Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Jennıe Ve Jungkook?

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Biliyorsunuz ki ikiside Calvin Klein elçisi ve ondan önce iki grup arası ilişki iddiaları çıktı ve 97'li olan üyeler arası arkadaşlık olduğu düşünülüyor ama buna rağmen hala ilginç yorumlar görüyorum...
Kısa zaman önce CK etkinliğine katıldılar ve hayranlara bu konuda yorum yaptı elbet fakat bir yorum gerçekten çok komik geldi bana (paylaştım ama en altta mı gösterilir yoksa yazının devamında mı bilmiyorum 😅)
Şahsen ben bunca olay sonucunda BTS ve BP üyelerinin birbirini tanıdığını düşünüyorum ama fanlar bunu kabul etmiyor gibi görünüyor. Sizinde fikrinizi almak istiyorum ya bazı anların düşündüğü gibi daha önce tanışmışlıkları yok mu yoksa benim düşündüğüm gibi zaten tanışmıșlar mıdır?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230511_124013.jpg
    Screenshot_20230511_124013.jpg
    29.1 KB · Görüntüleme: 66

🍭SuGa 🍭

Trainee
Tepki
120
Bence arkadaşlardır sadece bp değil twice ya da başka kız gruplarından da arkadaşları vardır. Keşke rahatça arkadaşlıklarını gösterebilseler

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Bence arkadaşlardır sadece bp değil twice ya da başka kız gruplarından da arkadaşları vardır. Keşke rahatça arkadaşlıklarını gösterebilseler
Aynen öyle ama özellikle BTS fanlarının bu durumu görmezden geliyor oluşu aşırı komik...

sesa139solo

Rookie Idol
Tepki
1,427
Böyle bir etkileşim gördüğüm için çok mutlu olmuştum ama neden bazı army ler bu inkar ediyor onu anlamdım .

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
4,149
Birbirlerini tanımıyor olmaları imkansız dünyadaki en büyük iki Kpop grubu sonuçta. İllaki karşılaşıp konuşmuşlardır. En azından sahne arkasında iki çift laf etmişlerdir.

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Arkadaş olabilirler ve bu normal. Kadın ve erkek idoller bir araya gelmedikleri için en ufak etkileşimde kıyametler kopuyor. Yeni jenerasyonda bu algı yıkılır umarım.
İşte bu arkadaşlığı ve etkileşimi kabul etmek istemeyen çok insan var, saçma geliyor bana bu durum...

Ü

Üye silindi 128

bana kalırsa yakın arkadaşlar ,yani böyle en popülerler birlikte takılmaz mı zaten bulundukları sektör aynı,girdikler takıldıkları ortam aynı,yaşları aynı,zaten ödül törenlerinde bpnin şarkılarını hep söylüyorlar taa ilk çıktıkları zamandan beri mesela ben jennie ve vnin çok eskilere dayandığını düşünüyorum ilk çıkan fotoğraflarda hiç yeni sevgili gibi durmuyorlardı bence bp çıkış yaptığından beri arkadaşlar üstelik lisa ve jkin de çıktığını düşünüyorum

zeytin🐾

Rookie Idol
Tepki
562
Arkadaşlardır bence, ayrıca ikisinin kişiliği ve tavırları biraz benziyor bi düşününce