Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Lisa Ve Taeyong Iliski Soylentisi

Ü

Üye silindi 189

nerede bi daying rumor ben oradayim biliyorsunuz. her neyse bugun yabanci bi netizen ceviri sayfasinda (isim veremiyorum reklam) lisa ve taeyong lovestagram diye bi gonderi gordum. ayni yerden gittikleri fotolari ve giydikleri, taktiklati ayni seyleri atmislar. yanii cok inandirici gelmedi bana ama neyse olur olur yeriz bxnxnzn

ama yorumlar beni hayvsn gibi guldurdu ve sasirtti. bir korelilerin bu kadar boy takintidi oldugunu bilmiyordum iki koreliler koreli bi erkek varken lisayi savunmus? ilgin cidden

guldugum ve sasirdigim yorumlar:

lisanin kafayi yemis oldugunu mu dusunuyorsun?

sence lisa deli mi? neden kendinden daha kisa biriyle ciksin? senin taeyong cani oldugun cok belli

lisa daha iyisini yapabilir
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

alin hayvan gibi guldugum bi tweet xnbznxnx

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

kore söz konusu olduğunda lovestagram sağlam bir kanıt olabiliyor ama bilemedim şu an tesadüf gibi geldi. taeyong niye o kadar aşağılanmış ya öyle bir yazmışlar ki cidden daha kısa olduğunu düşündüm
ayy bilemiyorum su aralar taeyong korelilerden gereksiz linc yiyor gibi. ve evet koreliler icin lovestagram buyuk kanit ama simdi twitterda gordum lisa fotoyu 20 hafta once atmis tae 3 bir de ortak giydigi kiyafetler de celineden. lisa selin elcisi bir de celinenin kiyafet gondermedigi idol yok ama ozellikle taeyonga bol bol gonderiyor. taeyongun celine ozel postu bile var. hatta ben taehyung ya da bogum degik de taeyong elci secilir saniyordum. neyse bana cok gercekci gelmedi iste

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,902
Özellikle giyilen kıyafetler üzerinden lovestagram iddiası bana çok saçma geliyor. Çünkü koreliler zaten marka giyinmeye takıklar. Ünlüler de hep marka eşyalar giyiyorlar ve sezonunda giydikleri için de aynı kıyafetleri giyen bir sürü ünlü oluyor. Bu sevgililer anlamına gelmez. Ama gittikleri mekanlardan fotoğrafları birbirine yakın günlerde paylaşmışlarsa o zaman olabilir belki.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Gigi 1.80 iken Zayn Malik 1.75
Chiara 178 iken Fedez 174
Kadının erkekten uzun olması sevgiye nasıl bir engel olabilir, ben bu Korelileri gerçekten anlamıyorum. Sanırsın ülkede herkes seyyar minare gibi dolaşıyor da bi Taeyong aralarında soğan cücüğü gibi kaldı. İyi misiniz yahu? Aralarında ilişki var mı yok mu durumuna gelirsek, sanmıyorum. Nedense Taeyong’un kadın tercihi daha farklı olurmuş gibi geliyor. Örnek vermem gerekirse TWICE Mina, ITZY Chaeryeong gibi.
ya dimi sanki ulkenin boy ortalamasi cok yuksek de taeyong yerden bitme kaliyor bxnzbxnx once kendilerine baksinlar. ve evet boy iliski icin bi engel degil bu kadar abartmalarina gerek yok

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,079
Kpop için iki ideal tipim var biri Taeyong biri Jk. O yüzden netizenlerin Taeyong'u bu kadar gömmeleri aşırı gereksiz geldi. Lisa'yı da severim ikisini hiçbir arada düşünmemiştim eğer bir ilişkileri varsa da mutlu olurlar umarım birlikte

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Bence biraz zorlama bir ship olmuş ya, Taelice shipper(d)ım ve zamanında deli gibi takip ederdim momentlarını, ikisi hakkında çok daha fazlası vardı ama gördüğünüz üzere Taennie haberleri yapıldı. DKLKLDGKKL Yani o kadar şeye rağmen Taelice real değilse bu da değildir diye düşünüyorum. Ayrıca geçenki Lisa x Bogum haberi daha gerçekçiydi bence. KJHFSGKLDFKL

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 187

Öncellikle kanıtlar çok güçlü ama yıllardır sanırım kick itden beri taeyong ve sominin sevgili olduğu söyleniyordu.Hatta TY kendi yaptığı ve yazdığı şarkılarını soudcloud hesabında yayınladı orada Monroe adlı bir şarkısı var bence bu şarkı somiye yazılmış.Somi burberry eliçisi felan oldu şarkıdaki sözlere uyuyor.Somi ile bp üyelerinin ne kadar yakın olduğunu biliyoruz bu sayede ty lisa ile çok yakın arkadaş olmuş olabilir.Gerçekten lisa ile sevgili de olabilir somi ve ty asılsız bir iddadan ibaret olabilir iddalar üzerinden konuşuyoruz instagram'a göre hareket etmek çok da doğru değil zamanında bizi çok yanılttı..TY'ı boyuyla aşağılamalarına girmeyeceğim bile size TY falza kaçar netizenler.