olayları savunup idollerinin taciz edilmesini normalleştiriyorlar.Genel olarak tüm erkek idollere yapılıyor ama net en çok bu durumdan muzdarip olan jungkook
Cok uzucu her seyin sonuna kook ekliyorlar herrrkesle shipliyorlar tum sektorle shipleniyor cocuk

ashelyaa

Trainee
Tepki
26
Kısa bir süre önce jennie Chanel'ın düzenlediği bir etkinlikte ev sahibiydi ve bu etkinliğe jungkook ta katılmıştı.twiter'a jennie ve jungkook'un sohbet ettiği bir video düştü ve kıza gelen yorumlar o kadar korkunç ki kızı savunmaktan helak oldum mağara adamları resmen bir sobetten kızın namusuna kadar laf attılar kendimi laikliğin bekçisi gibi hissettim konu Koreli bir erkek olunca bir Araptan daha yobaz oluyorlar jennie,wony ve yuna gibi idolleri sevmeme rağmen bg stanler zorla fanı yaptılar kızlara Ekli dosyayı görüntüle 5329 Ekli dosyayı görüntüle 5330 Ekli dosyayı görüntüle 5331 Ekli dosyayı görüntüle 5332 Ekli dosyayı görüntüle 5333
Ya inanılır gibi değil çok korkutucu insanlar. Herşeyden önce karşılarındakinin bir insan olduğunu unutuyolar. Kendi sevdikleri ünlüler aynı şeyi yapsa kılına toz kondurmazlar. Yazık yaa

• Alev
Reactions: ask