Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Herkes Hasta Oluyor Son Zamanlarda...

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Trainee
Tepki
1,125
Dikkat ettiğim halde çok fena boğazımdan yakaladı beni. Kalabalık ortamda maske takmanızı tavsiye ederim. 🫶

truth_hurts

Rookie Idol
Tepki
912
Uyutmuyor iki gündür ölü gibi geziyorum uyusamda rüyama giriyor hastalık kaçıncı ağrı olduğunu ve saatini yazıyordum dün rüyada jcpeksodpke öyle burunlarım tıkalı ama hani sanki bir katman varmış gibi nefes almaya çalışıp yutkunsam kulaklarım duymuyor göğüs kafesim ağrıyor başım dönüyor yanıyorum ama donuyorum iki üç saniye gözüm kararıyor öyle garip bir hastalık
Geçmiş olsun.Daha önce covid geçirdin mi peki ona benziyor belirtiler de merak ettim.Mesela ben şimdi hasta olsam covid mi değil mi anlamam çünkü covid geçirmedim.

Konu Sahibi
betul

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,509
2 haftadır hastayım 🥸 Maskeye geri döneceğim gibi
ben de bi dönmeyi düşünüyorum enazından final haftası bitene kadar
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Uyutmuyor iki gündür ölü gibi geziyorum uyusamda rüyama giriyor hastalık kaçıncı ağrı olduğunu ve saatini yazıyordum dün rüyada jcpeksodpke öyle burunlarım tıkalı ama hani sanki bir katman varmış gibi nefes almaya çalışıp yutkunsam kulaklarım duymuyor göğüs kafesim ağrıyor başım dönüyor yanıyorum ama donuyorum iki üç saniye gözüm kararıyor öyle garip bir hastalık
şu an bende de benzer belirtiler var
mide bulantısı,baş dönmesi vs
geçmiş olsun sana da 💚

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,099
Öncelikle hasta olan herkese çok geçmiş olsun. Hastalara Barış Manço'nun Nane Limon Kabuğu şarkısını ithaf ediyorum. 💜